Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze

Recenze keto diety Victus

keto dieta victus

Kdo by chtěl každý den jíst jen mrkev a salát? Dietní balíčky Victus jsou důkazem, že i dieta může být chutná a rozmanitá. Nejste si jistí, zda je keto dieta pro vás to pravé? Následující recenze vám pomůže se rozhodnout.

1. Hodnocení keto diety Victus

8.2

Skvělé

Keto dieta Victus představuje rozumné a chutné řešení pro redukci tělesné hmotnosti. Vhodné rozfázování diety je udržitelné, a zároveň zabraňuje jojo efektu. Chválíme pestrý výběr, kvalitní suroviny i vynikající chuť.

Nabídka a kvalita potravin
9
Průběh a fáze diety
7
Přehlednost webu a diety
8
Podpora a zákaznický servis
9
Cena a výhodnost
8
Klady
  • Pestrý výběr
  • Udržitelná dieta
  • Skvělá chuť
  • Bez jojo efektu
  • Konzultace s poradcem
  • Rychlé doručení
Zápory
  • Vyšší cena
  • Chybí varianta pro vegany

2. Nabídka a kvalita potravin – 9/10

Čím nás dietní balíčky Victus opravdu příjemně překvapily, je nesmírně pestrý výběr. Obsah jednotlivých balíčků se liší nejen podle fáze, na níž je určený, ale i podle časového intervalu. K dostání jsou tak velké balíčky na 14 dní či menší na 1 týden. Tím však výběr stále nekončí.

Dietní balíčky jsou koncipovány tak, aby si z nich vybral opravdu každý. Pro intenzivní dietu se skvěle hodí balíčky s polévkami k obědu. Pro menší redukci hmotnosti můžete vybírat z balíčků s vydatnějšími hotovými jídly. Jako zdravý a dietní oběd poslouží například hovězí medailonky na zelenině.

Dietní balíčky Victus mají poměrnou dlouhou trvanlivost, a navíc není nutné je skladovat v lednici. Možná si říkáte, že taková jídla musí být plná konzervantů a jiné nežádoucí chemie. Hotová jídla Victus skutečně obsahují emulgátory a konzervanty, avšak pouze ty, které jsou bezpečné a nemají takřka žádné nežádoucí účinky.

3. Průběh a fáze diety – 7/10

Jednotlivé balíčky jsou koncipovány tak, aby odpovídaly dílčím fázím dietního programu. Keto dieta je totiž nesmírně účinný nástroj pro redukci tělesné hmotnosti, avšak velmi často je spjatá s nežádoucím jojo efektem. Toho se můžete vyvarovat, pokud si keto dietu rozdělíte do 4 různých fází.

Intenzivní hubnutí probíhá pouze v první fázi, po níž následuje uvolnění. Poslední dvě fáze slouží k pomalému návratu k normálně stravě. Díky tomu se nemusíte obávat, že po ukončení dietního programu naberete všechna kila zpátky.

recenze keto dieta victus

Rozfázování diety je jednoduché a přímočaré. Obejdete se bez komplikovaného počítání kalorií a otravného vážení jídla. Jasně nastavená pravidla vám pomohou dietu dodržet a nevzdat se. Během první fáze, jež slouží k nastartování metabolismu a k intenzivnímu hubnutí, jíte pouze proteinová jídla. Cenově se tedy jedná o nejnáročnější fázi, avšak nevyžaduje z vaší strany žádnou práci, pouze výdrž.

V druhé fázi, kdy hubnutí již není tak intenzivní, low carb stravu doplníte jedním vlastním jídlem. Třetí a čtvrtá fáze, které jsou určené pro udržení a k postupnému návratu k běžnému stravování, se poměr keto jídel a vlastní stravy otáčí. To může představovat jistou finanční úsporu, avšak na úrok vaší práce. V případě, že se vám nechce vymýšlet a vařit si vlastní jídlo, v low carb stravě můžete pokračovat i nadále.

4. Přehlednost webu a diety – 8/10

Musíme se přiznat, že zkraje nám trochu trvalo, než jsme se na webových stránkách zorientovali. Vzhledem k tomu, že společnost Victus se nezaobírá pouze výrobou a distribucí dietních balíčků, na stránkách je opravdu velké množství informací. Na nabídku keto balíčků se z domovské stránky dostanete však poměrně snadno, a to přes záložku e-shop. Dietní balíčky si pak lze filtrovat podle jednotlivých fází, což vám opravdu usnadní výběr.

Kromě nákupu chutné low carb stravy vám Victus může pomoci i v ostatních aspektech hubnutí. Victus se pyšní vlastním dietním programem, jenž zaštiťují uznávaní specialisté. Místa v programech jsou však omezená, a tak se nemusí dostat na každého. Na dietní terapii navíc můžete získat nemalý příspěvek od vaší zdravotní pojišťovny. Využít však můžete i takzvanou online dietu, při níž sice nejste pod odborným dohledem, avšak máte možnost konzultace po telefonu či emailu.

victus keto dieta recenze

5. Podpora a zákaznický servis – 9/10

Chcete se zapojit do terapeutického dietního programu či máte dotaz ke složení dietních balíčků? Všechny vaše dotazy zodpoví proškolený personál na zákaznické podpoře. Kromě telefonické linky, jež je dostupná každý den od 9 do 17 hodin, můžete poradce kontaktovat také prostřednictvím emailu. Máte specifické dotazy, které byste raději probrali osobně? Ani to není problém. Stačí si sjednat schůzku v jednom z 3 Victus center. Ta se nachází v Náchodě, Olomouci a Hradci Králové. Termín schůzky je však nutné domluvit předem.

Ze zkušenosti bývalých i stávajících klientů vyplývá, že zákaznický servis společnosti Victus je opravdu nadstandardní. Rychlost a ochota při řešení nejrůznějších problémů nás velice mile překvapila. Možná se říká, že na dobré věci se vyplatí počkat. Na balíčky s chutným low carb jídlem však rozhodně čekat nebudete. Objednávky jsou odbavovány skutečně rychle a váš balíček bude s nejvyšší pravděpodobností doručen již následující pracovní den.

6. Cena a výhodnost – 8/10

V porovnání s konkurenčními keto dietami je cena dietních balíčků Victus poněkud vyšší. Když si však rozpočítáte, kolik byste za kvalitní suroviny, z nichž se low carb strava připravuje, cena za jednotlivé pokrmy se již nezdá být tak vysoká. V potaz je třeba vzít také úsporu energie, a to nejen té vaší, kterou byste museli vynaložit do plánování jídelníčku, nákupu a přípravy jídla, ale také energie spotřebované při vaření.

Jestliže vás dieta zaujme, můžete se registrovat do věrnostního programu. Ten je rozdělen do 3 kategorií podle výše útraty a zákazníci díky němu mohou získat až 10% slevu na další objednávky. Při nákupu nad 1 390 Kč navíc získáte dopravu zdarma, což vám taktéž ušetří nějakou tu korunu. A na zákazníky, kteří nakoupí za více než 3 000 Kč, čeká jako odměna dárek v podobě lahodného proteinového jídla.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.7 (11 hlasů)

Autor recenze

Michaela Beranová
Michaela Beranová

Když zrovna nemluví, tak píše. Kromě kreativní tvorby miluje hudbu, knihy a gaming. Za každým jejím textem stojí litry kávy a neutuchající touha dozvědět se něco nového. Facebook

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář