Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Krabičkové diety

Recenze krabičkové diety Nutrition Pro

Recenze krabičkové diety Nutrition Pro.

Krabičková dieta Nutrition Pro je vhodná jak pro hubnutí, tak pro nabrání svalů, ale také pro udržení stávající postavy. V naší recenzi se dozvíte vše potřebné o finalistce krabičkových diet, kterou jsme sami vyzkoušeli a ochutnali. Recenze obsahuje naše postřehy a autentické fotografie.

O krabičkové dietě Nutrition Pro

Speciální krabičková dieta Nutrition Pro funguje na základě individuálního sestavení jídelníčku pomocí speciálního algoritmu. Jídlo je komponováno na míru každému člověku, a to podle toho, jestli je vaším cílem zhubnout, udržovat se nebo nabrat svalovou hmotu. 

Součástí jednotlivých plánů je až 5 000 různých receptů, které jsou pestré a vyvážené. Vše je sestaveno odbornými nutričními poradci z lékařské fakulty. A pro koho je vlastně tato krabičková dieta vhodná? Téměř pro každého. Zejména pak pro vytížené lidi, kteří nemají čas na vaření. A to jak pro pracující, tak třeba pro maminky na mateřské dovolené.

O krabičkové dietě Nutrition Pro

Cílem je, abyste měli jídlo kdykoliv potřebujete, v rovnoměrných intervalech, bez starostí a zdlouhavé přípravy. Dle stanovených cílů pak slouží k hubnutí nebo naopak nabrání svalové hmoty. Nechybí však ani běžná dieta, tzv. udržovací.

Pokud nestíháte jíst v práci a nechcete se stravovat v závodní kuchyni nebo restauraci, nebo naopak tyto možnosti nemáte vůbec, můžete zvolit zdravější způsob. Jíst večer po celém dni totiž ničemu dobrému nepřispívá. Dieta z krabičky je vhodná i pokud se prostě chcete stravovat zdravě, ale nevíte, jak na to.

Jídelníčky a jejich složení – 9/10

Jídelníčky jsou sestaveny na míru podle vašich cílů. Na základě speciálního algoritmu se následně stanoví přesný kalorický příjem.

Podle vašeho přání si vyberete z těchto dietních programů, tj. hubnoucího programu, nabíracího programu, udržovacího programu nebo office packu.

Hubnoucí program 

Jak už samotný název napovídá, jde o redukční krabičkovou dietu, která je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Součástí programu je výběr ze dvou, tří, čtyř nebo pěti porcí jídla denně. Zvolit si zároveň smíte, zda chcete krabičky odebírat od pondělí do pátku nebo až do soboty. Volitelné je také kolik kalorií denně chcete konzumovat, tedy jestli chcete striktnější nebo méně přísnou dietu.

Nabírací program

Tento dietní program je vhodný pro všechny, kdo si přejí vybudovat pevnou postavu a svaly. Je tedy vhodný při posilování, cvičení a sportovce, a zároveň je určen i pro muže i pro ženy.

Krabičky pro nabírací program jsou nabízeny v pětichodovém denním menu, přičemž si můžete zvolit, zda chcete více nebo méně kalorií.

Udržovací program

Program diety udržovací slouží k udržení stávající hmotnosti a není cílený pro její zvýšení ani snížení. Jídelníček tohoto programu je plný živin a zdraví. Volíte si, kolik porcí krabiček denně chcete. Na výběr jsou tři, čtyři nebo pět jídel za den.

Oběd + večeře

Krabičky obědů a večeří (dříve takzvaný office pack), využijete nejvíce v práci. Tento “kancelářský balíček” samozřejmě najde uplatnění i jinde než v kancelářích. Pokud máte v práci jen kantýnu nebo závodní jídelnu, kde jsou samé knedlíky a zdravému stravování to zdaleka neodpovídá, máte možnost jíst i jinak. 

Tento program je samozřejmě super i v případě, že jste kvůli práci zaneprázdnění a nestíháte uvařit plnohodnotné jídlo včas, a tím se stravovat pravidelně. 

Krabičky mají hmotnost až 450 gramů a obsahují až 700 kalorií, takže se z nich pěkně nasytíte. V tomto speciálním balíčku obědů a večeří si můžete vybrat svůj preferovaný program. Od toho se také bude odvíjet, z čeho se vámi obdržená jídla budou skládat.

A jak je to se zvláštními požadavky v oblasti dietních omezení? Nutrition Pro momentálně nabízí také vegetariánské menu. Zatím ale nemá speciální zdravotní diety, ani low-carb, veganské nebo low-fat diety. Uzpůsobit si však smíte délku diety. Začít můžete kupříkladu na 2 týdny, ale k výběru je i jídlo na měsíc nebo dva. 

Podle výše uvedených dietních programů odebíráte určitý počet porcí denně. Dvě porce sestávají z obědu a večeře, tři ze snídaně, obědu a večeře, 5 chodů ze snídaně, obědu, večeře a dvou svačinek. Pokud máte obavy, jestli by vám jídlo chutnalo a vyhovovalo, lze si objednat dietu k vyzkoušení na dva dny v podobě menu o pěti chodech.

Vegetariánské menu

Od ledna 2023 nabízí Nutrition Pro také vegetariánské menu. Tato novinka zahrnuje nutričně vyvážený jídelníček z prémiových surovin a dostatečné množství bílkovin. Jak si vede nové menu po stránce pestrosti a chutí? Vyzkoušeli jsme to za vás!

Vegetariánské menu Nutrition Pro - zkušenosti

Vizuální stránka

Na první pohled vypadalo všechno jídlo dobře. Dokonce i pokrmy, které zahrnovaly zeleninu, nebyly rozmíchané a nevzhledné. Zelenina zároveň vypadala čerstvě a nebyla nikde okoralá. Mile nás překvapilo také tiramisu, které se během přepravy nerozbilo a zachovalo si svůj typický tvar. Ostatně všechny jídla vypadala skvěle.

Chuťová stránka

Vegetariánské menu bylo chuťově vyvážené. Ocenili jsme, že chuť nebyla ani u jednoho jídla extra intenzivní. Každý pokrm voněl a působil čerstvě. Víc asi není třeba co dodávat.

Jak probíhá výběr vegetariánského jídelníčku?

Zavolala nám paní, které jsme sdělili naše preference. Složení jídelníčku závisí na tom, zda chcete hubnout, nabírat nebo si přejete svoji váhu udržet. Podle preferencí, hmotnosti a dalších hodnot vám bude určeno množství kalorií, které budete pravidelně konzumovat.

Velkou výhodou je fakt, že u jídel od Nutrition Pro vám stačí mobil, se kterým načtete přiložený QR kód. Ihned se vám zobrazí celý jídelníček, složení, kalorické hodnoty a informace týkající se tepelné úpravy.

Vegetariánské menu Nutrition Pro zkušenosti

Měli jsme hlad?

První den měl náš figurant docela hlad, protože byl zvyklý jíst nepravidelně během dne a větší porce. Druhý den ale pocit hladu necítil a pravidelnost (snídaně, oběd, večeře) naopak uvítal.

Můžeme vegetariánské menu Nutrition Pro doporučit?

Za nás ano. Chválíme pestře složení jídelníčku, kvalitní potraviny, čerstvost, vizuální dojem, výbornou chuť a sytost jídel.

Cena – 7/10

Za pětichodové menu Nutrition Pro zaplatíte v rozmezí od 566 Kč do 608 Kč za den při objednání na jeden měsíc. Výsledná suma závisí na tom, jakou zvolíte dobu odběru krabiček. Krabičková dieta na dva měsíce vychází nejlevněji. Slevy si vychutnáte i v případě, že se do programu zaregistrujete ve dvou, třech nebo ve více osobách.

Ať už tedy budete odebírat krabičky se svým partnerem, kamarádem, kamarádkou nebo kolegou, můžete na tom všichni ušetřit. 

Pro představu si cenu svého jídelního programu můžete vypočítat na stránkách Nutrition Pro.

Denní pětichodové hubnoucí menu si tak pro tři osoby (třeba kamarádky) vychutnáte už za 481 Kč za jednu. Když to srovnáme s ostatními krabičkovými dietami, patří k těm levnějším na trhu. 

Konzultace s odborným výživovým poradcem je navíc ke koupi balíčku zdarma. Získáte více informací o tom, jak jíst o víkendu, kolik kalorií přijímat, jaký pitný režim dodržovat a vše ostatní.

Nutrition Pro - ceny

Doprava – 8/10

Krabičkovou dietu Nutrition Pro si můžete nechat rozvést nejen po Kladně a Praze, ale nově i Brně, Plzni, Liberci, Mladé Boleslavi, Jablonci nad Nisou, Pardubicích a Hradci Králové: doprava je většinou zdarma. Také si hotové jídlo lze vyzvednout na odběrných místech v Praze. 

Čas a místo doručení si můžete změnit ještě v den dovozu do 12:00 hod. Časy doručení pak závisí na konkrétním městě. Praha a Kladno mají dvouhodinové okno pro doručení, Plzeň pak tříhodinové. Ve zbytku měst se rozváží ve večerních hodinách.

Pokud nutně potřebuje, lze také změnit místo doručení, a to do 15. hodiny v den, kdy se rozváží. To, že je doprava k nákupu krabiček zdarma, je jedna z výhod oproti jiným námi hodnoceným dietám. Úspora za dopravu se totiž promítne na konečné ceně krabičkové diety Nutrition Pro. Patří mezi nejlepší jídla v krabičce v Praze.

Nutrition Pro - doprava

Nutrition Pro rozšířilo dopravu

Krabičkovou dietu od Nutrition Pro si můžete nově vychutnat také v:

Plzni;
Liberci;
Mladé Boleslavi;
Jablonci nad Nisou;
Pardubicích;
Brně;
Kladně;
a Hradci Králové.

Kvalita surovin – 10/10

Potraviny, ze kterých se krabičky sestavují, jsou v prémiové kvalitě a výhradně od českých dodavatelů. Jsou kupovány až v den přípravy, následně je pokrm šokově zmrazen a hermeticky zabalen. Tím můžeme očekávat maximální čerstvost jídla.

Vyvážená a pestrá strava je u testované krabičkové diety Nutrition Pro gró. Veškerý jídelníček je poskládán podle požadavků vašeho těla, a tím upraveny poměry sacharidů, tuků a bílkovin.

Hladovění není rozhodně hitem, proto se výživoví poradci snaží poskládat co nejméně kalorickou stravu s co největším nutričním přínosem. U 5chodového menu si pochutnáte na 400 gramech ovoce, zeleniny a luštěnin. Na své si přijdou i milovníci sladkého, součástí menu jsou chutné a zdravé dezerty.

Následná konzumace jídel obsažených v dietě závisí na vašich preferencích. Některé pokrmy ohřívat nemusíte vůbec, u teplé kuchyně to však pro lepší chuť zajisté oceníte. 

K ohřevu je vhodná mikrovlnná trouba. Obal jen propícháte a po pár minutách máte teplé a plnohodnotné jídlo na stole. Krabičky uchováte v lednici, ale vydrží i pár hodin mimo ni, čímž si je můžete s sebou vzít do práce, do školy atp.

Recenze a názory strávníků

Jídlo jsme měli možnost vyzkoušet, takže se smíme přidat na stranu spokojených zákazníků a konzumentů. Po chuťové stránce je velmi dobré, porce jsou dostatečně velké a esteticky propracované

Jídelníčky se po celé tři týdny mění. Takže je nepravděpodobné, že za toto období dostanete stejný pokrm. V krabičkách samozřejmě nechybí ani kus kvalitní ryby. 

Tým krabičkové diety Nutrition Pro se snaží co nejlépe zdokonalovat a prosazuje chuť. Hubnutí nemusí být jen o vodě, sucharech, hladovění a kalorickém deficitu… To není ve výsledku ani správně. Dostatek jídla a pocit nasycení si přece můžete vychutnat i v případě cílené redukce hmotnosti.

Plus musíme přičíst i zákaznickému servisu, který funguje nadmíru dobře. Dovoz jídla i jeho vyzvednutí fungují jak mají. Stejně tak se můžete spolehnout na radu odborníků. Zákaznická linka je k dispozici ve všední dny mezi 10. a 18. hodinou. Své dotazy lze napsat i na chat přímo na stránkách Nutrition Pro nebo prostřednictvím e-mailu.

Závěrečné hodnocení

Test krabičkové diety Nutrition Pro vyšel velmi přívětivě. Líbí se nám široké spektrum jídel a surovin, na kterých si dokonce můžete pochutnat. 

Pokud si zvolíte hubnoucí program, nemusíte se obávat hladovění, protože porce jsou nutričně bohaté. Suroviny, ze kterých se krabičky připravují, jsou čerstvé a nakoupeny v daný den. 

Co se týče ceny, je také přívětivá, a to zejména pokud se rozhodnete odebírat více porcí denně na dva měsíce. Levnějších porcí se dočkáte v případě, že si objednáte dietní program pro více lidí současně. Plusem je určitě doprava zdarma (dle lokality) a odběr krabiček na výdejních místech. Bod přičítáme i fungujícími zákaznickému servisu a spokojeným recenzím zákazníků.

Od ledna 2023 nabízí také vegetariánské menu.

Dietní plány fungují do pátku nebo soboty, takže si minimálně na den v týdnu musíte denní menu připravit sami. V tom ale Nutrition Pro není výjimkou.

Na webu by mohlo být obsaženo více informací a tipů v podobě receptů. Nicméně musíme dodat, že je vše pěkně přehledné, do ničeho se nezamotáváte, nemusíte si počítat kalorie na vlastní pěst, ale vše řešíte s nutričním terapeutem. Dotazy můžete klást v průběhu dietního plánu + nechybí ani finální zpětná vazba. K nákupu balíčku dostanete poradenství zdarma.

8.5

Skvělá

Nutrition Pro je skvělá krabičková dieta pro redukci váhy a prevenci obezity. Potěší také milovníky vegetariánské stravy.

Jídelníčky a jejich složení
9
Cena
7
Doprava
8
Kvalita surovin
10
Klady
  • Redukce váhy a prevence obezity
  • Redukce hmotnosti pod odborným dohledem
  • Nemusíte se kontrolovat a stresovat počítáním
  • Získáte správné stravovací návyky
  • Množstevní slevy
  • Zahrnuje vegetariánské menu
Zápory
  • Strava pouze pro lidi bez dietního omezení

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (68 hlasů)

Autor recenze

Zuzana Pitříková
Zuzana Pitříková

Zuzka je pisálek s kreativním srdcem, miluje výzvy a hlavně svou rodinu. Ta je především náplní jejího denního rozvrhu. Pokud nějaká ta chvilka času zůstane, ráda se pustí do grafického designu, čtení odborné publikace, různých ručních prací nebo řádí v kuchyni. Nejraději tvoří články o domácnosti, dětech, zdravém životním stylu, tvorbě, vzdělávání a vaření. Facebook Zuzky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář