Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze výživového poradenství Nutriadapt

19. 5. 2021 aktualizováno

nutriční poradenství nutriadapt

Výživové poradenství Nutriadapt dbá především na bezpečnost a odbornost diety i skvělé přizpůsobení individuálním potřebám svých klientů. Nabízí jedny z nejširších možností analýzy a mnoho dietních programů. Funguje on-line a samozřejmě v rámci kamenných poboček, kterých je po České republice dostatek.

Nutriadapt patří mezi účinná a odborná výživová poradenství, ale zároveň je o něco dražší. Pokud hledáte dietní plán s nižší cenou, podívejte se na naše porovnání nutričních terapií.

Hodnocení výživového poradenství Nutriadapt

9.1

Perfektní

Odborné a na míru stavěné výživové poradenství s pokročilou analýzou i možností fungování on-line. Vybrat si můžete z několika programů.

Dostupnost
9.5
Podpora a služby
10
Ceny
8
Reference zákazníků
9
Klady
 • Odborně vzdělávaní poradci
 • Dostatek kamenných poboček i on-line programy
 • Individuální přizpůsobení diety
 • Široké možnosti analýzy těla a zdraví
 • Výrazné slevy při dlouhodobém předplacení
Zápory
 • Vyšší ceny bez předplacení
 • Na webu méně info k průběhu diety

Dostupnost – 9,5/10

Výživové poradenství Nutriadapt působí nejen v Česku, ale i na Slovensku nebo v Polsku. Někteří zákazníci, kteří se již dříve snažili shodit kilogramy nebo alespoň po nutriční terapii koukají delší dobu, si možná tuto firmu budou pamatovat pod názvem Svět zdraví. Důvodem k přejmenování bylo především sjednocení firemních aktivit na mezinárodní úrovni.

Od začátku si tato společnost zakládá na své odbornosti, aby bylo hubnutí či jiná úprava jídelníčku co nejvíce efektivní a zároveň bezpečná. Pokud tedy trpíte nějakým zdravotním problémem, a přesto chcete shodit přebytečné kilogramy, bude mezi nutričními centry Nutriadapt správnou volbou. Někteří specialisté se přímo zaměřují na konkrétní zdravotní problematiku. Všichni procházejí intenzivním vzdělávacím programem se zakončením odbornou zkouškou a řídí se podle podložených vědeckých výzkumů. Zároveň se nemusíte bát, že by šlo o něco složitého. Celý program diety je jednoduchý a váš nutriční specialista vám vysvětlí vše potřebné.

Nutriční poradenství Nutriadapt probíhá převážně formou pravidelné docházky do centra. Firma má poměrně velký počet kamenných poboček. Po republice jich najdete nad 60. Po prvním kontaktování se vám poradenství ozve do dvou pracovních dní a domluvíte si termín první konzultace. Ta bude trvat přibližně 45 minut. Na ní se seznámíte s průběhem diety a absolvujete speciální diagnostiku. Pokud by vám náhodou například z důvodu větší vzdálenosti od nutričního centra nebo kvůli preferenci domácího prostředí nevyhovovalo docházení na pobočku, lze si s výživovým terapeutem domluvit i on-line schůzku. Zde ovšem logicky chybí analýza na profesionálních přístrojích.

nutriadapt poradny

Na webových stránkách www.nutriadapt.cz najdete především informace pro kontaktování a základní údaje například o odbornosti nutričních terapeutů a dostupnosti poboček. Pro pochopení, na jakém principu výživové poradenství pracuje, budete muset Nutriadapt kontaktovat – a samozřejmě vám to prozradíme i dále v recenzi. Milým plusem webu jsou recepty, užitečné vzdělávací články a příběhy spokojených zákazníků. Nechybí pak ani sociální sítě Facebook a Instagram.

Podpora a služby – 10/10

Nutriadapt se zaměřuje na trvalé hubnutí bez jojo efektu. Při dodržení zásad, které vám výživový poradce předepíše, budete hubnout přibližně 1,5 kg týdně. Jako klient získáte kromě celé řady dalších služeb také přístup do sekce Můj Nutriadapt.

Testy a analýzy

Jednou z věcí, ve které nutriční poradenství Nutriadapt vyniká nad konkurencí, je množství nabízených diagnostických služeb. Všechny nejsou povinné a můžete začít hubnout i bez absolvování většiny z nich. Pokud však máte podezření na zdravotní problém či prostě jen chcete vědět, jak jste na tom, lze jich spolu s výživovým poradenstvím i mimo něj využít. Terapeut vám během návštěvy doporučí, co by pro vás bylo vhodné. Nutriadapt nabízí:

 • Stanovení indexu hubnutí – základní vyšetření krve pro správné nastavení stravovacího plánu
 • Metabolická diagnostika – pro určení vašeho výživového směru
 • Analýza střevního mikrobiomu – určí poměr vybraných typů střevních bakterií
 • Určení stresové zátěže – zjistí schopnost organismu zvládat zátěž
 • Zjištění Leidenské mutace – náchylnost ke vzniku trombů
 • Měření krevního tlaku
 • Test celiakie (intolerance lepku)
 • Test laktózové intolerance (mléčného cukru)
 • Test potravinové intolerance – pro 20 druhů potravin
 • Komplexní biochemický screening organismu s odborným posudkem lékaře

výrobky nutriadaptJídelníček a pohybové aktivity

Jídelníček je sestavovaný s ohledem na výsledky analýz a individuální potřeby klienta. V potaz se bere nejen vaše zdravotní stránka, ale také chuťové preference. Nemusíte se tak bát, že by vám v jakémkoliv ohledu jídelníček nevyhovoval. Úprava stravovacích návyků by měla být samozřejmě trvalá, abyste po přechodu do normálu zase shozené kilogramy nenabrali. I s tím vám nutriční terapeut poradí a pomůže.

Každý klient výživového poradenství Nutriadapt získá ve svém dietním plánu gramážovou kuchařku. V té lze libovolně hýbat s energetickými hodnotami i s počty denních porcí. Také obdržíte seznam doporučených i naopak nevhodných potravin a minimálně 10 receptů na každé denní jídlo (snídaně, oběd, večeře, svačiny). Ty jsou chutné, na přípravu rychlé a nenáročné. Součástí programu jsou pak také doplňky stravy. Každý z nich má jiné využití. Najdete zde například klasické přípravky pro celkové zlepšení zdraví, pro detoxikaci i pro rychlejší shazování kilogramů.

Kromě změny jídelníčku můžete pro rychlejší hubnutí a lepší zdraví zapojit do svého programu Nutriadapt také fyzickou aktivitu. Cvičební program funguje především on-line, abyste se mohli k ukázkovému videu kdykoliv vrátit a nemuseli často do centra docházet. Trénink by měl ideálně proběhnout dvakrát až třikrát týdně. Cvičením vás bude provázet certifikovaný trenér. Samozřejmě i zde se zohlední váš zdravotní stav, kondice a věk.

Programy

Volba konkrétních částí diety závisí zcela na vás. Úprava jídelníčku je základ. Dále si můžete dle své libosti přidat doplňky stravy nebo fyzickou aktivitu. Pokud o tyto části nemáte zájem, nejsou podmínkou pro absolvování nutriční terapie. Více změn ve vašem životním stylu však lépe pomůže shodit přebytečné kilogramy. Výživové poradenství Nutriadapt celkem nabízí tři hlavní a dva on-line programy:

 • Základní program: jídelníček
 • Intenzivní program: jídelníček + doplňky stravy
 • Komplexní program: jídelníček + doplňky stravy + cvičení + biochemický screening
 • On-line basic: jídelníček + webináře + metabolická diagnostika + konzultace každý měsíc
 • On-line VIP: jídelníček + webináře + metabolická diagnostika + konzultace každý měsíc + cvičení

Nutriadapt jídelníček

Cena – 8/10

Ceník s podrobným rozpisem najdete na webových stránkách Nutriadapt. Vzhledem k široké nabídce služeb je jasné, že výsledná cena se bude odvíjet od toho, jakou nabídku si zvolíte. Čím složitější program si vyberete, tím vyšší bude jeho cena. Zároveň ale s časově delším předplacením získáte terapii levněji. Nejkratší období, na které si můžete Nutriadapt zakoupit, jsou 3 měsíce a nejdelší až 24 měsíců. Například u základního programu se rozmezí pohybuje od 3 000 do 900 Kč za měsíc. Komplexní pak může vyjít na od téměř 5 000 do 1 200 Kč. On-line verze stojí 2 300 nebo 3 000 Kč na měsíc.

Nutriadapt patří mezi cenově dražší diety. Zároveň však spolu s výživovým poradenstvím získáte například poukaz na 3 000 Kč na doplňky stravy. Pokud to myslíte s hubnutím vážně, jedná se o dobrou investici. Za vyšší cenu, než jakou často nabízí konkurence založená jen na prodeji produktů, získáte především odborný přístup z pokročilejší analýzy včetně zdravotních. Pokud si je objednáte samostatně, budete si je však také platit. Většina z nich se pohybuje kolem 2 000 Kč. Mezi levné patří měření krevního tlaku (50 Kč) či určení stresové zátěže (400 Kč). Naopak dražší je například analýza střevního mikrobiomu (4 000 Kč).

Na Nutriadapt se můžete obrátit i v případě, že nemáte zakoupený program. Samostatná diagnostika na specializovaném zařízení vás bude v tomto případě stát 200 Kč a konzultace s odborníkem 750 Kč.

Reference zákazníků – 9/10

Zákazníci na původní firmu s názvem Svět Zdraví psali smíšené recenze. Někdo tuto nutriční poradnu hodnotil kladně, jiní jí vyčítali, horší přístup ze strany výživového centra, nebo že mají během hubnutí nedostatek energie. V současné době ale již na negativní recenze prakticky nenarazíte. Na Facebooku, srovnávacím portálu Heureka i jinde na různých diskuzních fórech píší uživatelé na Nutriadapt samou chválu a to jak na výživové poradenství, tak na e-shop.

Podle zkušeností lidí, kteří Nutriadapt vyzkoušeli, se jedná o účinnou metodu, která je vždy dobře přizpůsobená vašim potřebám. Pokud budete dodržovat stanovaný výživový plán, půjdou kila dolů.

Závěrečné hodnocení

Ačkoliv výživové poradenství Nutriadapt patří mezi dražší služby na trhu, vyniká nad konkurencí v odborném zdravotním testování, široké možnosti analyzování, specializovaném školení nutričních terapeutů i ve skvělém přizpůsobení jídelníčku individuálním potřebám. Bude ideální volbou pro náročnější zákazníky či osoby se zdravotním problémem, kteří chtějí bezpečně a přitom trvale shodit přebytečné kilogramy.

Výhodou tohoto výživového poradenství, že si můžete vybrat z mnoha nabízených služeb i programů. Pokud si je předplatíte na delší dobu, vyjdou vás výrazně levněji. Také lze jednotlivé služby (konzultace či analýzy), využít samostatně bez zapojení do dietního plánu. Počet poboček Nutriadapt po České republice je dostatečný. Pokud byste nechtěli nebo nemohli docházet osobně, nabízí se i on-line programy.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 2.7 (25 hlasů)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář
Uživatel
Bohuslav Hladík (23. 6. 2023 22:06)

Diky osobní péči, radám i přípravkům společnosti NUTRIADAPT jsem získal přehled o svém těle, o tom, co mám pro své zdraví dělat a jak se stravovat - zdravě a přitom chutně. Během dvou měsíců se již cítím dobře, svěže a nezadýchávám se do kopce.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář