Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze keto diety KetoMix

22. 12. 2021 aktualizováno

keto dieta ketomix logo

Pro KetoMix dopadlo hodnocení doslova skvěle. Jedná se o zavedeného prodejce s velkým výběrem keto potravin, který dosahuje u zákazníků skvělého hodnocení. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme variantu Chia Shake. Recenze KetoMix se umístila vysoko i v našem souhrnném hodnocení ketogenních diet.

Hodnocení keto diety KetoMix

9.4

Perfektní

KetoMix rozhodně doporučujeme. Tato keto dieta je účinná, což dokazuje celá řada spokojených zákazníků. Může se pochlubit skvělou přehledností, širokou nabídkou zboží, podporou při hubnutí i zajímavými bonusy.

Nabídka a kvalita potravin
10
Průběh a fáze diety
10
Přehlednost webu a diety
9
Podpora a zákaznický servis
10
Cena a výhodnost
8
Klady
 • Výborné hodnocení zákazníků
 • Velký výběr kvalitní keto stravy
 • Kompletní balíčky za výhodnou cenu
 • Speciální chutě koktejlů a keto potraviny
 • Vhodné pro celiaky i vegany
 • Bez přidaných glutamátů a chemie
 • Jednoduché fáze i sestavení jídelníčku + vzory
 • BMI kalkulačka, magazín a recepty
 • Dobrá zákaznická podpora, na telefonu i přes víkend
 • Dárky, věrnostní program, doprava zdarma
 • Až 5 000 Kč za příběh vašeho hubnutí
Zápory
 • Průměrná cena

Nabídka a kvalita potravin – 10/10

Jednou z hlavních věcí, která zařadila KetoMix na přední příčku našeho hodnocení, je široký výběr potravin. Pestrost stravy je důležitá pro motivaci k dodržování diety. To platí zejména v případě, že ji budete držet delší dobu. Výrobky KetoMix zakoupíte jednotlivě i za výhodnou cenu po více kusech. Hotové balíčky obsahují inspirativní příklad složení jídelníčku, kterým se můžete řídit, když si nejste sami jistí výběrem nebo když chcete ušetřit při nákupu peníze i čas.

KetoMix nabízí koktejly na hubnutí atraktivních chutí jako je káva, lesní ovoce, kokos, ale i běžnou vanilku, čokoládu, jahodu nebo banán. Určitě vás potěší také proteinové alternativy k běžné stavě. Najdete zde například polévky, pečivo, palačinky, kaše, sladkosti, těstoviny, chipsy či pudinky. V porovnání s konkurenčními dietami si užijete také speciality, jako jsou keto vína, dochucovací dresinky nebo chipsy.

Kladně hodnotíme nejen rozsah sortimentu, ale také jeho kvalitu. Strava obsahuje kromě velkého množství bílkovin také nezbytné vitamíny, minerály a vlákninu pro dobré trávení. Přitom má jen minimum sacharidů, tudíž dokáže nastartovat ketózu. Potraviny KetoMix jsou vhodné pro celiaky i vegany a jsou bez přidaných glutamátů a chemických přísad.

Průběh a fáze diety – 10/10

Dieta KetoMix se skládá ze 3 fází. V první hubnete, ve druhé přecházíte postupně z vysoko-proteinové na běžnou stravu a třetí již prakticky není dietou; během ní jen udržujete váhu a praktikujete vše, co jste se během předchozích kroků naučili. Délka jednotlivých fází se liší podle míry nadváhy. Čím více chcete shodit, tím déle bude ketodieta trvat.

Jídelníček při této dietě není vůbec náročné dodržovat. V první fázi budete jíst ve všech chodech KetoMix a v té následující vyměníte dva chody za běžnou nízko-sacharidovou stravu. Přidat lze vždy i zeleninu nebo ořechy. Inspirovat se můžete vzorovými jídelníčky. Příprava jednoho chodu nezabere více než 5 minut.

vzorový jídleníček keto mix

Přehlednost webu a diety – 9/10

Navzdory tomu, že na stránkách KetoMixu najdete množství informací a bohatou nabídkou e-shopu, celý web je skvěle přehledný. Vše, co hledáte, najdete na pár kliknutí. Hubnoucí programy jsou označené přímo stupněm nadváhy. V případě, že nevíte, do jaké kategorie patříte, pomůže vám BMI kalkulačka na stránkách KetoMixu.

Princip diety je snadný na pochopení. Všechny potraviny KetoMixu lze jíst po celou dobu hubnutí. Pouhé dvě hlavní fáze jsou účinné a zároveň snadné na zapamatování. Rozhodně se nemusíte bát, že by bylo nutné neustále sledovat nějaké tabulky.

Ketomix.cz - orientace na stránce

Podpora a zákaznický servis – 10/10

ketomix potraviny

KetoMix má jednu z nejlépe fungujících zákaznických podpor na trhu. V případě jakéhokoliv dotazu dostanete odpověď rychle a ochotně. Na výběr máte hned z několika způsobů kontaktování. Na telefonu se vám budou pracovníci KetoMixu věnovat každý den včetně víkendů od 8:00 do 23:00. Také můžete psát e-maily, využít kontaktní formulář nebo zodpovězené nejčastěji kladené otázky.

KetoMix má celou řadu kamenných poboček, kde si můžete zboží zakoupit. Samozřejmě po objednávce z e-shopu vám kurýr doručí balíček přímo domů nebo si můžete jídlo poslat na výdejní místo. Uváděná doba doručení je do 4 dnů. To je o něco déle, než nabízí konkurence, avšak jde o maximální dobu. Obvykle balíček přijde dříve; mnohdy dokonce druhý den.

Na internetové stránce KetoMixu najdete kromě konkrétních fází a popisu bílkovinové diety také recepty bez obsahu cukru, příběhy ostatních zákazníků nebo magazín pro každého, koho zajímá strava a zdravý životní styl. Aby vám neutekly žádné novinky, můžete sledovat KetoMix na sociálních sítích.

Cena a výhodnost – 8/10

Cenově patří dieta KetoMix mezi průměr na trhu. Například ketonová dieta na 4 týdny (pro střední nadváhu) stojí 5 390 Kč. Záleží na tom, na co máte chuť a jak moc chcete uspořit peníze. Ve výhodných balíčcích je cena nižší, než když budete pořizovat potraviny jednotlivě. Při objednávce větší zásilky se můžete těšit na dárky, jako je shaker, odměrka a manuál k dietě. Navíc ušetříte na dopravě. Pokud si zakoupíte KetoMix za více než 1 490 Kč, získáte poštovné zdarma.

Mezi další cenové bonusy KetoMixu patří věrnostní program. Po registraci v e-shopu získáte slevy na další nákupy. Jejich výše se odvíjí od hodnoty objednávek. Například když zakoupíte potraviny za více než 5 000 Kč (není nutné naráz), za každý další nákupu zaplatíte o 2 % méně. Při překročení 20 000 Kč je trvalá sleva dokonce 5 %. V případě, že budete s KetoMixem spokojení a úspěšně zhubnete, můžete získat za svůj příběh s fotkou odměnu až 5 000 Kč.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.6 (299 hlasů)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář