Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze výživového poradenství It’s my life

19. 5. 2021 aktualizováno

nutriční poradenství It's my life

Nutriční poradenství It’s my life nabízí proteinové potraviny pro rychlé a trvalé shození kilogramů. Hlavními plusy jsou finanční nenáročnost, skvělá přehlednost a pro mnohé zákazníky také to, že nemusíte nikam docházet nebo dojíždět – stačí mít připojení k internetu.

Pokud hledáte pro vás přijatelnější výživový program, přečtěte si naše srovnání nutričních poradenství.

Hodnocení výživového poradenství It’s my life

9

Perfektní

Výživové poradenství na principu keto diety bez nutnosti docházet na pobočky. Má přehledný systém včetně cen, které jsou přijatelně nízké.

Dostupnost
8.5
Podpora a služby
8.5
Ceny
9.5
Reference zákazníků
9.5
Klady
 • Lze hubnout on-line
 • Přehlednost
 • Hezky vytvořené programy a jejich fáze
 • Cenově výhodné
 • Pro hubnutí i sport a zdraví životní styl
Zápory
 • Méně poboček
 • Každému nemusí sedět keto dieta

Dostupnost – 8,5/10

It’s my life patří mezi nutriční poradny s jednoduchým principem fungování. Pro účinné shození kilogramů se stačí držet odpovídajícího plánu. Díky tomu se můžete pustit do diety i z pohodlí domova. Tento způsob je vhodný zejména pro situace, kdy máte jen menší nadváhu. Pokud potřebujete zhubnout opravdu hodně nebo prostě jen víte, že máte horší vůli a bez dozoru odborníka u nutričního programu nevydržíte, nabízí se také možnost osobních návštěv ve fyzických pobočkách.

It's my life mapaKamenné porady se bohužel nenacházejí po celé České republice. Najdete je jen v některých větších městech, jako je Praha, Brno, Opava, Ostrava, Pardubice, Hradec Králové, Zlín, Hodonín, Kyjov či Frýdek-Místek. Naopak třeba na jihu či na západě Čech nemá firma žádné zastoupení. V tomto ohledu není It’s my life dostupný pro všechny zákazníky.

Pobočky nutričního centra nenabízejí klientům pravidelný program. Fungují spíše pro prodej produktů, zjištění tělesných údajů a samozřejmě pro konzultace, které vedou odborně vyškolení certifikovaní výživoví poradci.  Velká část zákazníků bude z důvodu horší lokální dostupnosti odkázána na on-line prostředí. To je skvěle propracované s příjemným uživatelským prostředím.

Pokud patříte mezi ty, komu vyhovuje samostatné hubnutí více než nutnost docházet do nutričního centra, budete z It’s my life nadšení. Samozřejmostí je, že nejste kompletně odříznutí od odborné pomoci. Kdykoli, když budete mít otázky, se můžete na výživové poradenství It’s my life obrátit telefonicky nebo e-mailem či kontaktním formulářem.

Celý průběh diety je dobře popsaný na webových stránkách www.itsmylife.cz a navíc vám jej představíme i dále v naší recenzi. Podívat se zde můžete na zkušenosti ostatních zákazníků včetně známých osobností, na recepty, zajímavé články a podrobné informace o tomto stylu hubnutí. Samozřejmě nechybí e-shop, kde koupíte potravinové doplňky, samostatné potraviny odpovídající programu It’s my life nebo rovnou celé balíčky pro jednotlivé fáze diety. Výživové poradenství můžete sledovat na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Podpora a služby – 8,5/10

potraviny It's my lifePokud chcete začít hubnout sami, nemusíte se nikam přihlašovat ani registrovat, byť běžný zákaznický účet si v e-shopu vytvořit můžete. Pro úspěšný start si stačí přečíst návod a následně podle něho postupovat. Stejně jako většina diet, i It’s my life staví svůj systém především na změně jídelníčku. Pro jeho dodržování budete potřebovat speciální produkty této značky.

Máte-li zájem jako první znát své tělesné údaje, abyste věděli, jak na tom jste, můžete využít jednoduchou BMI kalkulačku, která se nachází na webu. Zjistíte nejen BMI index a jeho kategorii, ale také svou ideální váhu na základě tzv. Robinsonova vzorce. V případě, že byste chtěli přesnou a odbornou analýzu těla, zavítejte do kamenné pobočky. Zde se díky specializovanému vážícímu zařízení dozvíte, jakou část vaší hmotnosti tvoří tělesný tuk, svaly, minerály a jakou voda. Odhalíte tak například zadržování tekutin či zdraví nebezpečný útrobní tuk. Tato InBody bioimpedanční analýza je přesnější než BMI index, který lze sice provést on-line, ale poskytuje jen orientační výsledky a nemusí ve všech případech plně odpovídat skutečnosti. Měření je rychlé (zabere 30 vteřin), jednoduché, bezpečné a určené pro všechny osoby krom lidí s kardiostimulátorem a těhotných žen.

měřící přístroje It's my life

Jídelníček a dietní plány

Pokud už díky vlastnímu zhodnocení, BMI kalkulačce nebo odbornému měření víte, kolik kilogramů potřebujete shodit, snadno se zařadíte do konkrétního dietního plánu. Každý z nich je jinak dlouhý. Logicky při větší nadváze budete potřebovat delší čas na to, abyste se dostali do optimálního stavu. V nabídce It’s my life najdete celkem pět základních programů:

 • Dietní plán S – 5 týdnů
 • Dietní plán M – 7 týdnů
 • Dietní plán L – 9 týdnů
 • Dietní plán XL – 13 týdnů
 • Dietní plán XXL – 18 týdnů

Každý z dietních plánů se skládá z pěti kroků, které jsou různě dlouhé v závislosti na daném programu. V prvním kroku budete jíst jen výrobky této firmy ve všech pěti denních chodech. Ve druhém taktéž, ale přidáte k nim zeleninu. Dále budete postupně speciální potraviny ubírat na 3 porce denně, následně jen dvě a pak jednu porci, až se dostanete k běžnému jídelníčku, u kterého si již nebudete muset hubnoucí výživu pořizovat. Samozřejmostí je, že i po skončení diety byste měli dodržovat zdravé stravování. Návrat k původnímu špatnému jídelníčku by totiž znamenal opětovné nabrání kilogramů, ať byste předtím drželi, jakkoliv funkční hubnoucí metodu. Díky nutričnímu programu It’s my life získáte dobré stravovací návyky, které budete následně snadno aplikovat.

5 programů diety It's my life

Nutriční poradenství It’s my life se zaměřuje na hubnutí pomocí keto diety. Jedná se o styl stravování, kdy tělo přejde zvýšením příjmu bílkovin a minimalizací sacharidů do stavu ketózy. To je jev, během kterého je aktivně spalovaný podkožní tuk i bez fyzické námahy. V běžném stavu organismus spotřebovává jako primární palivo pro svůj chod sacharidy. Když mu je z jídelníčku odebereme, začne fungovat pro nás žádoucím způsobem, díky kterému hubneme. Specializované potraviny It’s my life mají velké množství bílkovin a jen minimum cukrů. Dokáží tak spolehlivě spustit ketózu. Pokud byste se snažili o její nastartování běžnými potravinami, brzy byste zjistili, že mnoho z nich (i ty, do kterých byste to neřekli) obsahují velké množství sacharidů. Byli byste tak v chuťové pestrosti jídelníčku značně omezení a navíc byste stále vše hledali v tabulkách. It’s my life hubnutí pomocí ketózy značně usnadňuje.

Náš tip

Chcete-li vědět více o hubnutí při absenci sacharidů, podívejte se na náš článek s porovnáním ketodiet. Najdete zde kromě It’s my life také další firmy a především zjistíte, zda je tento styl diety vhodný i pro vás.

Celkové hodnocení metody

Keto dieta je účinná, ale zároveň nemusí vyhovovat každému. Nutriční poradenství It’s my life má předpřipravené balíčky, díky kterým nemusíte studovat žádné tabulky. Jídelníček je chuťově pestrý a lze si vybrat z celé řady potravin od polévek, přes hlavní jídla, až po palačinky, kaše a koktejly. Plusem také je, že během diety nebudete mít hlad. Výrobky neobsahují fruktózu / fruktózo-glukózový sirup, škodlivá éčka, vysoké množství soli ani palmový olej. U každé z potravin máte přehledně uvedené kompletní složení a nutriční hodnoty.

Potraviny It’s my life lze použít nejen pro hubnutí, ale i jako zdravou a rychlou alternativu běžného jídelníčku. Příprava je totiž velice rychlá. Výrobky se také hodí pro sportovce a aktivní jedince, jež si chtějí zvýšit příjem bílkovin. Pokud máte jakékoliv specifické požadavky, můžete si nechat nutričními terapeuty sestavit jídelníček na míru. Díky této nabídce cílí výživové poradenství It’s my life na široké spektrum uživatelů.

It's my life recenze

Cena – 9,5/10

Hlavní výhodou It’s my life je především to, že peníze neutrácíte za poradenství samotné, ale jen za jídlo. Dieta vám tím pádem nijak nenabourá rozpočet, protože jen vyměníte proteinové výrobky za běžnou stravu. Jedna porce stojí v průměru 50 Kč při samostatném nákupu. V rámci hotových balíčků pro jednotlivé kroky programu se můžete dostat skoro až na polovinu. To je o hodně méně, než kdybyste si sami vařili. Vzhledem k rychlosti přípravy a složení vhodnému pro zdravé stravování se jedná o ideální poměr ceny a kvality.

Kromě již zmíněné ceny za jeden chod má nutriční terapie It’s my life přehledně uvedené ceny v různých časových úsecích. Na webu se na pár kliknutí dostanete k informaci, kolik zaplatíte v průměru v daném programu za den. Pro zjištění celkové sumy stačí tuto hodnotu vynásobit sedmi (jakožto dní v týdnu) a následně ještě vynásobit počtem týdnů vybraného dietního plánu. Taktéž v e-shopu jsou rovnou uvedené ceny za kompletní balíčky jednotlivých kroků každého z programů. Komplety pro začátky, kdy jíte více proteinových jídel a ještě je nenahrazujete klasickými, jsou logicky dražší než pozdější fáze, protože obsahují více chodů. To samé platí pro programy pro výraznější redukci váhy, které trvají déle a pro které potřebujete více jídel.

Ještě je nutné zmínit nadstandardní služby, které jsou placené. Za analýzu na speciálních strojích zaplatíte 300 Kč a za sestavení jídelníčku na míru 600 Kč, pokud jste zapojení do programu It’s my life, jinak 1 200 Kč. Tyto informace jsou na webu taktéž viditelně uvedené. Žádné jiné poplatky zde již nenajdete. Pokud si z e-shopu objednáte nad 1 500 Kč, získáte dopravu zboží zdarma.

Reference zákazníků – 9,5/10

Lidé, kteří tuto dietu vyzkoušeli, jsou s It’s my life vesměs spokojení. K její účinnosti nemají žádné výtky. Hubnutí je rychlé a díky pozvolnému přechodu k normálu také trvalé. Mnohým zákazníkům se podařilo zbavit až desítek kilogramů. Ačkoliv i na chuť jsou většinou kladné odezvy, některým lidem nepřijdou tyto potraviny dobré. S tím se ovšem musí počítat – každý má rád něco jiného. Mezi keto dietami si It’s my life v tomto ohledu stojí dobře a patří k chuťovému nadprůměru.

Závěrečné hodnocení

Pokud víte, že pro vás bude keto dieta tím pravým stylem hubnutí a pokud vám nevadí, že tato výživová poradna nefunguje obvykle na principu pravidelného docházení na kamenné pobočky, nebudete mít k It’s my life žádné výhrady. Platíte si jen speciální proteinové jídlo, kterým nahradíte běžnou stravu. Cenově tudíž vyjde tato nutriční terapie mnohdy ještě levněji než váš běžný denní režim. Celý systém je dobře přehledný a členění do několika programů dle vaší váhy, vždy po pěti krocích. Ceny jsou viditelně uvedené a jasně dané. Výživové poradenství nabízí analýzu postavy, individuální jídelníček i mnoho zajímavého virtuálního obsahu. Zákazníci jsou s It’s my life spokojení a potvrzují účinné a trvalé shození přebytečných kilogramů.

Náš tip

Pokud vás zajímá další srovnání, můžete se podívat na naší recenzi It’s my life jakožto keto diety, kde jsme firmu hodnotili v porovnání s obdobnými konkurenty, kteří však ne vždy nabízejí pokročilou poradenskou činnost.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář