Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze keto diety KetoFit

15. 1. 2023 aktualizováno

keto dieta - KetoFit

Dobrým tipem na keto dietu je značka KetoFit. Vyznačuje se dokonalým přizpůsobením pro ženy. Potěší každého, kdo hledá jednoduché hubnutí bez hladovění s kvalitními RAW potravinami. Pokud hledáte skutečně nejlepší ketózovou dietu, potom vám doporučujeme KetoMix.

Hodnocení keto diety KetoFit

8.8

Skvělá

Ketodietu KetoFit zaměřenou především na ženy chválíme za jednoduchý a účinně sestavený jídelníček a velkou přehlednost. Nad konkurencí vyniká vychytávkami, jako je diskrétní doručení. Za zmínku stojí také dobře fungující zákaznický servis a podpora při držení diety.

Nabídka a kvalita potravin
8
Průběh a fáze diety
9
Přehlednost webu a diety
10
Podpora a zákaznický servis
9
Cena a výhodnost
8
Klady
 • Kvalitní strava RAW s vitamíny a minerály
 • Dostatečně široká nabídka příchutí a potravin
 • Jídla na cesty i teplá strava
 • Vhodné i pro sportovce
 • Lze rozmíchat s mlékem i s vodou
 • Jednoduchý a účinný systém diety s dvěma fázemi
 • Články, e-book, kvíz, BMI kalkulačka a recepty
 • Jídelníček na míru
 • Diskrétní doručení + 1 200 odběrných míst
 • Dárky k objednávce
Zápory
 • Jen pro ženy
 • Koktejl se hůře rozmíchává
 • Chuťově nemusí každému vyhovovat
 • Není přizpůsobena vegetariánům a celiakům

Nabídka a kvalita potravin – 8/10

Produkty KetoFit vyvíjeli čeští odborníci na stravu pro vrcholové sportovce. Díky svému složení se správným množstvím vitamínů a minerálů jsou plnohodnotnou stravou, která vám na základě nízkého množství cukrů dokáže nastartovat ketózu. Zajímavostí v porovnání konkurencí je přizpůsobení těchto keto potravin pro ženy. Specializované zaměření je pro mnohé zákaznice plusem, avšak velkou část mužů, kteří se snaží zhubnout, může odradit, ačkoliv dieta funguje pro obě pohlaví.

Nabídka a kvalita potravin ketofit

V nabídce KetoFit objevíte různé příchutě proteinových koktejlů s dostatkem vlákniny. Jako bílkovinová alternativa ke klasické stravě se nabízí pečivo, těstoviny, omelety, palačinky, kaše nebo třeba polévky. Rozsah sortimentu je dostatečný. Velkou pochvalu si zaslouží přírodní složení v RAW kvalitě, která zachovává důležité živiny v přirozeném stavu. Na výběr máte z teplé stravy i rychlých jídel na cesty. Všechny mají stejný hubnoucí efekt a záleží jen na vás, co vám bude více vyhovovat.

V rozsahu a kvalitě potravin nemáme co vytknout. Jediným záporem je dle hodnocení některých uživatelů specifická chuť. Někdo si ji chválí, jiným naopak vadí. Pokud vám potraviny KetoFit zachutnají, můžete je bezpečně používat i při sportovním výkonu nebo občasně jako rychlou dobrotu pro celou rodinu. Některé produkty jsou označené jako bezmasé, avšak velká část stravy není veganům a vegetariánům přizpůsobená. Rovněž obsahuje povětšinou lepek, takže se nehodí pro celiaky.

Jídlo od KetoFit se snadno připravuje a lze ho rozmíchat s mlékem i vodou (u vyšší obezity a pro lepší účinnosti je doporučována voda). Důležité je však zmínit, jak mnozí zákazníci v recenzích upozorňují, že jinak bezproblémové užívání produktů KetoFit mírně komplikuje horší rozpustnost prášku. Rozmíchání je nutné provést opravdu poctivě, abyste v jídle neměli hrudky.

Náš tip

Nevíte, jak vybrat keto dietu? Mrkněte na náš článek s podrobnými informacemi a srovnáním ketodiet.

Průběh a fáze diety – 9/10

Systém diety je velmi snadný. V první fázi rychlého hubnutí jíte 5 jídel KetoFit denně. V dalším kroku nahradíte dva chody klasickou stravou s malým obsahem cukrů. Délka fází je závislá na míře nadváhy, podle které jsou jednotlivé dietní plány označeny. Ke konci vašeho hubnutí začnete přidávat i pečivo, přílohy a jiné sacharidové potraviny. To musí probíhat postupně, abyste předešli jojo efektu.

první fáze ketofit

druhý keto fit

Přehlednost webu a diety – 10/10

Pokud se vám nechce probírat složitými tabulkami a hledat, co máte jaký den jíst, bude se vám určitě KetoFit líbit. Tuto dietu hodnotíme jako jednu z nejpřehlednějších a nejjednodušších na pochopení. Jídelníček je logický, jednotlivé kroky na sebe logicky a postupně navazují. Všechny nabízené keto potraviny můžete konzumovat v průběhu celé diety.

Redukční plány jsou jasně sepsané a přehledné. Na webu KetoFit se za chvíli zorientujete, stejně jako v e-shopu, kde je zboží dělené po základních kategoriích, abyste se rychle dostali k různorodému sortimentu. Přitom je na stránkách k nalezení mnoho zajímavostí a především důležitých informací k hubnutí pomocí proteinové diety.

Ketofit - přehlednost webu a diety

Podpora a zákaznický servis – 9/10

V případě dotazů nebo problémů můžete kontovat zákaznický servis. E-mailová adresa i číslo jsou rozdílné pro objednávky a pro bližší informace k dietě. Oba typy kontaktů najdete uvedené na webu. Telefonní poradna funguje od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00. Přímo na stránkách KetoFitu objevíte také rychlou poradnu se zajímavostmi o hubnutí, vzdělávacími články, nejčastěji kladenými otázkami a s kvízem.

Mezi další příjemné bonusy patří dvanáctidílný e-book zdarma nebo sestavení jídelníčku na míru. Mnoho žen uvítá také možnost diskrétního doručení při zasílání domů i při osobním odběru ve více než 1 200 výdejnách. Pro motivaci k hubnutí najdete na KetoFit příběhy dalších zákazníků a chutné recepty pro obě fáze diety. Praktickým pomocníkem na začátku je BMI kalkulačka. Při nakupování se vám zase bude hodit virtuální spíž.

Podpora a zákaznický servis

Cena a výhodnost – 8/10

Za porci zaplatíte přibližně od 25 Kč. Nakupováním akčních a větších balení můžete hodně ušetřit. Již hotové balíčky obsahují koktejly i alternativy ke klasickým potravinám. Získáte k nim navíc milé dárky. Vybrat si můžete z věcí, jako jsou výrobky zdarma, shaker nebo třeba praktické drobnosti s logem KetoFit. Další výhodou větších objednávek je pak ušetření na poštovném. Při nákupu nad 1 500 Kč neplatíte nic za dopravu.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.9 (142 hlasů)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář