Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Možnosti spolupráce

Testado je recenzní online magazín, který přináší dva typy obsahu. Zaprvé, podrobné recenze vybraných produktů, a zadruhé, tipy na nejlepší produkty v dané kategorii.

Oproti většině podobných portálů nezveřejňujeme novinkové zprávy. To nám sice ubírá na celkové návštěvnosti, nicméně většina návštěvníků je díky tomu již v pokročilé fázi nákupního procesu – hledají tipy na daný produkt a čtou recenze konkrétních výrobků.

Průměrná měsíční návštěvnost české verze se pohybuje kolem 180 000 (220 000 zobrazení měsíčně). U slovenské verze je to 80 000 návštěv (90 000 zobrazení měsíčně).

Na Facebooku mají oba portály dohromady 2 200 fanoušků (1 600 CZ a 570 SK) a náš youtube kanál má více než 2 900 odběratelů.

Online portál Testado.cz navštíví měsíčně více než 180 000 čtenářů. Zhruba 45 % návštěvníků je ve věku 35-54 let, přičemž podíl mužů a žen je vyrovnaný (52:48). Údaje z Google Analytics za posledních 12 měsíců.

Měsíční návštěvnost testado CZ

Věk návštěvníků Testado CZ

Pohlaví návštěvníků

Možnosti spolupráce

1) Textová recenze

Chcete nezávisle ohodnotit váš výrobek? Podpořit vaši značku? Máte novinku, kterou byste rádi představili potenciálním zákazníkům? Nebo byste rádi zpropagovali produkty z vašeho eshopu? V tomto případě vám nabízíme možnost textové recenze.

Pošlete nám svůj produkt a naši redaktoři ho otestují, nafotí a co nejobjektivněji posoudí jeho přednosti a nedostatky. Svoje zkušenosti pak sepíší formou podrobné recenze.

Zpracování trvá zpravidla 2-3 týdny. Součástí balíku je i zveřejnění na našich sociálních sítích.

Levnější výrobky (do 2 000 Kč) si standardně necháváme. Dražší výrobky po testování vracíme. V obou případech je možné použít recenzovaný produkt jako odměnu do jedné z našich FB soutěží.

Za příplatek nabízíme překlad recenze do slovenštiny, maďarštiny či rumunštiny a zveřejnění na našich webech Testado.sk, Testado.hu respektive Testado.ro.

Záběr našich redaktorů je velmi široký – od autokamer, přes bílé zbožísluchátka až po webhostingy. Upozorňujme, že nerecenzujme věci nelegální a máme nastaven i vlastní morální kodex.

Pro informaci o ceně recenze nás kontaktujte.

2) Videorecenze

K textové recenzi nebo i samostatně je možné vytvořit 5-10 minut dlouhou videorecenzi, kterou následně umístíme na náš youtube kanál.

Ukázku videorecenze můžete vidět níže:

3) Další možnosti

Nevyhovuje vám naše nabídka standardních služeb? Ozvěte se nám a probereme další možnosti spolupráce.