Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze keto diety It’s my life

22. 12. 2021 aktualizováno

keto dieta It’s my life

Proteinové potraviny a výživové poradenství It’s my life patří mezi účinné a bezpečné cesty k úbytku kilogramů. Tato česká firma v naší recenzi zaujme zákazníky především pozvolnou keto dietou, se kterou se nemusíte bát jojo efektu. Speciálně ženám doporučujeme také dietu KetoFit.

Hodnocení keto diety It’s my life

8.4

Skvělá

Keto dietu It’s my life hodnotíme jako účinnou a vhodnou zejména pro lidi, kteří mívají problémy s jojo efektem. Tato proteinová strava bude rovněž dobrou volbou pro sportovce a pro každého příznivce zdravé stravy. Dietní program má pět fází a po celou dobu vám nabídne dobrou zákaznickou podporu.

Nabídka a kvalita potravin
8
Průběh a fáze diety
8
Přehlednost webu a diety
9
Podpora a zákaznický servis
9
Cena a výhodnost
8
Klady
 • Sestavení jídelníčku na míru (i pro sportovce)
 • Bez umělých konzervantů a sladidel
 • Kompletní balíčky za výhodnou cenu
 • Bohatá nabídka příchutí koktejlů
 • Detailní přizpůsobení váze ve více dietních programech
 • Přehledný web i systém diety
 • Rychlá příprava potravin
 • Kamenná konzultační a diagnostická centra
 • Mnoho způsobů dopravy i platby
Zápory
 • Mírně delší doba trvání díky více fázím
 • Na trhu jsou i diety s méně sacharidy
 • Průměrná cena
 • Průměrný výběr proteinových alternativ ke klasické stravě

Nabídka a kvalita potravin – 8/10

It’s my life se dbá na zdravotní prospěšnost svých výrobků. Všechny potraviny jsou bez umělých konzervantů a sladidel. Dieta byla vytvořená týmem českých výživových odborníků a hodí se jak pro muže, tak pro ženy. Zboží si můžete koupit samostatně nebo v podobě připravených balíčků, jež jsou úsporou času i peněz. Všechny výrobky lez jíst po celou dobu hubnutí. Ačkoliv na trhu najdete i keto diety s nižším obsahem sacharidů, než má It’s my life, dle zkušeností zákazníků patří tato značka mezi účinné způsoby hubnutí.

Stejně jako u ostatních keto diet, tak také v případě It’s my life na vás čeká celá řada proteinových koktejlů. Chuťově bohatá nabídka obsahuje klasickou vanilku, čokoládu, ale i speciality, jako je višeň, kapučíno, lesní ovoce nebo třeba pistácie. Co se týká bílkovinových alternativ ke klasické stravě, zde není v porovnání s konkurencí výběr tak velký. Přesto si jistě vyberete a o pestrost stravy nebudete mít nouzi. Těšit se můžete na polévky, palačinky, kaše, ale i dezerty nebo klasická hlavní jídla.

itsmylife nabídka potravin

Průběh a fáze diety – 8/10

Na It’s my life si na první pohled všimnete výrazně většího množství dietních plánů i jednotlivých fází, než bývá u keto diety zvykem. Detailnější členění na více váhových kategorií umožňuje lepší přizpůsobení různých typům postavy. Samozřejmě platí, že čím více potřebuje zhubnout, tím déle bude dieta trvat.

itsmylife ukázka dietního plánu

Pět kroků hubnutí namísto klasických dvou nebo tří svým pozvolnějším přechodem z proteinové na běžnou stravu výrazně zamezuje opětovnému nabrání kilogramů a nechtěnému jojo efektu. V první fázi začínáte s pěti chody výrobků It’s my life denně. V každém následujícím kroku pak vyměníte jednu porci za běžnou stravu s minimem cukrů. Později také můžete přidat mírný fyzický pohyb, avšak není to pro výsledek hubnutí nezbytné.

Přehlednost webu a diety – 9/10

Někomu může přehlednost diety mírně komplikovat větší množství dietních plánů a fází hubnutí, ale jak již bylo vysvětleno, členění má své opodstatnění. Ačkoliv se It’s my life skládá z více kroků, vše je hezky popsané a dobře pochopitelné. Ubírání po jednom chodu v každé fázi diety je logické a snadno zapamatovatelné.

Web a e-shop vás rovněž potěší svou přehledností. Pro snadné dodržování diety si můžete zakoupit potraviny v praktických balíčcích s jídelníčkem. K nim najdete odkaz nikoliv v e-shopu, ale na stránce vysvětlující dietní plány. V internetovém obchodně seženete vedle keto potravin, které jsou členěné do základních kategorií, také různé doplňky, jež souvisí s hubnutím a zdravým životním stylem.

Přehlednost webu a diety

Podpora a zákaznický servis – 9/10

It’s my life nabízí své produkty a podporu nejen lidem, kteří potřebují zhubnout, ale také aktivním sportovcům a každému, kdo hledá zdravější jídelníček. Ocení jej tak celá škála zákazníků. V případě dotazů můžete ke kontaktu využít e-mail, formulář, sociální sítě i telefonní číslo, na kterém vám poradí od 7:00 do 16:00.

itsmylife keto dieta

V různých městech po celém Česku najdete pobočky It’s my life, které nabízejí výživové poradenství a analýzu pomocí InBody. Ta vám pomůže lépe poznat své tělo a sestavit optimální dietní plán. Samozřejmě lze s It’s my life hubnout i z pohodlí domova. Potraviny objednané v e-shopu si vyzvednete na úložných místech nebo vám jej kurýr přiveze rovnou domů. Na výběr máte z celé řady dopravců i způsobů platby. Pokud si nevíte s hubnutím rady, tým odborníků pro vás sestaví jídelníček na míru.

ketofit recenze

Kromě popisu ketodiety najdete na webových stránkách také další zajímavosti, jako jsou příběhy ostatních zákazníků i známých osobností, jež mají s It’s my life zkušenosti, proteinové recepty, které využijete v pozdějších fázích hubnutí, nebo třeba články na blogu o stravě a zdraví.

Cena a výhodnost – 8/10

Pokud se rozhodnete pro It’s my life, čeká vás díky více fázím diety poměrně delší doba hubnutí. Proto vás určitě bude zajímat cena. Za jednu porci zaplatíte přibližně 40 až 50 Kč. V porovnání s ostatními výrobci keto diet i s běžným nízko-proteinovým stravováním se tak It’s my life řadí k průměru.

U objednávky za více než 1 500 Kč se můžete těšit na poštovné zdarma. Ušetřit se také dá na výhodných balíčcích, které jsou sestavené pro jednotlivé kroky diety. Mimo tyto stálé nabídky narazíte na e-shopu i na další cenové akce.

Náš tip

Skvělou inspiraci vyčtete z článku s nejlepšími keto dietami.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (199 hlasů)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář