Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Možnosti spolupráce

Testado je recenzní online magazín, který přináší dva typy obsahu. Zaprvé, podrobné recenze vybraných produktů, a zadruhé, tipy na nejlepší produkty v dané kategorii.

Oproti většině podobných portálů nezveřejňujeme novinkové zprávy. To nám sice ubírá na celkové návštěvnosti, nicméně většina návštěvníků je díky tomu již v pokročilé fázi nákupního procesu – hledají tipy na daný produkt a čtou recenze konkrétních výrobků.

Průměrná měsíční návštěvnost české verze se pohybuje kolem 200 000 (260 000 zobrazení měsíčně). U slovenské verze je to 100 000 návštěv (120 000 zobrazení měsíčně).

Na Facebooku mají oba portály dohromady 2 200 fanoušků (1 600 CZ a 570 SK) a náš YouTube kanál má více než 3 000 odběratelů.

Online portál Testado.cz navštíví měsíčně více než 200 000 čtenářů. Zhruba 47 % návštěvníků je ve věku 35-54 let, přičemž podíl mužů a žen je (55:45). Údaje z Google Analytics za rok 2022.

Měsíční návštěvnost Testado CZ 2022

Věk návštěvníku Testado CZ 2022

Pohlaví návětěvníků Testado 2022

Možnosti spolupráce

1) Textová recenze

Chcete nezávisle ohodnotit váš výrobek? Podpořit vaši značku? Máte novinku, kterou byste rádi představili potenciálním zákazníkům? Nebo byste rádi zpropagovali produkty z vašeho eshopu? V tomto případě vám nabízíme možnost textové recenze. Jak hodnotíme se podívejte na speciální stránce.

Pošlete nám svůj produkt a naši redaktoři ho otestují, nafotí a co nejobjektivněji posoudí jeho přednosti a nedostatky. Svoje zkušenosti pak sepíší formou podrobné recenze.

Zpracování trvá zpravidla 2-3 týdny. Součástí balíku je i zveřejnění na našich sociálních sítích.

Levnější výrobky (do 2 000 Kč) si standardně necháváme. Dražší výrobky po testování vracíme. V obou případech je možné použít recenzovaný produkt jako odměnu do jedné z našich FB soutěží.

Za příplatek nabízíme překlad recenze do slovenštiny, maďarštiny či rumunštiny a zveřejnění na našich webech Testado.sk, Testado.hu respektive Testado.ro.

Záběr našich redaktorů je velmi široký – od autokamer, přes bílé zbožísluchátka až po webhostingy a brokery. Upozorňujme, že nerecenzujme věci nelegální a máme nastaven i vlastní morální kodex.

Spolupracujeme se značkami jako je TESLA, Einhell, Bosch, Concept, XTB a mnohými dalšími.

Pro informaci o ceně recenze nás kontaktujte.

2) Videorecenze

K textové recenzi nebo i samostatně je možné vytvořit 5–10 minut dlouhou videorecenzi, kterou následně umístíme na náš YouTube kanál.

Ukázku videorecenze můžete vidět níže:

3) Další možnosti

Nevyhovuje vám naše nabídka standardních služeb? Ozvěte se nám a probereme další možnosti spolupráce.

E-mail: bohumil.rosicka@testado.cz
Tel.: + 420 602 334 269