Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

O nás

Testado.cz je recenzní online magazín. Naší misí je vybrat ty nejlepší produkty v poměru cena a výkon. Internet je v dnešní době doslova zaplaven obrovským množstvím různého zboží, mezi kterým si méně zkušený zákazník jen těžko vybere. Možná ano – může ale zbytečně utratit peníze za něco, co vůbec nevyužije. Nejen proto odborná redakce Testado.cz připravuje velké testy, porovnání a recenze mnoha produktů a služeb.

Náš tým se skládá ze zkušených redaktorů a uživatelů, kteří přesně vědí, na co se při testování zaměřit. Na jedné straně vlastnoručně testujeme vybrané produkty, na straně druhé shromažďujeme tipy na nejlepší zařízení dle odborných a uživatelských recenzí. Našim cílem je pomoci vám najít ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, digitální fotoaparáty, bílé zboží, malé spotřebiče či vybavení do auta. Vybrali jsme dokonce i nejlepší antiviry nebo VPN.

Redakce

Smejčil - profilová fotkaPetr Smejkal (šéfredaktor)
email:
petr.smejkal@testado.cz

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil také jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Kromě toho, že se zajímá o SEO, komunikaci a angličtinu se už sedmým rokem naplno věnuje Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn

Petr ŠedivýPetr Šedivý (zakladatel a provozovatel projektu)
email:
petr.sedivy@testado.cz

Petr se věnuje online marketingu a vždy ho zajímaly nové technologie. Pravidelně radí lidem ve svém okolí s výběrem všemožné elektroniky a doufá, že jeho rady někomu pomůžou i tady. Nejvíce se zajímá o mobilní telefony.

Václav HrnčířVáclav Hrnčíř (spoluzakladatel, redaktor)

Vašek je fanda do elektroniky a nejrůznějších spotřebičů. Před koupí nového produktu vždycky tráví hodiny porovnáváním parametrů jednotlivých modelů, aby vybral ten nejlepší v poměru cena/kvalita. Díky tomu ví, že vybrat správný produkt není snadné. Aby pomohl i ostatním, rozhodl se s Petrem založit portál Testado.cz a své poznatky sdílet v podobě recenzí a článků. 

Katka MuchováKatka Muchová (redaktorka)

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledá informace o společenském dění a zajímavé produkty. Katku baví testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhá ostatním.

Zuzana Pitříková, fotkaZuzana Pitříková (redaktorka)

Zuzka je pisálek s kreativním srdcem, miluje výzvy a hlavně svou rodinu. Ta je především náplní jejího denního rozvrhu. Pokud nějaká ta chvilka času zůstane, ráda se pustí do grafického designu, čtení odborné publikace, různých ručních prací nebo řádí v kuchyni. Nejraději tvoří články o domácnosti, dětech, zdravém životním stylu, tvorbě, vzdělávání a vaření.

Vít Kosina

Vít Kosina (redaktor)

Fotograf, kynolog a redaktor na volné noze se zájmem o všechno, co ho zrovna zaujme.

Eliška PechorováEliška Pechorová (redaktorka)

Nadšená kuchařka a expertka na vše kolem beauty a zdravého životního stylu. Ráda cestuje a objevuje nové chutě. Ve volném čase cvičí jógu, čte historické romány a tráví čas se svojí malou dcerkou.

 

 

Testado.cz

Milan Boháček (redaktor)

Technologický nadšenec se zvláštní zálibou v letectví a astrofyzice. Nemůže se dočkat dalšího letu Starship. Ve volných chvílích sleduje sci-fi seriály a baví se hraním šachu. Stres odbourává při vaření. Díky 3D tiskárně si plní dětské sny, takže modely raket, vetřelců a dinosauřích koster začínají pomalu přetvářet jeho byt v pravé nerdí doupě.

 

 

Testado.cz

Další redaktoři

Na tvorbě článků a recenzí se nárazově podílejí i další lidé, kterým tímto děkujeme, a bez nichž by náš portál nebyl tak obsáhlý, jak nyní je.

 

 

Spolupráce

Jsme mladý tým zapálených nadšenců, který společně táhne za jeden provaz. Zakládáme si na vzájemné spolupráci, ochotě a důvěře. Pokud s námi chcete pracovat, navštivte tuto stránku, kde se dozvíte více informací.

Rádi do našich řad uvítáme nové tváře. Podmínkou je všeobecná znalost našeho oboru, dobré stylistické a vyjadřovací schopnosti, a hlavně chuť do práce a spolehlivost.

Máte-li zájem o obchodní spolupráci, pak navštivte tuto sekci, kde se dozvíte více.

Jak pracujeme a testujeme

Recenze

Některé produkty fyzicky testujeme. Kromě smartphonů zkoušíme například autokamery, chytré hodinky, sluchátka nebo třeba notebooky. Každý produkt fyzicky i technicky testujeme po dobu minimálně 3 týdnů, během nichž se snažíme odhalit kladné a záporné vlastnosti daného výrobku. O produktu sepíšeme podrobnou recenzi, kterou obohatíme o vlastní fotografie, videa a názory. Točíme také video recenze a máme vlastní kanál na YouTube.

Jak vybíráme NEJLEPŠÍ produkty

Jelikož na trhu existují statisíce produktů, není v našich silách každý z nich fyzicky otestovat. Abychom vám výběr co možná nejvíce ulehčili, téma si nejprve důkladně nastudujeme a s danou tématikou se podrobně seznámíme. Teprve poté vybíráme TOP modely s nejlepším poměrem cena a výkon. Pokud dáte na naše rady, nikdy nekoupíte spotřebič nebo elektroniku, která bude zbytečně drahá nebo plná nepotřebných nesmyslů.

Při výběru nejlepších produktů klademe důraz na zahraniční recenze zkušených redakcí včetně názorů samotných zákazníků. Pokud je nějaká věc poruchová nebo zbytečně drahá, do našeho žebříčku se nemá šanci dostat. Během výběru také využíváme naše zkušenosti z recenzí. Například Petr Smejkal si za poslední tři roky na vlastní kůži osahal přes stovku mobilních telefonů a několik desítek různé elektroniky.

Během hodnocení jsme nestranní. Ačkoli řadu produktů máme zapůjčenou od výrobců nebo eshopů, recenze nepíšeme, jak oni zapískají. Jsme nezávislí a klademe velký důraz na objektivitu.

Jak vyděláváme

Recenzní portál Testado.cz spolupracuje se srovnávacím portálem Heureka.cz a největšími e-shopy v ČR, jako je Alza nebo Mall. Pokud se přes naše odkazy na stránku Heureky prokliknete a internetový srovnávač navštívíte, Heureka nám za vaši návštěvu dává malé provize. Jednotlivé obchody nám navíc dávají určitou provizi z nákupu, který u nich provedete.

Z těchto provizí je celé Testado.cz financováno. Díky vašim proklikům a nákupům vám můžeme připravovat čerstvé recenze a srovnání zcela zdarma. Finanční zisk nám také přináší inzerce na našich stránkách.

  • Nákupem přes naše odkazy se vám cena v žádném případě nezvýší! Tuto částku platí obchody v rámci svých marketingových rozpočtů.

Fakturační adresa

Affiliana s.r.o.

Malé náměstí 14/30
500 03 Hradec Králové

IČ: 07828608
DIČ: CZ07828608

Kontakt

redakce@testado.cz