Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Výběr knih od Mony Kasten a Laury Kneidl na léto 2024

30. 7. 2022 aktualizováno

Nevíte, jaké knihy číst na dovolené nebo při letním odpočinku? Právě pro vás čteme a vybíráme knihy od oblíbených autorek Mony Kasten a Laury Kneidl. Můžete se těšit na spoustu napětí, lásky, zvratů a řešení všedních i nevšedních problémů…

Název Shrnutí
Knihy od
Mona Kasten
a Laura Kneidl
1. Věřit znovu Mona Kasten Věřit znovu Žánr: beletrie
Autor: Mona Kasten
Počet stran: 456
Zjistit cenu
2. Cítit znovu Mona Kasten Cítit znovu Žánr: beletrie
Autor: Mona Kasten
Počet stran: 456
Zjistit cenu
3. Doufat znovu hodnocení knihy Doufat znovu Žánr: beletrie
Autor: Mona Kasten
Počet stran: 446
Zjistit cenu
4. Zachraň mě Mona Kasten kniha Zachraň mě Žánr: beletrie
Autor: Mona Kasten
Počet stran: 328
Zjistit cenu
5. Zachraň nás Mona Kasten hodnocení Zachraň nás Žánr: beletrie
Autor: Mona Kasten
Počet stran: 304
Zjistit cenu
6. Laura Kneidl kniha pro léto 2022 Někdo nový Žánr: beletrie
Autor: Laura Kneidl
Počet stran: 480
Zjistit cenu
7. Někdo jiný Laura Kneidl kniha, hodnocení Někdo jiný Žánr: beletrie
Autor: Laura Kneidl
Počet stran: 384
Zjistit cenu

Knižní TIPY od Mony Kasten

Recenze Věřit znovu

Věřit znovu Mona Kasten

Věřit znovu je nový román z pera oblíbené autorky Mona Kasten. Dawn si našla skvělou partu přátel, se kterými tráví čas na univerzitě ve Woodshillu. Vyučování ji sice baví, ale její náladu mění kamarád Spencer. Spencer je nejen vtipný, ale také přitažlivý mladý muž, o něhož má Dawn zájem. Jak to všechno dopadne? Zůstanou pouze přáteli, nebo budeme svědky milostné zápletky a manželství?

Recenze Cítit znovu

Cítit znovu Mona Kasten

Kniha Cítit znovu vypráví o Sawyer Dixonové, mladé dívce, která si mimo rodičů nepřipustí nikoho k tělu. Tedy až do chvíle, než potká Isaaca Granta. Ačkoliv je tento podivín až nemístně oblečený a vlastně není její typ, cesty se oběma mladým lidem zkříží. Isaac požádá naši hrdinku o pomoc, čímž začne vznikat unikátní projekt. Mezi Sawyer Dixonovou a Isaacem Grantem vzniká intenzivní propojení, které je dost možná zavedeme na místa, nad nimiž ani jeden z nich nepomýšlel ani ve svých nejdivočejších snech. Jak to nakonec mezi nimi skončí?

Čtemě za vás, výběr Mony Kasten a Laury Kneidl

Recenze Doufat znovu

Doufat znovu hodnocení knihy

Doufat znovu je další knížka od spisovatelky Mona Kasten, kterou byste si neměli nechat ujít. Everly Pennová musela celý rok přihlížet, jak její matku násilnicky ohrožuje její otec. Děsivé zážitky z dětství Everly poznamenaly natolik, že se rozhodla vztahu celý život raději vyhýbat. Život však píše řádky bez okolků, a tak osud tomu chtěl, aby Everly potkala Nolana Gatese. Tento nesmírně přitažlivý vyučující ji okouzlí natolik, že dívka začne svůj záměr “nikdy se nezamilovat” postupně obracet. Everly Pennová ovšem nezná tajemství přitažlivého Nolana, které může jejich lásku nadobro zničit.

Recenze Zachraň mě

Zachraň mě Mona Kasten kniha

Oblíbená spisovatelka Mona Kasten napsala knihu o dramatické lásce studentských let, která je plná napínavých okolností a překvapení. Zachraň mě vypráví příběh o cílevědomé stipendistce Ruby Bellové, která studuje na prestižní anglické škole Maxton Hall. Zatímco její rodina pochází z chudých poměrů, James z bohaté rodiny vlastnící oděvní impérium. Na řadu přijde jiskření, rodinné trampoty a řešení budoucích let po střední škole.

Recenze Zachraň nás

Zachraň nás Mona Kasten hodnocení

Zachraň nás je závěrečnou částí oblíbené trilogie Mony Kasten, která se odehrává v prostředí školy Maxton Hall v Anglii. Ruby Bellová si svůj závěrečný rok na střední takhle určitě nepředstavovala. Ze školy ji totiž vyhodili a Ruby má podezření, že za vším stojí James. Dívka však Jamesovi stále věří, a dokonce se sblíží s rodinou Bellových. Jak celá trilogie skončí se dočtete právě v této knize. Bude happy end?

Knižní TIPY od Laury Kneidl

Recenze Někdo nový

Laura Kneidl kniha pro léto 2022

Laura Kneidl ve své knize Někdo nový líčí milostný příběh Mickey a Juliana. Pro Mickey se všechno změní v okamžiku, kdy na schodech potká svého nového souseda. Julian je číšník, který kvůli Mickey přišel nedávno o práci. Mladý muž je zprvu odmítavý, Mickey se mu ovšem snaží stůj co stůj dostat pod kůži. Ačkoliv může působit příběh knížky Někdo nový jako klišé, věřte, že tomu tak není. Jak říkají mnohé čtenářky – tuto knihu doporučují všemi deseti…

Recenze Někdo jiný

Někdo jiný Laura Kneidl kniha, hodnocení

Kniha Někdo jiný je pokračováním příběhu o přátelství a lásce, které se rýsovalo během zamilovanosti Mickey a Juliana (v knize Někdo nový, viz. výše). Laura Kneidl popisuje vztah Cassie a Auriho, který není úplně ideální. Mladí lidé řeší různé problémy společného života. Auri je hráč univerzitního fotbalu, jehož svět je plný kamarádů a společenského života. Cassie naopak vyhledává samotu. Je možné, aby fungoval vztah mladých lidí s takto odlišnými životními pohledy?

Náš tip

Mrkněte na pravidelně aktualizované knižní bestsellery a novinky na trhu, které pro vás pečlivě vybíráme…

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 4.8 (24 hlasů)

Autor článku

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář