Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Žebříček autokamer

Recenze Niceboy PILOT S10

kamera do auta Niceboy PILOT S10

Při testování kamer do auta jsme se podívali také na model Niceboy PILOT S10. S touto vylepšenou autokamerou pořídíte nejen skvělé záběry z vašich cest, ale postará se také o bezpečí vašeho vozu na parkovišti. Bonus je pak upozornění na úseková měření rychlosti a dopravní kamery.

Hodnocení autokamery Niceboy PILOT S10

7.2

Perfektní

Kompaktní kamera se špičkovým rozlišením rozlišením a možností připojit zadní kameru. Potěší nadstandardními funkcemi, jako je upozornění na radary i kamery a výkonným superkondenzátorem, jenž chrání přístroj před extrémními teploty.

Design a zpracování
9
Manipulace a ovládání
8
Funkce
8.5
Displej
1
Kvalita videí
9.5
Klady
  • Špičková kvalita videí
  • Upozornění na radary
  • 5G Wi-Fi
  • Ovládání přes mobilní aplikaci
  • Stabilní uchycení
  • GPS modul
Zápory
  • Bez displeje
  • Chybí hlasové ovládání

Design a zpracování

Kamera do auta Niceboy PILOT S10 nás zaujala již svým poněkud neobvyklým designem. Na první pohled nám připomněla zmenšenou verzi projektoru. Pochválit jednoznačně musíme dobře vymyšlený systém uchycení. Otočný držák zaručí pevné uchycení, a zároveň vám umožní kameru natáčet takřka dle libosti. Stylová černá barva bude ladit s interiéry většiny vozů, což je rozhodně plus.

Ačkoliv se nejedná o duální kameru, tento model je uzpůsobený i pro přídavnou zadní kameru. Nechybí pochopitelně ani slot na SD karty typu micro, a to až do velikosti 256 GB. Tradiční dobíjecí baterii zde nahrazuje výkonný superkondenzátor. Ten sice potřebuje neustále zdroj napájení, avšak je schopný odolat i extrémním teplotám. Nemusíte se tedy obávat kameru nechat v rozpáleném autě.

Manipulace a ovládání

Při testování jsme si pochvalovali opravdu jednoduchý systém uchycení. Kameru k čelnímu sklu přichytíte pomocí otočného držáku, jenž vám umožní kameru otočit do optimální polohy. Pro ovládání autokamery slouží mobilní aplikace. Díky 5G Wi-Fi, jíž kamera disponuje, si můžete natočené záznamy stáhnout o poznání rychleji a přímo v mobilním telefonu si je upravit dle libosti. Wi-Fi vám navíc umožní sledovat video v reálném čase.

Náročnější motoristé jistě ocení poměrně široké možnosti nastavení. Kromě základního režimu s extra velkým rozlišením 4K můžete nahrávat také ve 2K či ve Full HD rozlišení. Velkým plusem je bezesporu i GPS modul využívající Google maps, který vám pomůže naplánovat vaši cestu. Díky GPS lze snadno vaše videa obohatit o polohu, ale také přidat údaje o rychlosti vozidla.

Niceboy PILOT S10 recenze

Funkce

Čím tato autokamera opravdu vyniká, je výbava a nadstandardní funkce. Kromě funkcí, jež jsou běžně dostupné i u modelů z nižších cenových tříd, zde najdete celou řadu šikovných vychytávek, které vám zpříjemní vaše cesty. Kamera do auta Niceboy PILOT S10 vás upozorní nejen na úseková měření rychlosti, ale taktéž hlídá průjezdy na červenou a kamery. Pochopitelně nechybí ani G-senzor, který v případě nárazu uzamkne zařízení před přepsáním záznamu.

Pochválit musíme i možnost připojení zadní kamery a nahrávání do smyčky, které zaručí, že na paměťové kartě bude vždy dostatek místa pro nové záběry. Integrovaný mikrofon s dobrou citlivostí umožní zachytit zvuky uvnitř vozu i v přilehlém okolí. Co nás trochu mrzí, je absence hlasového ovládání, které by se vzhledem k chybějícímu displeji opravdu hodilo. Body navíc si tato stylová kamera zaslouží za velký úhel záběru, jenž činí úctyhodných 150 °.

Displej

Při testování nás trochu překvapilo, že autokamera Niceboy nedisponuje displejem. Díky opravdu propracovanému ovládání přes mobilní aplikaci jsme si však na tento nedostatek velmi rychle zvykli. Tuto kameru ocení zejména ti z vás, pro které je displej autokamery nežádoucím rozptýlením.

hodnocení kamera do auta Niceboy PILOT S10

Kvalita videí

Hledáte kameru se špičkovým rozlišením? Pak vás Niceboy PILOT S10 určitě nezklame. Kromě 4K kvality s frekvencí 30 snímků za sekundu totiž nabízí ještě dva nahrávací režimy. Pro plynulejší videa se skvěle hodí 2K či Full HD režim s frekvencí 60 snímků za sekundu. Natočená videa jsou perfektně ostrá, tudíž poslouží nejen jako důkazní materiál, ale skvěle zachytí i krajinu, kterou projíždíte. Co se kvality videí týče, jedná se o jednu z nejlepších kamer na současném trhu.

Klíčové vlastnosti Hodnoty
Rozlišení 3 840 × 2 160 px
Displej ×
GPS modul
Rychlostní radary
Čeština
Pozorovací úhel 150 °
Kapacita baterie ×
Hmotnost 90 g
Náš tip

Potřebujete poradit s výběrem autokamery do auta? Při testování nás nesmírně zaujala také výkonná autokamera Mio MiVue 798.

Nejprodávanější autokamery

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (10 hlasů)

Autor recenze

Michaela Beranová
Michaela Beranová

Když zrovna nemluví, tak píše. Kromě kreativní tvorby miluje hudbu, knihy a gaming. Za každým jejím textem stojí litry kávy a neutuchající touha dozvědět se něco nového. Facebook

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář