Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče

Abyste mohli uvařit skvělý oběd, neobejdete se bez řady kuchyňských pomocníků. V této rubrice jsme pro vás vybrali ty nejlepší. Pro přípravu kvalitní kávy oceníte mlýnek na kávu, překapávač kávy, napěňovač mléka, moka konvičku a kávovar, například ten od firmy Delonghi. S přípravou zdravých nápojů vám pomohou smoothie mixéry a odšťavňovače. Kohoutkovou vodu upravíte pomocí filtrační konvice a ohřejete díky rychlovarné konvici. Pokud naopak toužíte po studeném nápoji, zkuste výrobník ledu.

Pro přípravu pokrmů slouží řada specializovaných nástrojů. Rýžovar připraví skvělou rýži, zmrzlinovač zmrzlinu, vaflovač sladké vafle, jogurtovač jogurt a toustovač chutný sendvič. Specializované jsou dnes i hrnce. Multifunkční hrnec toho, jak již název napovídá, zvládne mnoho. V mnoha případech však oceníte i remosku, parní hrnec, fritovací hrnec či hrnec zavařovací. Zapomenout nesmíme ani na všestranné kuchyňské roboty, domácí pekárny, mlýnky na maso, sušičky ovoce či horkovzdušné fritézy.