Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Jak hodnotíme

Redakce recenzního portálu Testado.cz se skládá z týmu profesionálů a nadšenců, kteří se specializují na různorodá témata. Díky tomu můžeme zaručit vysokou objektivitu a důvěryhodnost našich srovnání a recenzí. Samozřejmě ani my nejsme dokonalí a děláme chyby. Upřímně si myslíme, že určitá míra subjektivního hodnocení je od redaktora žádoucí a dodá recenzím tolik potřebnou autentičnost. Nicméně nic nesmí ohrozit nezávislost naší redakce, protože to je to nejcennější, co máme. hodnocení Testado.cz

Náš postup je časově velmi náročný. Nad každým tématem strávíme moře času, čímž vám ušetříme spoustu hodin, které byste jinak museli investovat do průzkumu a výběru produktu. Naše srovnání vám pomohou rychle a snadno najít ideální produkt splňující nejrůznější očekávání nebo se minimálně v daném tématu rychle zorientujete. Naším cílem je recenze a srovnání psát takovým způsobem, aby ho pochopil úplně každý. Jsme si vědomi, že většina čtenářů našeho portálu nejsou odborníci a profesionálové v daném tématu.

Objektivnost a nestrannost

Jsme si vědomi toho, že celý proces hodnocení a testování musí být vždy objektivní a nestranný. Z tohoto důvodu používáme takové metody, které nám umožňují získat co nejpřesnější obrázek o produktu nebo službě. Naše postupy při testování pamatují především na klíčové faktory, které je před výběrem produktu důležité znát. Typicky máme na mysli výkon, kvalitu, spolehlivost, uživatelskou přívětivost, design a cenu.

Nicméně, jak už jsme psali v úvodu, tak každý redaktor by měl do hodnocení vložit i kousek sebe a svojí zkušenosti. Některé věci se nedají zhodnotit pouze objektivně a po redaktorech vyžadujeme i jejich subjektivní názor.

Jak probíhá hodnocení na Testado.cz

Naším cílem je poskytnout vám, našim čtenářům, ucelené informace o tom, jak přistupujeme k testování a hodnocení výrobků a služeb. Jedině tak se můžete správně a včas rozhodovat před finálním nákupem nebo výběrem.

Pro zjednodušení orientace často využíváme odznáčky, které jsou doprovázeny srozumitelnými popisky. Níže si vysvětlíme, jakým způsobem se tyto odznáčky přidělují, co znamenají a jak vám mohou pomoci v rozhodování.

Našeho odznaky Vysvětlení jejich významu
vítěz testu Testado.cz Vítěz testu” označuje produkt, který při našem testování dosáhl nejlepšího výsledku a v dané kategorii byl vyhodnocen jako nejlepší. A rozhodně nemusí jít o nejdražší produkt nebo službu.
náš tip Testado.cz Náš TIP” přidělujeme produktům, které nás během testování zaujaly. Dané ocenění se může týkat kvality zpracování, vysokého výkonu, spolehlivosti, vynikajícího poměru ceny a výkonu, inovativních funkcí a dalších parametrů. Poskytuje redaktorům i možnost vyjádřit jejich subjektivní názor na produkt, který je osobně zaujal.
pro náročné Testado.cz Pro náročné” získá pouze špičkový produkt, který si vede v našem testování mimořádně dobře a splňuje nejvyšší standardy dané kategorie. Produkty s tímto označením doporučujeme uživatelům, kteří hledají nejvyšší kvalitu, za níž jsou připraveni investovat více peněz. Produkt s tímto označením patří mezi to nejlepší, co je na trhu k dispozici.
zlatý střed Testado.cz Zlatý střed” přidělujeme takovým produktům, které nabízejí nejlepší poměr ceny a výkonu. Nejsou tedy příliš drahé, ani příliš levné. Obecně klademe důraz na „vyváženost“. Tohle hodnocení je výborné pro takové zákazníky, kteří chtějí kvalitu, ale určité ústupky a omezení (spojená s nižší cenou) jim nevadí.
Levný základ pro Testado.cz Levný základ” udělujeme produktům spadajících do nižší cenové hladiny. Takové výrobky ovšem nejsou špatné a nekvalitní. Nízká cena se nicméně musí někde promítnout: u mobilů to může být horší kvalita fotografií; v případě televizorů nižší rozlišení a menší úhlopříčka; u dronů třeba méně funkcí a slabší výdrž baterie.

Články, recenze a video recenze

Kromě obsáhlých článků a detailních recenzí se redakce Testado.cz věnuje i tvorbě video recenzí. Ty představují další způsob, jakým nerozhodným čtenářům poskytujeme co nejúplnější a nejpřesnější informace o kvalitách produktů a služeb.recenze na youtube od Testado.cz

V našich video recenzích testujeme a zkoušíme produkty v praxi ve skutečném prostředí, abychom získali opravdu co nejreálnější informace. Vysvětlujeme, jak fungují, ukazujeme jejich výhody a nevýhody včetně dalších nezbytných specifikací. Věříme, že video recenze Testado.cz jsou skvělým bonusem před konečným rozhodnutím o koupi.

Testado.cz a média

Relevantnosti, kvality a odbornosti recenzí portálu Testado.cz si všímají nejen naši čtenáři, kterých každoročně přibývá, ale také ostatní média. Těm naše redakce pravidelně poskytuje vlastní názor a zkušenosti týkající se různých témat a problematik:

Důležité odkazy

O nás
Kontakt
Spolupráce