Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze low carb jídel DailyMix

24. 1. 2023 aktualizováno

recenze DailyMix

Low carb strava DailyMix se vám bude líbit, ať už chcete zhubnout nebo jen udělat něco pro své zdraví a omezit sacharidy v jídle. Na jednom přehledném e-shopu pořídíte velké množství proteinových jídel vysoké kvality.

Tyto potraviny jsou vhodné pro dodržování proteinové diety. A jak je to s keto dietou? Negativní zkušenosti, ale hlavně hodně pozitivních si můžete přečíst v našem článku.

Hodnocení low carb diety DailyMix

8.8

Skvělá

V naší recenzi DailyMix chválíme za přehledné informace o prodávaných potravinách a velký výběr. Lidé při nákupu oceňují rychlé dodání a dobrý zákaznický servis. Hubnutí ani zdravé stravování s low carb potravinami DailyMix není náročné a příprava jídla nezabere příliš času. Ve srovnání s běžnou vařenou stravou jsou proteinové potraviny také levnější. Navíc při nákupu většího balení můžete ušetřit.

Nabídka a kvalita potravin
8.5
Průběh a fáze diety
9
Přehlednost webu a diety
9.5
Podpora a zákaznický servis
9
Cena a výhodnost
8
Klady
  • Vysoká kvalita potravin
  • Velký výběr potravin
  • Dobré hodnocení zákazníků
  • Cenově výhodné balíčky
  • Rychlé dodání
  • Přehledný web i stravovací program
Zápory
  • Nenabízí pro někoho praktičtější koktejly

Nabídka a kvalita potravin – 8,5/10

Velkou výhodou DailyMix je, že na e-shopu najdete low carb jídla od různých výrobců. Můžete si tak v objednávce namíchat nízkosacharidovou dietu podle svých představ a nebudete omezení nabídkou jen jedné značky. V obchodě naleznete jídla i od méně známých výrobců. Zároveň má DailyMix i bohatou nabídku vlastní low carb stravy.

Poměrně neobvyklou specialitou DailyMix je, že nenabízí žádné koktejly či prášková jídla vyjma svačinových smoothie. A to ani vlastní ani od jiných výrobců. Zakoupíte zde jen proteinové náhrady klasické stravy od snídaní přes hlavní jídla a přílohy až po svačinky, pečivo či zdravé nízkosacharidové mlsání. Dokonce nechybí ani suroviny na vaření a pečení – mouky, sladidla, dochucovadla, oleje nebo rovnou hotové směsi. Nabídka je opravdu široká. DailyMix umožní nahradit téměř jakékoliv jídlo zdravější low carb variantou.

U DailyMix můžete zakoupit i větší výhodné balíčky. Ty vám buďto přinesou příjemnou slevu na nákup většího množství produktů, nebo vám umožní ochutnat různé příchutě a typy jídel, abyste si při prvním objednání vyzkoušeli, co vám bude chutnat a vyhovovat.

srovnání low carb proteinových jídel daily mix

Potraviny DailyMix obsahují celé spektrum přidaných vitamínů a minerálů, tudíž spolehlivě dokáží nahradit klasickou stravu. Nejsou však přímo určené pro alergiky. Pokud trpíte potravinovou intolerancí, měli byste sledovat složení. Ve výrobcích DailyMix můžete najít například mléko (především laktózu), sóju, vejce, celer, lepek či skořápkové plody. Alergeny jsou vždy přehledně uvedené v popisu produktu. Některé výrobky také obsahují zahušťovadla či umělá sladidla.

Průběh a fáze diety – 9/10

Výrobky DailyMix budou dobře fungovat jako proteinová dieta. Pro dodržování keto diety už obsahují sacharidů více. Lze je však používat po jejím ukončení na přechodnou udržovací fázi, abyste předešli jo-jo efektu. Konktrétně je DailyMix pro tento účel doporučovaný v keto dietě od Keto Mix.

Značka se však sama neprezentuje jako žádný hubnoucí program. Ačkoliv je samozřejmě s DailyMix možné zhubnout, nabízená low carb jídla mají především za úkol poskytnout zdravou alternativu klasické stravy. Ta je totiž mnohdy příliš založená na sacharidech. Nenajdete zde tedy žádný přesný dietní plán a rozpis jídel, které máte kdy jíst. Jídelníček je tedy ve vaší režii a nebudete omezení v běžném životě tím, že si nesmíte dát nic jiného, než hubnoucí plán přikazuje.

DailyMix na svém webu poskytuje alespoň základní návod, jak dodržovat low carb jídelníček. Například doporučuje jíst pětkrát denně či udržet příjem sacharidů na přibližné hranici 120 až 150 gramů za den.

dialy mix strava bez velkého množství sachaidů

Přehlednost webu a diety – 9,5/10

Dodržování low-carb jídelníčku není vůbec náročné, pokud budete používat proteinové potraviny. Zařadit do své stravy lze samozřejmě i běžné jídlo, avšak u něho budete muset nejspíše číst složení či se podívat do kalorických tabulek. Základní doporučení vhodných a nevhodných potravin uvádí DailyMix na svém webu.

U každého z produktů máte jasně a viditelně uvedeno, kolik obsahuje sacharidů. Pokud by vás zajímaly i další nutriční hodnoty, lze si samozřejmě otevřít kompletní výživové údaje včetně obsahu vitamínů. Nechybí ani podrobné složení a návod na přípravu. Za přehlednost produktů si DailyMix rozhodně zaslouží pochvalu. Taktéž na webu najdete všechny informace o objednávkách, výhodách obchodu, podmínkách bonusových akcí i dopravě. Pozitivně hodnotíme, že výrobce nic neskrývá a výslovně zmiňuje složky, které by mohly někomu vadit, a uvádí, pro koho nejsou potraviny low-carb vhodné (těhotné ženy, alergici).

velký výběr proteinových potravin

Podpora a zákaznický servis – 9/10

Zákaznická podpora je na dobré úrovni. Pro komunikaci můžete využít e-mail, sociální sítě nebo telefon, na kterém se dočkáte pomoci i o víkendu. Poradit si můžete nechat s konkrétními produkty, objednávkou i low-carb stravováním celkově. Mezi zákazníky má DailyMix dobré hodnocení. Chválené jsou především rychlost dodání, bezproblémová komunikace obchodu i samotné potraviny. Ve srovnání s konkurencí zde však nenajdete věrnostní program.

dialy mix balení low carb potravin

Cena a výhodnost – 8/10

DailyMix patří mezi středně drahá předpřipravená low carb jídla. Ovšem je nutné zmínit, že vás rozhodně vyjde levněji, než kdybyste si museli vařit nebo v restauraci kupovat oběd. Za jednu porci hlavního jídla (oběd či večeře) zaplatíte 65 až 99 Kč. Pokud si zakoupíte větší balení, ze kterého připravíte sedm porcí, můžete se dostat i na opravdu nízkou cenu 35 nebo 45 Kč za jeden chod jídla. Snídaně či svačiny jsou buďto srovnatelné s hlavními jídly, nebo jsou levnější. Dostat se můžete i pod 30 Kč za dobrou snídani.

U low carb těstovin, sladidel, dochucovadel a jiných potravin na vlastní vaření musíte počítat vyšší cenou v porovnání s běžnou sacharidovou variantou. To je ovšem vzhledem k výživnějšímu složení logické. Zároveň nejsou tyto produkty na DailyMix o nic dražší, než je běžné v ostatních obchodech.

Náš tip

Další inspiraci můžete načerpat z článku 8 nejlepších diet pro snížení hmotnosti a lepší zdraví. Na jednom místě vybíráme a srovnáme nejúčinnější diety pro efektivní hubnutí.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (33 hlasů)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář