Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze keto diety MyKETO

22. 12. 2021 aktualizováno

keto dieta myketologo

Česká značka MyKETO s vlastními kamennými pobočkami nabízí rychlou cestu k vysněné postavě. Jedná se přehlednou keto dietu s velkým výběrem proteinových potravin. Srovnání ketodiet však vyhrála KetoMix.

Hodnocení keto diety MyKETO

8.2

Skvělá

MyKETO vyniká skvělou zákaznickou podporou s vlastními konzultačními a diagnostickými centry. Web i systém samotného hubnutí jsou velmi přehledné. Této keto dietě vyčítáme jen to, že nemá na svých stránkách uvedené složení a výživové hodnoty potravin. Účinnost i chuť jsou dle hodnocení zákazníků velmi dobré.

Nabídka a kvalita potravin
7
Průběh a fáze diety
9
Přehlednost webu a diety
8
Podpora a zákaznický servis
10
Cena a výhodnost
7
Klady
 • Široká nabídka potravin
 • Až o 30 % větší porce
 • Bez palmového oleje, glutamátu, umělých barviv a konzervantů
 • Vhodné pro celiaky i vegetariány
 • Kalkulačka kombinující BMI, BMR, WHR a ABSI
 • Rychlá příprava potravin
 • Kamenná konzultační a diagnostická centra
 • Velké množství odběrných míst + doručení domů
 • Doprava zdarma, dárky a věrnostní program
Zápory
 • Bez uvedení složení a výživových hodnot
 • 33 % sacharidů může být někdy hodně
 • Vyšší cena

Nabídka a kvalita potravin – 7/10

Nabídka výrobků MyKETO je dostatečně pestrá, abyste mohli střídat různá jídla a získali tak nezbytné vitamíny a minerály. Po celý průběh diety lze jíst bez omezení všechny potraviny. V e-shopu najdete jako alternativu ke klasické stravě omelety, palačinky, kaše, polévky, dezerty a hlavní teplé chody. Stejně jako u jiných keto diet, ani zde nechybí klasické proteinové koktejly.

Potraviny můžete nakupovat samostatně dle vlastní chutě i ve výhodných balíčcích, které vám ušetří peníze a čas se sestavováním jídelníčku pro konkrétní dietní plány a jejich fáze. Všechny výrobky jsou bez palmového oleje, bez glutamátu, umělých barviv a konzervantů. Porce MyKETO je dle údajů výrobce až o 30 % větší, než nabízí konkurence. Rozhodně tedy nebudete mít při držení diety hlad.

MyKETO vyrábí celou řadu bezlepkových či bezlaktózových potravin. Některé jsou vhodné i pro vegetariány (nikoliv vegany). Bohužel všechny informace mají jen podobu obrázkových symbolů. Výpis složení zcela chybí, stejně jako nutriční hodnoty. Na obalech produktů je samozřejmě najdete, avšak na e-shopu nikoliv. Jediná všeobecná zmínka na webu uvádí 33,3 % sacharidů. To je sice méně, než má běžná strava, avšak v porovnání s konkurenčními keto dietami se stále jedná o větší množství.

myketo obsah živin

Průběh a fáze diety – 9/10

Značka MyKETO připravila tři dietní plány pro lehkou, střední a výraznou nadváhu. Pro určení, do jaké kategorie patříte, vám pomůže kalkulačka, která kombinuje BMI, BMR, WHR a ABSI indexy. Jednotlivé hubnoucí plány se od sebe liší délkou trvání. Čím více chcete zhubnout, tím déle musíte keto dietu držet.

Všechny dietní plány se skládají ze čtyř hubnoucích fází. V té první jíte pětkrát denně jen výrobky od MyKETO. V každém dalším kroku nahradíte jednu porci normální stravou s menším obsahem sacharidů. Povolené potraviny jsou jasně na webu uvedené, včetně ideálních způsobů přípravy.

MyKETO plán diety

Přehlednost webu a diety – 8/10

Princip diety MyKETO je hezky a přehledně vysvětlený. Stačí si jen zjistit pomocí chytré kalkulačky, do jaké kategorie patříte, a ihned znáte délku hubnutí i jednotlivé kroky, které vás čekají. Ačkoliv má dieta čtyři fáze, což je na rozdíl o jiných keto hubnoucích programů trošku více, nejsou vůbec náročné na pochopení ani na dodržování. Za pochvalu stojí i webové stránky a e-shop, kde najdete na pár kliknutí vše, co hledáte.

Přehlednost webu a diety MyKeto

Podpora a zákaznický servis – 10/10

Jednou z věcí, ve které MyKETO vyniká nad konkurencí, je vynikající zákaznická podpora. V případě jakýchkoliv otázek se vám dostane rychlé odpovědi. Firmu můžete kontaktovat pomocí e-mailu, přes on-line chat, sociální sítě, formulář i telefonem ve všedních dnech od 9:00 do 19:00. Za pochvalu stojí ale především fyzické pobočky ve více městech, které slouží pro odborné měření a diagnostiku pomocí InBODY, konzultace, sestavení hubnoucího plánu a samozřejmě také pro pravidelné kontroly či výběr proteinových potravin.

keto dieta MyKETO

Kromě vlastních center má MyKETO i dalších 2 200 výdejních míst po celé republice. Samozřejmě si můžete zboží z e-shopu nechat doručit také přímo domů na adresu. Pokud nakoupíte za více než 1 500 Kč, získáte dopravu zdarma.

Na webových stránkách MyKeto najdete mnoho zajímavých článků na téma hubnutí a zdravého životního stylu. Nechybí ani příběhy ostatních zákazníků a zodpovězené nejčastěji kladené otázky. V pozdějších fázích diety se můžete inspirovat proteinovými recepty. Jak již bylo zmíněno, dalším z praktických pomocníků je kalkulačka tělesných údajů 4v1. Muži jistě ocení, že MyKETO myslí při sestavování hubnoucího programu nejen na ženy, ale i na ně.

paleo krabičková dieta

Cena a výhodnost – 7/10

Keto dieta MyKETO patří mezi dražší výrobky. Za jednu porci zaplatíte v průměru 45 až 55 Kč. Můžete však ušetřit u větších objednávek, ke kterým získáte dopravu zdarma od 1 500 Kč, a na výhodných již sestavených balíčcích. Příjemnou drobností je pak dárek ke každému nákupu. Jako stálí zákazníci se můžete těšit na trvalé slevy na další objednávky dle výše útraty. Například pokud nakoupíte celkově za více než 5 900 Kč, zaplatíte o 2 % méně. Za částku 20 000 Kč dokonce o 5 % méně.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (145 hlasů)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář