Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze keto diety Prodietix

Recenze keto diety Prodietix.

Rádi byste se zapojili do efektivní hubnoucí kúry bez následného jojo efektu? Keto dieta Prodietix slibuje redukci hmotnosti bez nutnosti pohybu nebo ukrutného hladovění. Díky tomu, že je šitá na míru, přináší ještě efektivnější řešení. Více se dočtete v naší podrobné recenzi.

Hodnocení keto diety Prodietix

9.4

Perfektní

Keto dietu Prodietix určitě můžeme doporučit. Jedná se o efektivní způsob redukce hmotnosti, který se odvíjí od skutečných požadavků. Tato dieta na míru nabízí pestré portfolio potravin, které ve druhé a třetí hubnoucí fázi kombinujete s běžnými jídly. Spojuje v sobě tedy instantní proteinové pokrmy obohacené o vitamíny a minerály spolu s vlastním jídelníčkem.

Nabídka a kvalita potravin
9
Průběh a fáze diety
9
Přehlednost webu a diety
10
Podpora a zákaznický servis
10
Cena a výhodnost
9
Klady
 • Relativně výhodná redukční dieta
 • Kvalitní potraviny s příchutí Francie
 • Možnost nakupovat po fázích
 • Jedinečná dieta na míru
 • Při nespokojenosti garance vrácení peněz
 • Možnost výběru a výměny jídel
 • Kombinace s vlastní přípravou
 • Pokrmy obohacené o vitamíny a minerály
 • Ochotná a fungující zákaznická podpora
 • Poradenství k dietě zdarma
Zápory
 • Většina jídel jsou instantní
 • Příprava může být časově náročnější (dle konfigurace)
 • Snídaňové menu jen sladké
 • Absence veganských pokrmů

Nabídka a kvalita potravin – 9/10

Keto dieta Prodietix nabízí pestrý balíček potravin. Na snídaně si můžete volit mezi krémy, pudingy, ovesnou kaší, palačinkami či koláči.

Jako svačinku si dopřejete teplé či studené nápoje, smoothies a koktejly, sladké proteinové tyčinky, vafle, müsli nebo lupínky.

K obědu si pochutnáte na různých variantách krémových polévek a dalších hlavních chodech v podobě omelet, šťouchaných brambor, chilli nebo boloňských špaget.

Váš výběr se může odvíjet nejen podle chutí, ale také podle způsobu přípravy. Některá instantní jídla připravíte i pomocí šejkru nebo jednoduše rozšleháte metličkou. Vyberete si zkrátka to, na co máte zrovna čas a chuť. Některé zase potřebují tepelnou úpravu v mikrovlnné troubě nebo klasické troubě.

Výběr není ochuzen ani o hotové výrobky v podobě vaflí, proteinového pečiva a tyčinek. V případě, že se neobejdete bez pochutin, nemusíte strádat. Odborníci z Prodietix mysleli i na tento případ, takže si hubnutí zpříjemníte zdravými chipsy, křupkami, nutelou (nutrinelou) nebo čokoládou (proteináda).

Prodietix recenze

Jídla jsou zpracována z rostlinných i živočišných bílkovin a obohacena o potřebné vitamíny a minerály. V průběhu diety tedy již nemusíte doplňovat žádné suplementy. Mnoho výrobků je navíc bez lepku či laktózy, což je ve volbách pečlivě zobrazeno.

Jako drobnou nevýhodu však musíme uvést, že snídaňové menu postrádá slané varianty. U některých potravin navíc naleznete látky zvýrazňující chuť a vůni, což hodnotíme také jako drobné mínus.

Průběh a fáze diety – 9/10

Ketonová dieta Prodietix probíhá ve třech fázích a trvá různě dlouhou dobu v závislosti na tělesné hmotnosti, pohybu a očekávaném výsledku. Jelikož jde o dietu “na míru”, po uvedení vašeho pohlaví, věku, výšky, hmotnosti, typu zaměstnání, míry pohybu, délky spánku, problematických partií a očekávané váhové redukce získáte doporučený hubnoucí program. Po zadání těchto informací vám bude doporučen dietní program, který se dělí do kategorií ”S”, ”M” a ”L”.

Balíček ”S” zahrnuje 4 denní porce, ”M” 5 denních porcí a ”L” 6 porcí za den. Dále se člení podle délky, tj. na 15 dní, 3 týdny, 30 dní, 6 týdnů, 9 týdnů a 12 týdnů. Po výběru svého balíčku si následně vyberete z různých jídel. Pokud si nevíte rady, můžete si buďto objednat ochutnávkové balíčky, nebo si zvolit předem sestavený balíček výživovým poradcem.

Průběh a fáze diety

Testovací balíčky s ochutnávkou jídel sestávají ze čtyř, osmi nebo dvanácti různých jídel. Pakliže by se ale stalo, že byste si objednali něco, co vám nechutná ve větším množství, můžete to klidně vrátit.

Jídla si vybíráte pro tři fáze diety.

 • V první fázi se konzumují pouze pokrmy a produkty diety Prodietix.
 • Ve druhé fázi se k těmto pokrmům přidávají vlastní “normální” jídla, a to buď na oběd či na večeři. Inspirativní recepty naleznete přímo na stránkách, a pokud si nevíte rady, můžete vámi zvolenou potravinu a způsob přípravy konzultovat s výživovým poradcem, který je k dispozici na telefonu, online chatu nebo emailu.
 • Ve třetí fázi diety se do jídelníčku přidávají dvě “normální” jídla. Pro zjednodušení můžeme tyto fáze rozdělit na váhovou redukci (fáze 1.), fáze stabilizace (fáze 2.) a fáze fixace (fáze 3.).

Jako přínos pro tento typ diety je možnost konzumace povolené zeleniny. To přijde vhod v případě, že potřebujete zahnat případný hlad, ale také pro zvýšení příjmu potřebné vlákniny. Seznam povolené zeleniny také naleznete na stránkách Prodietix.

Zároveň musíme podotknout, že pro úspěšnost keto diety je nutno konzumovat pouze povolenou zeleninu, dodržovat v jídle pravidelnost a dostatečný pitný režim.

Náš tip

Další keto diety si můžete prohlédnout v aktuálním srovnání.

Přehlednost webu a diety – 10/10

Web Prodietix je uživatelsky přehledný, není mu tedy co vytknout. Dozvíte se všechny potřebné informace ještě předtím, než se do něčeho pustíte.

K prolistování jsou k dispozici otázky ohledně keto diety, ketózy, proteinových jídel, průběhu diety, ale dozvíte se také nejčastější chyby během diety, či jak postupovat po dietě dál.
V sekci poradna zjistíte odpovědi na ty nejčastější otázky, které byly vypracovány na základě několikaleté zkušenosti a dotazů zákazníků.

Hned v úvodu doporučujeme vypočítat dietní plán na míru podle online kalkulačky. Doporučený plán vám pak vyskočí, a vy také uvidíte přehledný graf orientačního váhového úbytku, vaše BMI a ideální váhy. U každého plánu pak máte rozepsáno, jak bude probíhat, kolik bude mít jednotlivá fáze dní trvání a počet denních porcí jídel. V dalším kroku si také vyberete jídla na celý plán, která jsou úhledně rozdělena do chodů i jednotlivých fází.

Přehlednost webu a diety Prodietix.cz

Jako velký bonus určitě hodnotíme, že si můžete koupit i část balíčku, tedy jídlo pro vámi zvolenou fázi. To je výhodné, pokud zrovna nemáte dostatek finančních prostředků, ale rádi byste je i tak investovali do kvalitní redukční diety.

Na webu nechybí ani recepty, které jsou rozděleny do kategorií s proteinovými i “normálními” jídly a jídly po dietě. Naleznete zde tedy spousta inspirace.

Jídelníček Prodietix je přehledný a po nastudování snadný. Přestože byste si však v průběhu programu nebyli něčím jistí, můžete kdykoliv využít služeb zákaznického servisu nebo výživového poradce.

Podpora a zákaznický servis – 10/10

V případě, že potřebujete s čímkoliv poradit, můžete se obrátit na ochotný personál, který vám během chvilky odpoví. Kontaktovat je můžete prostřednictví chatu, e-mailem nebo zákaznické linky. Zákaznická podpora je k dispozici ve všední dny od 9 do 17 hod. To je oproti některé konkurenci trochu kratší doba.

Jako bonus zajisté hodnotíme dostupnost výživového poradenství i po skončení diety zdarma. K tomu máte přístup, pokud si zakoupíte dietní plán celý nebo po fázích. V opačném případě je k dokoupení za částku 390 Kč. Dozvíte se, jak si udržet svou nově získanou hmotnost a předejít jojo efektu. Také zjistíte, jaké stravovací návyky nepatří zrovna k těm příhodným a jakým se tedy vyhnout.

Hubnutí s francouzskou dietou Prodietix. Podpora a zákaznický servisMotivační jsou i příběhy zákazníků Prodietix, kteří úspěšně došli až do konce. Dočtete se zde jejich osobní zkušenosti a dojmy z diety. V případě, že byste se stali budoucím spokojeným zákazníkem, můžete na dietě ušetřit nebo získat bonusy. Za zveřejnění vašeho příběhu nabízí Prodietix až 4 000 Kč z pořizovací ceny dietního programu.

A jak funguje objednávací systém a doručení? Vaše dieta na míru vám dorazí do 48 hodin, většinou je to ale již druhý den od objednávky. U objednávek s částkou nad 1 500 Kč máte dopravu zdarma a balíček si necháte doručit domů nebo na výdejní místa. Pro Pražáky se nabízí i služba express doprava po Praze, která je však zpoplatněna. Na druhou stranu se dočkáte doručení balíčku tentýž den.

Jako další bonus, kterým můžeme keto dietu Prodietix hodnotit jako zákaznicky přívětivou, je možnost výměny jídel v případě, kdy vám nějaké jídlo nesedí a objednali jste si jej ve větším množství. Takové jídlo musí mít samozřejmě neporušený obal. Služba je zpoplatněna manipulačním poplatkem, jenž vám je po doručení jídla vrácen zpět v podobě dárkového poukazu. Ten pak lze využít na další nákupy v e-shopu Prodietix.

Pokud by se stalo, že vám dieta či jídla z nějakého důvodu nevyhovují, můžete balíček do 30 dnů vrátit zpátky a vámi zaplacená částka vám bude plně navrácena.

*Na Heurece má e-shop Prodietix.cz 96% hodnocení.

Cena a výhodnost – 9/10

Závěrem recenze keto diety Prodietix se ještě podíváme na výhodnost s ohledem na cenu výrobků. Na trhu nalezneme další konkurenční diety a při vzájemném porovnání tedy smíme říci, že patří ke střední cenové hladině. Nejlevnější balíček diety na 15 dní se čtyřmi porcemi jídla denně vyjde na 2 257 Kč. V průměru tak jedna porce jídla vyjde na zhruba 50 Kč, a za den zaplatíte 150 Kč. S množstvím porcí v balíčku se dostanete až na 45 Kč za porci, což je celkem slušné, že?

Výhodou také je, že si nemusíte kupovat jídlo hned ze všech tří fází, ale případně si jej hradit ve fázích jednotlivě.

Pro objednávky nad 1 500 Kč máte dopravu zdarma. K vámi uskutečněné objednávce navíc dostanete manuál k dietě, kde se dozvíte vše potřebné.

Keto dieta Prodietix je alternativou k našim českým proteinovým dietám na hubnutí, kupříkladu KetoDiet. Zákazníci mají většinou s dietou Prodietix zkušenosti velmi pozitivní. Hledáte-li způsob ke zdravému stravování s redukčním účinkem bez jojo efektu, můžeme Prodietix směle doporučit.

Cena a výhodnost, Prodietix.cz

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (42 hlasů)

Autor recenze

Zuzana Pitříková
Zuzana Pitříková

Zuzka je pisálek s kreativním srdcem, miluje výzvy a hlavně svou rodinu. Ta je především náplní jejího denního rozvrhu. Pokud nějaká ta chvilka času zůstane, ráda se pustí do grafického designu, čtení odborné publikace, různých ručních prací nebo řádí v kuchyni. Nejraději tvoří články o domácnosti, dětech, zdravém životním stylu, tvorbě, vzdělávání a vaření. Facebook Zuzky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář