Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

O webu

Testado.cz je recenzní online magazín. Naší misí je vybrat ty nejlepší produkty v poměru cena a výkon. Internet je v dnešní době doslova zaplaven obrovským množstvím různého zboží, mezi kterým si méně zkušený zákazník jen těžko vybere. Možná ano – může ale zbytečně utratit peníze za něco, co vůbec nevyužije. Nejen proto odborná redakce Testado.cz připravuje velké testy, porovnání a recenze mnoha produktů a služeb.

Náš tým se skládá ze zkušených redaktorů a uživatelů, kteří přesně vědí, na co se při testování zaměřit. Na jedné straně vlastnoručně testujeme vybrané produkty, na straně druhé shromažďujeme tipy na nejlepší zařízení dle odborných a uživatelských recenzí. Našim cílem je pomoci Vám najít ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, digitální fotoaparáty, bílé zboží, malé spotřebiče či vybavení do auta. Vybrali jsme dokonce i nejlepší antiviry nebo VPN.

  Redakce

  SME profilovkaPetr Smejkal (šéfredaktor)
  email:
  petr.smejkal@testado.cz

  Obdivovatel nových technologií, populární vědy, techniky, historie a hrdinů (nejen) z 2. světové války. Bývalý hráč Call of Duty 1 a 2, který sleduje život Elona Muska a tajemství vesmíru. Rád čte a pracuje.

  Petr Šedivý (zakladatel a provozovatel projektu)
  email:
  petr.sedivy@testado.cz

  Profesně se věnuji online marketingu a vždy mě zajímaly nové technologie. Pravidelně radím lidem ve svém okolí s výběrem všemožné elektroniky a doufám, že mé rady někomu pomůžou i tady. Nejvíce se zajímám o mobilní telefony. A abych vysvětlil svoji profilovou fotku, tak si občas rád zajdu na ryby.

  Václav Hrnčíř (spoluzakladatel, redaktor)

  Fanda do elektroniky a nejrůznějších spotřebičů. Vím, že vybrat správný produkt není vždycky snadné, a tak bych Vám rád pomohl alespoň v základní orientaci. Konečná volba bude vždycky na Vás, nicméně doufám, že mé rady a tipy Vaše rozhodování co nejvíce ulehčí.

  David Veselý (redaktor – fotoapáraty a kamery)

  Miluju fotografování a cestování a tak se mnou zrcadlovka zakouší vše od jízdy na kole po létání letadlem. Věřím ve svobodný přístup k pravdivým informacím a zároveň se řídím heslem: „Věci se naučíš tak, že je děláš.“

  Další redaktoři

  Na tvorbě článků a recenzí se nárazově podílejí i další lidé, kterým tímto děkujeme, a bez nichž by náš portál nebyl tak obsáhlý, jak nyní je.

  Spolupráce

  Jsme mladý tým zapálených nadšenců, který společně táhne za jeden provaz. Zakládáme si na vzájemné spolupráci, ochotě a důvěře. Pokud s námi chcete pracovat, napište Petrovi na email: petr.smejkal@testado.cz. Rádi do našich řad uvítáme nové tváře. Podmínkou je všeobecná znalost našeho oboru, dobré stylistické a vyjadřovací schopnosti, a hlavně chuť do práce a spolehlivost.

  Máte-li zájem o obchodní spolupráci, pak navštivte tuto sekci, kde se dozvíte více.

  Jak pracujeme a testujeme

  Recenze

  Některé produkty fyzicky testujeme. Kromě smartphonů zkoušíme například autokamery, chytré hodinky, sluchátka nebo třeba notebooky. Každý produkt fyzicky i technicky testujeme po dobu minimálně 3 týdnů, během nichž se snažíme odhalit kladné a záporné vlastnosti daného výrobku. O produktu sepíšeme podrobnou recenzi, kterou obohatíme o vlastní fotografie, videa a názory. Točíme také video recenze a máme vlastní kanál na YouTube.

  Jak vybíráme NEJLEPŠÍ produkty

  Jelikož na trhu existují statisíce produktů, není v našich silách každý z nich fyzicky otestovat. Abychom vám výběr co možná nejvíce ulehčili, téma si nejprve důkladně nastudujeme a s danou tématikou se podrobně seznámíme. Teprve poté vybíráme TOP modely s nejlepším poměrem cena a výkon. Pokud dáte na naše rady, nikdy nekoupíte spotřebič nebo elektroniku, která bude zbytečně drahá nebo plná nepotřebných nesmyslů.

  Při výběru nejlepších produktů klademe důraz na zahraniční recenze zkušených redakcí včetně názorů samotných zákazníků. Pokud je nějaká věc poruchová nebo zbytečně drahá, do našeho žebříčku se nemá šanci dostat. Během výběru také využíváme naše zkušenosti z recenzí. Například Petr Smejkal si za poslední 2 roky na vlastní kůži osahal přes stovku mobilních telefonů a několik desítek různé elektroniky.

  Během hodnocení jsme nestranní. Ačkoli řadu produktů máme zapůjčenou od výrobců nebo eshopů, recenze nepíšeme, jak oni zapískají. Jsme nezávislí a klademe velký důraz na objektivitu.

  Jak vyděláváme

  Recenzní portál Testado.cz spolupracuje se srovnávacím portálem Heureka.cz, který nabízí obrovské množství zboží. Pokud se přes naše odkazy na stránku Heureky prokliknete a internetový srovnávač navštívíte, Heureka nám za vaši návštěvu dává malé provize. Z těchto provizí je celé Testado.cz financováno. Díky vašim proklikům vám můžeme připravovat čerstvé recenze a srovnání zcela zdarma. Heureku jsme si vybrali hlavně proto, neboť je nezávislá a objektivní. Finanční zisk nám také přináší inzerce na našich stránkách.

  • Nákupem přes naše odkazy se vám cena v žádném případě nezvýší! Tuto částku platí obchody, které na Heurece inzerují.

  Fakturační adresa

  Affiliana s.r.o.

  Malé náměstí 14/30
  500 03 Hradec Králové

  IČ: 07828608
  DIČ: CZ07828608

  Kontakt

  redakce@testado.cz