Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze a test elektrokoloběžky Cecotec Bongo Z OFF Road

16. 10. 2020 aktualizováno

recenze Cecotec Bongo Z OFF Road

Test terénních elektrokoloběžek vybral jako jeden z nejlepších modelů Cecotec Bongo Z OFF Road. Vyniká robustností, vysokým výkonem a stabilitou díky 12palcovým bezdušovým pneumatikám. Do terénu skvělý stroj!

Hodnocení elektrokoloběžky Cecotec Bongo Z OFF Road

7.5

Velmi dobrá

Cecotec Bongo Z OFF Road patří mezi nejlepší terénní elektrokoloběžky na trhu. Hlavními přednostmi je vysoký výkon, špičková bytelnost, maximální bezpečnost a jízdní komfort.

Konstrukce a design
8
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
6.5
Výdrž baterie a nabíjení
8
Klady
  • Výborná do terénu
  • Kvalitní a bytelná konstrukce
  • Velká 12" terénní kola
  • Vysoký výkon
  • Slušný dojezd
  • Velmi bezpečná
Zápory
  • Nižší rychlost
  • Vyšší hmotnost
  • Nosnost do 120 kg

Konstrukce a design

Cecotec Bongo Z OFF Road je podle nás jedna z nejlépe vypadajících ekoloběžek na trhu. Její robustnost a překvapivá obratnost z ní dělá horkého kandidáta na krasavce roku. Nosnost 120 kg je slušná, díky vysokému výkonu vás stroj vyveze i do prudkých kopečků.

Prostor na nohy je vyroben z tvrdého bambusového dřeva, materiál konstrukce tvoří také slitina hořčíku. Výkonné světlomety vám dovolí jízdu i za horších světelných podmínek. Vysoká bezpečnost je garantována dvojicí účinných kotoučových brzd, veškeré dění můžete sledovat na velkém displeji přímo na řídítkách.

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Maximální rychlost, kterou je elektrická koloběžka schopna vyvinout, se pohybuje kolem 25 km/h. Cecotec Bongo Z OFF Road tedy nepatří mezi nejrychlejší typy, na druhou stranu je od ní vyžadován hlavně výkon, kterého má skutečně na rozdávání.

Motor o výkonu 800 wattů je velmi silný a zvládne i náročnější terén. Všimněte si i velikosti kol – 12“ bezdušové pneumatiky jsoue už skutečně vidět, pneumatiky mají i hrubší vzorek, tudíž je jízda bezpečná a stabilní. Jízdní vlastnosti jsou celkově výborné, čemuž přispívá bytelná konstrukce a velká plocha na nohy.

Náš tip

Bohatou inspiraci vám poskytne test elektrokoloběžek.

Výdrž baterie a nabíjení

Výdrž recenzovaného stroje se pohybuje kolem 40 kilometrů. Pokud uvážíme výkon a další stěžejní parametry, jedná se o velmi solidní výsledek. Baterie zastoupila kapacita 10 Ah, doba nabíjení se pohybuje kolem 5-6 hodin. V této kategorii Cecotec Bongo Z OFF Road očividně boduje!

Klíčové vlastnosti Parametry
Max. rychlost 25 km/h
Výkon 800 W
Dojezd 40 km
Kapacita baterie 10 Ah
Rychlost dobíjení 5-6 hod.
Hmotnost 28 kg
Nosnost 120 kg
Průměr kol 12″
Náš tip

Pokud vás recenzovaný model nezaujal, podívejte se na nejrychlejší elektrokoloběžky.

Nejprodávanější elektrokoloběžky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (15 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář
Uživatel
Jiří (23. 8. 2021 13:08)

Dobrý den, prosím o radu v případě, kdy na mé elektrokoloběžce BONGO Z RED došlo k poruše na regulátoru a koloběžka je nepojízdná. Do regulátoru z baterky proud jde, z regulátoru nikoliv. Díky.

Odpovědět
Uživatel
Petr Smejkal (2. 9. 2021 15:09)

Dobrý den, velice rád bych poradil, ale s tímto problémem se musíte obrátit na prodejnu, odkud jste koloběžku koupil. Jsem si jistý, že pokud vám neporadí oni, předají vám kontakt na servis.

Odpovědět
Uživatel
Honza (24. 2. 2021 23:02)

Ahoj,není málo 10Ah na tak velkou koloběžku? Děkuji za odpověď

Odpovědět
Uživatel
Petr Smejkal (1. 3. 2021 13:03)

Dobrý den, záleží na optimalizaci, hmotnosti atd. Velká kapacita to opravdu není, ale dojezd této koloběžky špatný není.

Odpovědět
Uživatel
Mireks (27. 6. 2021 02:06)

Zdravím Petře, co prosím znamená, že nemá špatný dojezd? Vážím 90 kg, takže kolik toho asi ujedu, kdybych jel jen na střední režim a jen po rovině? Díky.

Odpovědět
Uživatel
Petr Smejkal (9. 8. 2021 06:08)

Dobrý den, ve vašem případě a uvedených podmínek si myslím, že klidně ujede kolem 35-40 km.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář