Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Recenze a test Cecotec Bongo Z OFF Road

Datum 16.10.2020 Petr Smejkal Petr Smejkal

recenze Cecotec Bongo Z OFF Road

Test terénních elektrokoloběžek vybral jako jeden z nejlepších modelů Cecotec Bongo Z OFF Road. Vyniká robustností, vysokým výkonem a stabilitou díky 12palcovým bezdušovým pneumatikám. Do terénu skvělý stroj!

Hodnocení elektrokoloběžky Cecotec Bongo Z OFF Road

Hodnocení7.5
Velmi dobrá

Cecotec Bongo Z OFF Road patří mezi nejlepší terénní elektrokoloběžky na trhu. Hlavními přednostmi je vysoký výkon, špičková bytelnost, maximální bezpečnost a jízdní komfort.

Konstrukce a design
8
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
6.5
Výdrž baterie a nabíjení
8
Klady
  • Výborná do terénu
  • Kvalitní a bytelná konstrukce
  • Velká 12" terénní kola
  • Vysoký výkon
  • Slušný dojezd
  • Velmi bezpečná
Zápory
  • Nižší rychlost
  • Vyšší hmotnost
  • Nosnost do 120 kg

Konstrukce a design

Cecotec Bongo Z OFF Road je podle nás jedna z nejlépe vypadajících ekoloběžek na trhu. Její robustnost a překvapivá obratnost z ní dělá horkého kandidáta na krasavce roku. Nosnost 120 kg je slušná, díky vysokému výkonu vás stroj vyveze i do prudkých kopečků.

Prostor na nohy je vyroben z tvrdého bambusového dřeva, materiál konstrukce tvoří také slitina hořčíku. Výkonné světlomety vám dovolí jízdu i za horších světelných podmínek. Vysoká bezpečnost je garantována dvojicí účinných kotoučových brzd, veškeré dění můžete sledovat na velkém displeji přímo na řídítkách.

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Maximální rychlost, kterou je elektrická koloběžka schopna vyvinout, se pohybuje kolem 25 km/h. Cecotec Bongo Z OFF Road tedy nepatří mezi nejrychlejší typy, na druhou stranu je od ní vyžadován hlavně výkon, kterého má skutečně na rozdávání.

Motor o výkonu 800 wattů je velmi silný a zvládne i náročnější terén. Všimněte si i velikosti kol – 12“ bezdušové pneumatiky jsoue už skutečně vidět, pneumatiky mají i hrubší vzorek, tudíž je jízda bezpečná a stabilní. Jízdní vlastnosti jsou celkově výborné, čemuž přispívá bytelná konstrukce a velká plocha na nohy.

Náš tipNáš tip

Bohatou inspiraci vám poskytne test elektrokoloběžek.

Výdrž baterie a nabíjení

Výdrž recenzovaného stroje se pohybuje kolem 40 kilometrů. Pokud uvážíme výkon a další stěžejní parametry, jedná se o velmi solidní výsledek. Baterie zastoupila kapacita 10 Ah, doba nabíjení se pohybuje kolem 5-6 hodin. V této kategorii Cecotec Bongo Z OFF Road očividně boduje!

Klíčové vlastnosti Parametry
Max. rychlost 25 km/h
Výkon 800 W
Dojezd 40 km
Kapacita baterie 10 Ah
Rychlost dobíjení 5-6 hod.
Hmotnost 28 kg
Nosnost 120 kg
Průměr kol 12″
Náš tipNáš tip

Pokud vás recenzovaný model nezaujal, podívejte se na nejrychlejší elektrokoloběžky.

Nejprodávanější elektrokoloběžky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.5 (2 hlasy)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád nové technologie, historii, internet a zajímavé knihy. Rád běhá a jezdí na kole. Obdivuje Elona Muska, dříve působil jako externí redaktor Prima ZOOM. Pátým rokem se naplno věnuje Testádu. Ve volném čase postupně proniká do tajů SEO. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář