Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze fitness náramku Niceboy X-fit Plus

31. 1. 2022 aktualizováno

Recenze náramku Niceboy X-fit Plus

Hledáte sportovní náramek na své zápěstí, který dokáže nabídnout užitečné funkce a jeho cena je opravdu nízká? Potom vyzkoušejte Niceboy X-fit Plus. Jeho funkce zahrnují měření srdečního tepu, krevního tlaku, okysličení krve a samozřejmě krokoměr. Pomocí aplikace je pohodlně spárujete s mobilem. Více se dočtete v naší recenzi.

Obsah balení

Základní balení obsahuje vše potřebné. Kromě náramku Niceboy X-fit Plus v krabičce naleznete nabíjecí adaptér a uživatelský manuál.

Design a zpracování – 8,5/10

Testovaný sportovní náramek Niceboy X-fit Plus váží 25 gramů a rozměrově se vešel do proporcí 2 × 4,5 × 1,2 cm. Konstrukce splňuje stupeň krytí dle IP67 certifikace (můžete s ním plavat), displej je veliký 0,96 palců.

Niceboy X-fit Plus má příjemný gumový řemínek, jehož max. délka činí 21,5 cm. Náramek tedy dobře sedne i na větší zápěstí.

Design je takový nenápadný. K dispozici je momentálně pouze černé provedení.

Recenze fitness náramku Niceboy X-fit Plus

Funkce – 9/10

Fitness náramek Niceboy X-fit Plus svému nositeli nabízí spoustu skvělých funkcí. Výbava rozhodně patří mezi pestřejší. Co konkrétně Niceboy umí?

Niceboy X-fit Plus vlastní funkci: krokoměr, monitorování spánku, měření tlaku, snímání tepu a hladiny kyslíku v krvi.

Samozřejmostí jsou zobrazení času, budík (můžete se budit pomocí vibrací) a výzvy k aktivitě. Přečíst si dokonce lze SMS zprávy a různé jiné notifikace z vašeho smartphonu. Vše budete sledovat na jednom místě v rámci aplikace. Niceboy X-fit Plus funguje na Androidech (4.5 a novější) a iOS (iOS 8.2 a novější).Recenze fitness náramku Niceboy X-fit Plus

Displej a ovládání – 8,5/10

Veškerý servis fitness náramku Niceboy X-fit Plus zvládnete pomocí dotyků a swajpování na 0,96palcovém barevném OLED displeji. Ten je oproti některým modelům o něco menší (např. Fitbit Charge 5 má 1,04 “), nicméně pro zobrazení základních informací je stále dostatečný. Pochvalu si zaslouží výborná čitelnost na přímém slunci, což je vlastnost, kterou využijete během sportování nebo výletů.

Niceboy X-fit Plus nemá žádné mechanické tlačítko.

Recenze fitness náramku Niceboy X-fit Plus

Odolnost a výdrž – 8/10

Hodnocený fitness náramek Niceboy X-fit Plus splňuje odolnost IP67. Díky tomu můžete s náramkem plavat (vodotěsná konstrukce), ovšem potápění dovoleno není.

Niceboy X-fit Plus disponuje baterií s kapacitou 90 mAh. Výdrž se pohybuje kolem 7 dní. Nabíjení probíhá přes nabíječku, kterou najdete v základním balení. Délka nabíjení se pohybuje kolem jedné hodiny.

Výdrž Niceboy X-fit Plus se celkově pohybuje v obvyklých mezích. Není nijak extra dlouhá, ale zase ani nízká. Za takovou cenu v pořádku.

Recenze fitness náramku Niceboy X-fit Plus - odolnost, výdrž baterie

Recenze a zkušenosti zákazníků

Recenzovaný sportovní náramek na zápěstí Niceboy X-fit Plus patří na srovnávači cen Heureka k nejprodávanějším modelům. Uživatelské recenze jsou velmi pozitivní. Snad všichni si chválí bezvadný poměr ceny a výkonu, bohaté funkce a příjemné pohodlí. My máme na tento náramek stejně pozitivní názor. Rozhodně patří mezi nejlepší levné kousky.

Závěrečné hodnocení

8.5

Skvělý

Niceboy X-fit Plus můžeme doporučit všem, kteří chtějí zlepšit svůj životní styl. Sportovní náramek značky Niceboy má pěkný OLED displej, vodotěsnou konstrukci a slušnou funkční výbavu. Ta vám mimo jiné změří tep, kroky a spálené kalorie. Výdrž se pohybuje kolem 7 dní. Skvělý model za nízkou cenu!

Design a zpracování
8.5
Funkce
9
Displej a ovládání
8.5
Odolnost a výdrž
8
Klady
  • Nenápadný design
  • Vodotěsná konstrukce
  • Jasný OLED displej (čitelný na slunci)
  • 7denní výdrž
  • Měří tep, tlak, okysličení krve, kroky
  • Notifikace, čtení SMS
Zápory
  • Pouze černá barva
  • Bez GPS
  • Bez Always-on

Nejoblíbenější fitness náramky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (35 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář
Uživatel
Tomáš Hudeček (13. 10. 2022 13:10)

Dobrý den, dá se přes náramek telefonovat?

Odpovědět
Uživatel
Petr Smejkal (14. 10. 2022 07:10)

Dobrý den, tento náramek telefonovat neumí. Pro pokročilejší funkce, jako je např. telefonování, doporučuji chytré hodinky: https://www.testado.cz/nejlepsi-chytre-hodinky-srovnani/

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář