Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

O webu

Testado.cz je recenzní online magazín. Na jedné straně vlastnoručně testujeme vybrané produkty, na straně druhé shromažďujeme tipy na nejlepší zařízení dle odborných a uživatelských recenzí. Našim cílem je pomoci Vám najít ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, digitální fotoaparáty, bílé zboží, malé spotřebiče či vybavení do auta.

Redakce

SME profilovkaPetr Smejkal (šéfredaktor)

Milovník nových technologií, populární vědy, techniky, historie, internetu a knih. Obdivovatel Elona Muska, vesmíru a hrdinů (nejen) z 2. světové války.

Petr Šedivý (provozovatel projektu)

Profesně se věnuji online marketingu a vždy mě zajímaly nové technologie. Pravidelně radím lidem ve svém okolí s výběrem všemožné elektroniky a doufám, že mé rady někomu pomůžou i tady. Nejvíce se zajímám o mobilní telefony. A abych vysvětlil svoji profilovou fotku, tak si občas rád zajdu na ryby.

Václav Hrnčíř (webmaster, redaktor)

Fanda do elektroniky a nejrůznějších spotřebičů. Vím, že vybrat správný produkt není vždycky snadné, a tak bych Vám rád pomohl alespoň v základní orientaci. Konečná volba bude vždycky na Vás, nicméně doufám, že mé rady a tipy Vaše rozhodování co nejvíce ulehčí.

David Veselý (externí redaktor – fotoapáraty a kamery)

Miluju fotografování a cestování a tak se mnou zrcadlovka zakouší vše od jízdy na kole po létání letadlem. Věřím ve svobodný přístup k pravdivým informacím a zároveň se řídím heslem: „Věci se naučíš tak, že je děláš.“

Fakturační adresa

Affiliana s.r.o.

Malé náměstí 14/30
500 03 Hradec Králové

IČ: 07828608

Kontakt

redakce(zavináč)testado.cz