Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Možnosti spolupráce

Testado je recenzní online magazín, který přináší dva typy obsahu. Zaprvé, podrobné recenze vybraných produktů, a zadruhé, tipy na nejlepší produkty v dané kategorii.

Oproti většině podobných portálů nezveřejňujeme novinkové zprávy. To nám sice ubírá na celkové návštěvnosti, nicméně většina návštěvníků je díky tomu již v pokročilé fázi procesu nákupu – hledají tipy na daný produkt a čtou recenze konkrétních výrobků.

Průměrná měsíční návštěvnost české verze se pohybuje kolem 110 000 (150 000 zobrazení měsíčně). U slovenské verze je to 50 000 návštěv (70 000 zobrazení měsíčně).

Zhruba čtvrtina návštěv směřuje na články či recenze z kategorie Mobilní telefony. Jedná se o kategorii na které tento portál vyrostl, avšak v průběhu času jsme náš záběr rozšířili o další typy produktů.

Na Facebooku mají oba portály dohromady 2 200 fanoušků (1 640 CZ a 570 SK) a náš youtube kanál má více než 2 000 odběratelů.

Online portál Testado.cz navštíví měsíčně více než 110 000 čtenářů. Zhruba 57 % návštěvníků je ve věku 25-44 let, přičemž převažují muži nad ženami (60:40).

Návštěvnost 2019

Počet návštěv portalu testado.cz. Údaje z Google Analytics za období 01/2019 – 12/2019.

Demografie návštěvníků

Věk návštěvníků portálu testado.cz. Údaje z Google Analytics za období 01/2019 – 12/2019.

Demografie návštěvníků

Pohlaví návštěvníků portálu testado.cz. Údaje z Google Analytics za období 01/2019 – 12/2019.

2Možnosti spolupráce

1) Textová recenze

Chcete nezávisle ohodnotit váš výrobek? Podpořit vaši značku? Máte novinku, kterou byste rádi představili potenciálním zákazníkům? Nebo byste rádi zpropagovali produkty z vašeho eshopu? V tomto případě vám nabízíme možnost textové recenze.

Pošlete nám svůj produkt a naši redaktoři ho otestují, nafotí a co nejobjektivněji posoudí jeho přednosti a nedostatky. Svoje zkušenosti pak sepíší formou podrobné recenze.

Zpracování trvá zpravidla 2-3 týdny. Součástí balíku je i zveřejnění na našich sociálních sítích.

Levnější výrobky (do 2 000 Kč) si standardně necháváme. Dražší výrobky po testování vracíme. V obou případech je možné použít recenzovaný produkt jako odměnu do jedné z našich FB soutěží.

Za příplatek nabízíme překlad recenze do slovenštiny a zveřejnění na webu testado.sk.

Záběr našich redaktorů je velmi široký – od autokamer, přes bílé zbožísluchátka až po webhostingy.

Pro informaci o ceně recenze nás kontaktujte.

2) Videorecenze

K textové recenzi nebo i samostatně je možné vytvořit 5-10 minut dlouhou videorecenzi, kterou následně umístíme na náš youtube kanál.

Ukázku videorecenze můžete vidět níže:

3) PR článek

Komerční články tvoří minimální část našeho portálu, ale v případě zájmu je možné se dohodnout i na této formě spolupráce. Článek bude součástí webu, zařazen do příslušné rubriky, ale bude jasně označený jako inzerce. Ukázku můžete vidět zde.

Cena PR článku je dohodou. Závisí na kvalitě textu, zda ho budete chtít napsat, nebo ho dodáte již napsaný apod.

4) Bannerová reklama

V rámci bannerové reklamy nabízíme 3 plochy:

  • Reklama v sidebaru
  • Reklama nad hlavičkou
  • Reklama v článcích

Reklamu lze umístit na celý web, nebo jen do vybraných kategorií či dokonce do konkrétních článků. Záleží na vašich cílech a konkrétních požadavcích.

Cena bannerové reklamy je dohodou.

5) Další možnosti

Nevyhovuje vám naše nabídka standardních služeb? Ozvěte se nám a probereme další možnosti spolupráce.