Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Sport

Recenze vibrační podložky HMS SVP01

recenze vibrační podložky HMS SVP01

Test vibračních plošin vybral z levných modelů pro zlepšení fyzické kondice HMS SVP01. Tato podložka je vyrobena z kvalitních materiálů, vyniká snadnou obsluhou a potěší i svým moderním provedením. Náročným doporučujeme vítěze testu inSPORTline.

Hodnocení vibrační podložky HMS SVP01

7.9

Velmi dobrá

Vibrační podložka HMS SVP01 vyniká skvělým poměrem ceny a výkonu. Zaujala nás i její robustní konstrukce, díky které je nosnost podložky krásných 150 kg. Bohužel s robustním provedením přichází i vyšší hmotnost 14 kg, která se pohybuje v horní hranici standardních čísel. Uživatelé oceňují také skladné rozměry, kvalitní zpracování, design, tichý chod i 10 přednastavených programů.

Design a rozměry
6
Hmotnost a nosnost
8
Účinek vibrací
8.5
Funkce a doplňky
9
Klady
  • Robustní konstrukce
  • Kvalitní zpracování
  • Tichý chod
  • Pěkný moderní design
  • Nosnost 150 kg
  • 10 programů + ovladač
Zápory
  • Nepřehledný manuál
  • Vyšší hmotnost
  • Nízká frekvence vibrací

Společnost HMS již několik let vyrábí fitness zařízení pro domácí použití pro muže i ženy každého věku. V jejich portfoliu samozřejmě nesmí chybět ani vibrační podložky. Nejoblíbenějším modelem se stala právě vibrační podložka HMS SVP01, která vyniká svým kvalitním zpracováním, moderním designem a samozřejmě skvělým poměrem kvality a ceny.

Vibrační podložka HMS SVP01 je velice vhodná pro pravidelný trénink mužů i žen. Primární funkcí tohoto vibračního stroje je spalování přebytečné tukové tkáně, odstranění celulitidy, ale také stimulace kardiovaskulárního systému. Díky svým skladným rozměrům a nízké váze navíc můžete vibrační podložku uklidit pod postel nebo do skříně, aby vám v místnosti nezavazela.

Design a rozměry – 6/10

Model HMS SVP01 spadá do kategorie domácích vibračních základen bez pevného rámu, ale o svou stabilitu se bát nemusíte, protože součástí každého modelu jsou dvě přídavná madla.

Rozměry modelu HMS SVP01 jsou 70 × 40 × 20 cm, přičemž samotná vibrační plocha má 46 × 27 cm. To není vhodné pro cviky v leže, ale na běžný trénink ve stoje či v sedě je podložka naprosto dostačující pro simulaci chůze, joggingu i sprintu. Díky svým malým rozměrům můžete vibrační podložku snadno uklidit do skříně nebo pod postel.

Uživatelé kromě skladných rozměrů chválí i moderní design. Model HMS SVP01 můžete zakoupit v červené, azurové, zelené nebo elegantní zlaté barvě. Samotná vibrační deska je vždy tmavá, ale její orámování si můžete vybrat podle vašeho stylu. A abyste se nespletli při výběru, najdete na obou stranách produktu označení modelu HMS SVP01.

Hmotnost a nosnost – 8/10

Trénink pokračuje i při úklidu vibrační podložky, protože hmotnost modelu HMS SVP01 je 14 kg. Standardně se váha u vibračních základen bez rámu pohybuje okolo 10-15 kg, ale na rozdíl od Vibro shaper je tato vibrační podložka o 2 kg těžší. Chybí nám i integrované kolečko pro snazší přenášení přístroje.

Vyšší hmotnost však zvyšuje nosnost vibrační podložky. Ta je 150 kg, což je u těchto menších fitness strojů nadprůměrné.

Účinek vibrací – 8,5/10

Účinek vibrační plošiny HMS SVP01 je založen na triplanárních horizontálních vibracích. Díky tomu je podložka vhodná nejenom pro redukci tělesného tuku a ke zpevnění svalstva, ale také k masáži a regeneraci svalů. Pravidelný trénink na podložce HMS SVP01 navíc zrychluje metabolismus, prokrvuje, zlepšuje tok lymfy a odvádí přebytečnou vodu z těla.

Na recenzované podložce HMS SVP01 je možné nastavit 3 úrovně intenzity a 99 rychlostí. Nižší intenzita je určená pro masáž svalů, k protažení a samozřejmě ke kardio cvičení pro redukci tuku. Vliv na účinek vibrací má i nižší frekvence, která se pohybuje okolo 12 Hz, ale naštěstí také vyšší amplituda. Ta se pohybuje v rozmezí od 1 cm do 2,8 cm. Vibrační podložka HMS SVP01 se tedy může pochlubit skvělým poměrem výkonu k ceně.

Funkce a doplňky – 9/10

Jak už jsme se zmínili, součástí vibrační podložky HMS SVP01 jsou dvě přídavná madla, která mají dvojí funkci. Zajišťují lepší stabilitu a zároveň vám pomáhají formovat záda a paže. Sympatickým řešením je i možnost nastavení programu pomocí dálkového ovládání. Nemusíte se ohýbat k LCD displeji a přepínat tlačítka ručně.

Když už se bavíme o LCD displeji, za zmínku stojí rozhodně i zobrazení údajů na vibrační podložce. Díky displeji si můžete ověřit nejenom čas tréninku a zvolený program, ale také počet spálených kalorií a rychlost vibrací. Svůj program si můžete nastavit manuálně anebo můžete použít jeden z 10 přednastavených cvičebních programů. Programy simulují chůzi, jogging běh i sprint a zaberou vám přibližně 15–20 minut vašeho času.

Podle uživatelských recenzí jsme zjistili, že přiložený manuál je bohužel lehce zmatený. Naštěstí nastavení i ovládání vibrační plošiny není vůbec složité, takže to zvládnete i bez tohoto manuálu.

Technické parametry

Typ: plošina bez madel
Výkon motoru: 200 W
Celkové rozměry: 53 × 31 × 12 cm
Rozměry desky: 46 × 27 cm
Hmotnost:  14 kg
Nosnost: 150 kg
Max. frekvence vibrací: 12 Hz
Max. amplituda: 1 cm – 2,8 cm
Stupně nastavení vibrací:  99
Přednastavené programy: 10
Manuální programy:
Dálkový ovladač:
Displej:

Nejprodávanější vibromasážní stroje

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (2 hlasy)

Autor recenze

Sabina Krejčová
Sabina Krejčová

Sabču zajímají nové technologie, deskové i PC hry, kultura a cestování. Ve volném čase se věnuje geocachingu, vaření nebo svému blogu. Jejím velkým vzorem je herečka Emilia Clarke. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář