Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Autor: Eliška Kryštofová

Jmenuji se Eliška Kryštofová a ve svém životě se snažím skloubit své záliby – chov zakrslých králíků a křečků, cestování, anglický jazyk a četbu – s profesní dráhou copywriterky. V tom mi velmi pomáhá práce pro web TVGURU.cz, kde se věnuji psaní o hercích, filmech, seriálech a dalších souvisejících tématech.

Moje cesta začala na Obchodní akademii v Kroměříži, kterou jsem ale ze zdravotních důvodů nedokončila. Přesto jsem se nevzdala a absolvovala kurz kreativního copywritingu, což mi otevřelo cestu k mojí současné práci. Neméně důležité byly i zkušenosti, které jsem získala při práci pro různé internetové magazíny prostřednictvím platformy copywriting.cz.

V roce 2021 mě ale zastavilo autoimunitní onemocnění – myasthenia gravis. Zdravotní komplikace mi znemožnily pokračovat ve studiu a také v mém oblíbeném koníčku – divadle. Nicméně jsem nenašla sílu jen v boji s nemocí, ale také v tvoření. Doma maluji obrazy a věřím, že právě v nich nacházím kousek své bývalé energie a radosti.

Práce copywriterky mi umožňuje pracovat z domova, což je pro mě vzhledem k mému zdravotnímu stavu nesmírně důležité. Navíc mi to umožňuje dělat práci, kterou miluji a která mi i přes všechny překážky přináší uspokojení. Okamžiky, kdy se cítím dobře, využívám k cestování a poznávání nových míst a kultur, což mi pak opět dodává inspiraci do mé práce.

Když shrnu svůj příběh, jsem přesvědčena, že i přes všechny nástrahy, které mi život připravil, jsem našla cestu, která mi umožňuje dělat to, co miluji a zároveň zůstat v kontaktu s tím, co mě těší a naplňuje.

Odbornost a zkušenosti:

WordPress
Copywriting
Google Analytics
Spolupráce s TVGURU.cz

Vzdělání a certifikace:

Obchodní Akademie Kroměříž
Kurz kreativního copywritingu

Zájmy:

Chov zakrslých králíků a křečků
Divadlo
Gastronomie
Literatura
Cestování
Umění

Kontakt:

Facebook
email: krystofovaeliska119@gmail.com