Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktůTestado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

O webu

Testado.cz je recenzní online magazín. Na jedné straně vlastnoručně testujeme vybrané produkty, na straně druhé shromažďujeme odborné a uživatelské recenze z celého světa. Našim cílem je pomoci Vám najít ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Redakce

Petr Šedivý (provozovatel projektu, redaktor)

Profesně se věnuji online marketingu a vždy mě zajímaly nové technologie. Pravidelně radím lidem ve svém okolí s výběrem všemožné elektroniky a doufám, že mé rady někomu pomůžou i tady. Nejvíce se zajímám o mobilní telefony. A abych vysvětlil svoji profilovou fotku, tak si občas rád zajdu na ryby.

Václav Hrnčíř (šéfredaktor)

Fanda do elektroniky a nejrůznějších spotřebičů. Vím, že vybrat správný produkt není vždycky snadné, a tak bych Vám rád pomohl alespoň v základní orientaci. Konečná volba bude vždycky na Vás, nicméně doufám, že mé rady a tipy Vaše rozhodování co nejvíce ulehčí.

Petr Smejkal (externí redaktor)

Jsem především milovník nových technologií a zařízení, která nám, lidem, stále dokazují, jaké možnosti do budoucna máme. Po vzoru Elona Muska se snažím být v dnešním světě vždy optimistou, což ne každý chce a dokáže pochopit. A mám rád Vánoce 🙂

Ondřej Krejčí (externí redaktor)

Technologie mě vždy fascinovaly, a tak už to zřejmě i navždy zůstane. Ať už se jedná o svět počítačů nebo mobilních telefonů, vždy rád každému poradím nebo se naopak sám něco přiučím. S otevřenou náručí vítám každé nové zařízení, které je lepší než to předchozí. Rád poznávám cizí země, miluji hudbu a divadlo.

Tomáš Majerech (externí redaktor)

Student 4. ročníku Střední průmyslové školy ve Zlíně, na kterou mě zavedla má záliba v elektrotechnice. Kromě radostí studentského života vyplňuji svůj volný čas psaním článků, mimo jiné i pro tento web.

Kromě toho spolupracujeme s další řadou externích přispěvatelů.

Fakturační adresa

Petr Šedivý
Havlíčkova 1157
547 01 Náchod

IČ: 04010400

Kontakt

redakce(zavináč)testado.cz