Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze keto diety Mix & Slim

22. 12. 2021 aktualizováno

keto dieta mixaslim logo

Mix & Slim je levná keto dieta, která se zároveň může pochlubit vysokou kvalitou potravin. Pokud hledáte účinné a přitom jednoduché řešení bez hromady tabulek, bude se vám určitě líbit. Ženám doporučujeme KetoFit, sportovcům zase Chia Shake.

Hodnocení keto diety Mix & Slim

7.7

Velmi dobrá

Na keto dietě Mix & Slim oceňujeme vysokou kvalitu potravin za drobou cenu. Velikost nabídky je průměrná. Dieta se vyznačuje velkou možností přizpůsobením vlastním potřebám. Například délku hubnutí si volíte sami a příchutě si také do koktejlů přidáváte dle svého uvážení. Hlavním záporem dle mnohých zákazníků je horší komunikace v případě, že potřebujete vyřešit nějaký problém.

Nabídka a kvalita potravin
8
Průběh a fáze diety
8
Přehlednost webu a diety
7.5
Podpora a zákaznický servis
6
Cena a výhodnost
9
Klady
 • Bez lepku, glutamátu, přidaného cukru a bez GMO
 • Dostatek vlákniny pro dobré trávení
 • Velmi nízký obsah sacharidů
 • Vegetariánské a některé i veganské výrobky
 • Široká nabídka příchutí koktejlů
 • Potraviny pro různé typy diet
 • Velká možnost přizpůsobení diety vlastní potřebě
 • Jednoduché fáze diety + vzorový jídelníček
 • Doprava zdarma a shaker jako dárek
Zápory
 • Komunikace se zákazníky někdy vázne
 • Bez přizpůsobení tělesné hmotnosti
 • Někomu nemusí vyhovovat samostatné příchutě do koktejlů
 • Stručný web bez článků, receptů a dalšího obsahu

Nabídka a kvalita potravin – 8/10

U diety Mix & Slim chválíme vysokou kvalitu potravin. Všechny výrobky jsou bez lepku, glutamátu, přidaného cukru a bez GMO. Obsahují důležité vitamíny i minerály a doopravdy jen minimum sacharidů, tudíž spolehlivě dokáží nastartovat ketózu. V jídle je také dostatek vlákniny pro dobré trávení, což ocení zejména zákazníci, kterým konkurenční keto potraviny způsobovaly zažívací problémy.

Proteinové výrobky Mix & Slim lze během hubnutí libovolně kombinovat. Zakoupíte je jednotlivě i ve výhodných balíčcích. Na rozdíl většiny ostatních značek nejsou koktejly předem ochucené. Příchutě si přidáváte samostatně. Tato forma lépe respektuje preference každého zákazníka. Na druhou stranu trvá o něco déle. Není se ale rozhodně čeho bát – do pěti minut si jídlo bez problémů připravíte.

Stejně časově úsporné jsou i bílkovinové alternativy ke klasické stravě. Jejich nabídka je poměrně menší, avšak stále bude váš jídelníček dostatečně pestrý. Koupit si můžete například polévky, palačinky, omelety nebo kaše, které mají stejně jako koktejly velké množství příchutí. V e-shopu seženete navíc i účinné spalovače tuku. Všechny výrobky jsou svým složením vegetariánské a krom palačinek a omelet, jež obsahují vejce, i veganské.

Průběh a fáze diety – 8/10

Výrobky Mix & Slim se hodí nejen pro keto dietu, ale i pro další typy hubnutí založené na zvýšení příjmu proteinů a snížení sacharidů, jako je například Dukanova dieta, nízkosacharidová dieta, proteinová dieta, Atkinsonova dieta a dieta z Cambridgeshire. Prakticky se jedná o různé a sobě velmi podobné obměny hubnutí. Pro všechny najdete na webu návod.

Keto dieta má tři fáze. V první rychle hubnete a jíte jen speciální proteinové potraviny od Mix & Slim. K nim přidáte ještě 200 g zeleniny denně. V druhé takzvaně stabilizační fázi nahradíte jeden chod klasickým jídlem s malým množstvím sacharidů. Třetí krok je fixační. V něm nahradíte již 2 až 3 chody. Samozřejmostí je, stejně jako u každé keto diety, že i po jejím konci byste měli dbát na to, co jíte a dodržovat správné stravovací návyky, které jste se během hubnutí naučili.

měření váhy pomocí bmi s mixslim

Mix & Slim se na rozdíl od většiny ketodiet nedělí na hubnoucí plány podle vaší váhy. Nabízí jen doporučení, kterým se můžete řídit – například první fáze vychází na 4 až 8 týdnů. Mírné vám pomůže BMI kalkulačka, ale přesnou délku si můžete vybrat. Někomu bude větší svoboda a množnost si individuálně postup hubnutí měnit dle vlastního uvážení vyhovovat více, jiní zákazníci naopak spíše ocení jasně daný systém.

Přehlednost webu a diety – 7,5/10

Web Mix & Slim patří mezi jeden z nejstručnějších, proto se také může pochlubit dobrou přehledností. Dietní plán je jasný, hezky popsaný a doplněný vzorovým jídelníčkem. Na rozdíl od ostatních keto výrobců zde nenarazíte na žádné grafické prvky, které na první pohled usnadňují orientaci v jednotlivých krocích hubnutí.

Přehlednost webu a diety

Podpora a zákaznický servis – 6/10

Zatímco doposud jsme Mix & Slim chválili a k bodům, jako je kvalita potravin, jsme neměli vůbec žádné výtky, komunikace je slabou stránkou této značky. Dle recenzí se mnoha zákazníkům nedostalo odpovědi na dotazy a na případné problémy s objednávkou.

keto dieta mixaslim

Naopak velmi kladně v rámci zákaznického servisu hodnotíme dopravu. Doručení zboží proběhne do druhého dne od objednávky. Zásilku je možné zaslat přímo na adresu i na odběrná místa, kde si ji vyzvednete, až se vám to bude hodit.

Na webu najdete e-mailovou adresu, kontaktní formulář a telefonní spojení. Doba, po kterou se dovoláte, je na více místech stránek Mix & Slim uváděná rozdílně. Značka má dále své aktivní sociální sítě a zodpovězené nejčastěji kladené otázky. Ty jsou poměrně stručné, stejně jako celé webové stránky. Na rozdíl od konkurence zde nenajdete články, recepty ani žádný jiný zajímavý obsah navíc.

Cena a výhodnost – 9/10

Dieta Mix & Slim se svou cenou od 33 Kč patří k levnějším značkám. Ocení ji každý, kdo chce ušetřit a přitom hledá kvalitní proteinové potraviny. Například Dietní balíček na 4 týdny stojí 4 899 Kč. Pokud si objednáte zboží alespoň za 1 500 Kč, získáte dopravu zdarma. Dalším milým bonusem je pak shaker ke každé objednávce.

Náš tip

Nevíte, co je keto dieta? Potřebujete poradit? V takovém případě se podívejte na porovnání keto diet, kde vám vše vysvětlíme.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (214 hlasů)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář
Uživatel
Lucie (22. 5. 2023 01:05)

Nejhorší co jsem kdy měla. Koktejl nejde pořádně rozmichat, polévka se nedá polknout a o kaši ani nemluvím. Škoda peněz. Jediné pozitivni je že po týdenním trápení máte 3kg dole.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář