fbpx
Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Recenze keto diety KetoDiet

Datum 18.12.2020 Katka Muchová Katka Muchová

keto dieta ketodiet logo

Ryze česká značka KetoDiet je jedním z prodejců keto potravin pro rychlé a účinné hubnutí. Patří mezi nejlépe hodnocené firmy na trhu. Během srovnání ketodiet jsme ocenili především vysokou kvalitu výrobků a dobrou zákaznickou podporu.

Hodnocení keto diety KetoDiet

Hodnocení8.6
Skvělá

Na KetoDiet oceňujeme kvalitu potravin, díky které je značka zákazníky hodnocená jako jedna z nejlepších na trhu. Plusem jsou i výhody v podobě dárků k objednávkám nebo klubu KetoDiet. Naopak mezi věci, které bychom této dietě vytknuli, patří vyšší cena potravin a zpočátku mírně nepřehledný systém hubnutí.

Nabídka a kvalita potravin
9
Průběh a fáze diety
10
Přehlednost webu a diety
8
Podpora a zákaznický servis
9
Cena a výhodnost
7
Klady
 • Výborné hodnocení u zákazníků
 • Kvalitní a chutné výrobky
 • Velká část produktů bez lepku
 • Kompletní balíčky za výhodnou cenu
 • Rychlá příprava
 • Nabídka potravin „po dietě“
 • Vzorový jídelníček
 • Dobrá zákaznická podpora
 • KetoDiet klub (slevy a jídelníček na míru)
Zápory
 • Není pro vegany a vegetariány
 • Pochopení principu diety může být zpočátku těžší
 • Horší a nevýrazně uvedená kombinovatelnost potravin
 • Vyšší cena

Nabídka a kvalita potravin – 9/10

Výrobky KetoDiet se vyznačují vysokou kvalitou a dle hodnocení zákazníků i dobrou chutí. Pokud jste dříve měli problémy s konzumací keto potravin, může být pro vás tato značka dobrou volbou. Jídlo má vyvážený poměr živočišných i rostlinných bílkovin, obsahuje správné množství minerálů a vitamínů i zdravých tuků.

ketodiet eshop

Díky výraznému snížení sacharidů dokáže KetoDiet rychle nastartovat ketózu. Většina výrobků neobsahuje lepek. Výjimkou jsou jen typická jídla z mouky jako pečivo. Ve složení KetoDiet obvykle najdete výrobky živočišného původu (např. mléko, želatina), proto se nehodí pro vegany.

Nabídka KetoDiet je dostatečně pestrá, abyste mohli jíst, na co máte právě chuť. Vedle rychle rozmíchatelných koktejlů zde najdete i alternativy ke klasickému jídlu, jako je například pečivo, palačinky, pudinky, těstoviny, polévky, kaše, chipsy nebo třeba i zmrzlina. Speciální kategorií je pak „jídlo po dietě“ s malým množstvím cukrů. To určitě oceníte při udržování vaší nové nižší váhy.

Průběh a fáze diety – 10/10

KetoDiet nabízí 3 dietní plány dle míry nadváhy. Každá má uvedenou délku trvání i počet porcí, které celkem zkonzumujete. Čím více kilogramů chcete shodit, tím delší dobu bude dieta trvat. Pokud nevíte, do jaké kategorie se zařadit, pomůže vám kalkulačka dietního plánu. Ta pracuje nejen s BMI údaji, ale také s obvodem boků a pasu.

ketodiet vzor

Všechny dietní plány se skládají ze tří kroků. V prvním jíte jen proteinové výrobky KetoDiet. V druhém kroku vyměníte jeden chod za klasickou stravu s nízkým obsahem cukrů a ve třetím nahradíte už tři chody. Po celou dobu si můžete dát denně až 500 g zeleniny a nemusíte se vyhýbat ani zdravým tukům. Všechny fáze keto diety jsou stejně dlouhé. Pro inspiraci vám poslouží vzorový jídelníček.

Přehlednost webu a diety – 8/10

Pokud jste ve světě proteinových diet začátečníci, může chvíli trvat, než přijdete na princip fungování KetoDiet. Dietní plány jsou uvedené zvlášť od fází hubnutí, takže při čtení budete překlikávat mezi více texty. Také dávejte pozor na kombinovatelnost některých potravin. Ta není na webu příliš výrazně uvedená. Abychom vám usnadnili hledání, prozradíme, že denně byste měli vypít alespoň 2 KetoDiet nápoje. Dále není kvůli vyššímu obsahu sacharidů dobré jíst v jednom dni proteinové kaše, croissanty, rajčatové polévky a tyčinky.

Navzdory tomu, že některé důležité informace k dietě je nutné na stránkách dohledávat, web je celkově přehledný a najdete na něm uvedené všechny důležité informace, které k hubnutí potřebujete. Stejně tak v e-shopu s potravinami se lehce zorientujete. Balíčky pro první a druhou fázi diety a jednotlivé hubnoucí plány jsou přehledně dělené a usnadní vám starosti při nakupování.

Podpora a zákaznický servis – 9/10

ketodiet hubnoucí koktejl

Na webu KetoDiet najdete mnoho zajímavostí o produktech i keto dietě celkově. Pokud budete mít jakékoliv otázky, můžete se obrátit na zákaznickou podporu přes e-mailovou adresu, rychlý online chat, sociální sítě nebo samozřejmě přes mobil. Telefonní čísla pro informace k objednávkám a pro dotazy ohledně hubnutí jsou oddělená.

KetoDiet má i vlastní konzultační centra, která můžete osobně navštívit. Vedení odborníka je velmi užitečné zejména v případě, že se vám nedaří zhubnout nebo když máte slabou vůli pro dodržování jídelníčku. Samozřejmě lze tuto keto dietu držet i samostatně. Po vytvoření objednávky z e-shopu vám kurýr doručí potraviny přímo na vaši adresu nebo na výdejní místo.

Pro lepší motivaci k hubnutí najdete na webových stránkách příběhy ostatních zákazníků, blog a Youtube videa. Pokud se stanete členy klubu KetoDiet, získáte možnost sestavení jídelníčku zdarma, přístup ke speciálním akcím a zajímavé slevy.

Cena a výhodnost – 7/10

V naší recenzi jsme již chválili vysokou kvalitu potravin. Za ni si však trošku připlatíte. Jeden chod vás vyjde přibližně na 45 až 55 Kč, což řadí KetoDiet k dražším výrobkům na trhu. Ovšem za účinnou redukci tělesné hmotnosti a tím i za hezčí vzhled a lepší zdraví taková investice rozhodně stojí. Příjemnou úsporou pak mohou být výhodné balíčky většího množství potravin. Při nákupu nad 1 500 Kč navíc získáte dopravu zdarma a k objednávkám od 1 000 Kč ještě dostanete malý dárek v podobě potravin nebo shakeru.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář