fbpx
Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Recenze keto diety Chia Shake

Datum 18.12.2020 Katka Muchová Katka Muchová

Chia Shake - test ketodiety

Chia Shake je na trhu s keto potravinami zajímavou značkou hned z několika důvodů. Vedle vysoké kvality za dobrou cenu na ní také oceníte, že se hodí nejen pro keto dietu, ale i jiné styly hubnutí nebo dokonce pro sportovce. Nejnáročnějším doporučujeme vítěze keto diet KetoMix.

Hodnocení keto diety Chia Shake

Hodnocení9
Perfektní

Chia Shake nabízí skvělý poměr nízké ceny a vysoké kvality surovin. Zdravé jídlo s chia semínky doporučujeme pro hubnutí, zdravý životní styl i pro fitness nadšence. Keto i další proteinové diety jsou přehledné, stejně jako celý web této značky.

Nabídka a kvalita potravin
9
Průběh a fáze diety
9
Přehlednost webu a diety
9
Podpora a zákaznický servis
8
Cena a výhodnost
10
Klady
 • Pro různé typy proteinových diet
 • Na hubnutí, pro sportovce i zdravý životní styl
 • Veganské a bezlepkové
 • Mnoho dobrých příchutí koktejlů
 • Kvalitní potraviny se zdravými chia semínky
 • Bez přidaného cukru, sladidel a GMO
 • Přesně dané vhodné potraviny + vzorový jídelníček
 • Rychlá doba dodání
 • Velmi nízká cena a výhodné balíčky
 • Záruka vrácení peněz
Zápory
 • Menší výběr výrobků
 • Bez přizpůsobení tělesné hmotnosti

Nabídka a kvalita potravin – 9/10

Potraviny Chia Shake se dělí na dvě hlavní skupiny – na hubnutí a na fitness. Dietní sortiment obsahuje minimální množství cukru, tudíž dokáže spolehlivě nastartovat ketózu. Fitness potraviny mají cukru v porovnání s běžnou stravou také méně, avšak ne tolik, aby došlo ke ketóze. Hodí se tedy především při posilování a jiném cvičení. Další skupinou potravin je rychlá a přitom zdravá náhražka jídla a veganské produkty.

Chia Shake zdraví sport hubnutí

Chia Shake na e-shopu nabízí smoothie a koktejly různých příchutí – vanilku, čokoládu, ale i cappuccino, pistácie, ananas či lesní ovoce. V rámci náhražek klasické stravy nemá tak velký výběr jako konkurence, přesto zde najdete dobroty jako kaše, polévky, omelety, ale i dezerty, čaje nebo spalovače tuků. Zboží si můžete zakoupit po jednotlivých kusech i v baleních za výhodnější cenu.

Hlavní věcí, kterou na produktech Chia Shake oceňujeme a za co je hodnotíme velmi kladně, je kvalita potravin. Jak již napovídá název, v potravinách najdete zdravá chia semínka. Výrobky neobsahují žádný přidaný cukr ani umělá sladidla. Jsou přitom bohaté na vitamíny a minerály a mají přírodní složení bez GMO. Na své si přijdou také zákazníci, kteří hledají bezlepkovou dietu a veganské složení.

Průběh a fáze diety – 9/10

Potraviny Chia Shake jsou určené nejen pro ketodietu, ale také pro podobné styly hubnutí založené na větším příjmu bílkovin a snížení množství cukrů. Hodí se pro proteinovou dietu, dukanovu dieta, low carb dietu, atkinsonova dietu nebo dietu z Cambridgeshire.

Dieta Chia Shake se dělí do 3 fází. V první s výrazným hubnutím trvá 6 až 8 týdnů; z toho cca 2 týdny jen s výrobky keto diet, načež postupně začnete přidávat k porcím zeleninu a další jídla s minimem cukru. Druhá slouží k pomalému přechodu z keto potravin na klasickou nízko-sacharidovou stravu a vychází na 4 až 6 týdnů. Poslední fáze na 4 týdny je udržovací. Ta je důležitá, abyste ztracené kilogramy jojo efektem zase nenabrali.

vzorová ukázka Chia Shake

Během všech tří fází je nutné jíst jen potraviny Chia Shake a klasickou stravu s nízkým obsahem cukrů. V případě potřeby si můžete délku jednotlivých fází sami úměrně upravit. Chia Shake totiž bohužel neuvádí program dělený dle aktuální hmotnosti. Naopak plusem je vzorový jídelníček pro inspiraci.

Přehlednost webu a diety – 9/10

Samotná dieta od Chia Shake je poměrně jednoduchá, proto se není čemu divit, že i na webových stránkách se snadno zorientujete. Všechny potřebné informace k hubnutí zde najdete hezky vysvětleny. Produkty jsou přehledně řazeny nejen přímo v e-shopu, ale také jako rychlý odkaz u souvisejících typů diet a dalších druhů stravování.

Podpora a zákaznický servis – 8/10

chia potraviny

Na webu najdete zodpovězené základní nejčastěji kladené otázky. V případě jakéhokoliv problému se můžete obrátit na podporu, která vám s jeho řešením ochotně pomůže. Pro kontaktování lze využít například e-mail nebo mobil. Telefonická linka funguje od pondělí do pátku od 8:00 do 15:00, což je v porovnání s ostatními keto dietami poměrně kratší doba, po kterou můžete volat.

Při objednávce si lze vybrat hned z několika kurýrních služeb, jež vám keto potraviny zavezou přímo domů na vaši adresu nebo na výdejní místo, kde si můžete balíček vyzvednout, až se vám to bude hodit. Zaslání je velmi rychlé a zpravidla do dvou dnů se můžete s chutí pustit do hubnutí.

Na webu najdete BMI kalkulačku pro určení míry nadváhy a lepší plánování vašeho hubnoucího programu. Na blogu Chia Shake pravidelně vycházejí zajímavé články o keto dietě i celkově zdravém životním stylu a hubnutí. Abyste měli přehled o všech novinkách, sledujte sociální sítě s pravidelnými aktualizacemi.

Cena a výhodnost – 10/10

Na této keto dietě vás potěší nízká cena. Za jeden chod jídla zaplatíte přibližně 25 až 40 Kč, což řadí Chia Shake k nejlevnějším keto potravinám. Jak již bylo řečeno, rozhodně to není na úkor kvality. Pokud chcete ještě více uspořit a zároveň víte, že to myslíte s hubnutím či zdravým stravováním vážně, jsou zde pro vás zvýhodněné balíčky.

Mezi další příjemné slevy patří 100 Kč za každé doporučení Chia Shake někomu z vašich známých. Pokud nakoupíte za více než 1 500 Kč, získáte dopravu zdarma. Poštovné je ale i v případě menšího nákupu velmi příznivé. Zaplatíte za něj méně než 40 Kč. K balíčkům na více dní získáte jako dárek dietní plán a shaker. Pokud nebudete spokojeni, můžete zboží do 14 dnů vrátit.

Náš tipNáš tip

Další inspiraci můžete načerpat z článku s nejlepšími ketodietami.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 3.0 (2 hlasy)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář