Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze

Recenze srovnávače Ušetřeno.cz

srovnání hypoték a pojištění

Nemáte čas ani náladu si porovnávat jednotlivé nabídky půjček či pojištění? Chcete vědět, kdo vám dá nejvýhodnější cenu za elektřinu a plyn? Vyzkoušejte online srovnávač Ušetřeno.cz. Na jednom místě snadno a rychle získáte přehled o aktuálních nabídkách jednotlivých společností. V případě dotazů vám poslouží proškolený personál na telefonické podpoře.

1. Hodnocení srovnávače Ušetřeno.cz

9.3

Perfektní

Přehledný a transparentní srovnávač pojištění, finančních služeb i cen energií s jednoduchými online kalkulačkami. Možnost získat nabídky na míru a využít pomoc s vyřízením výpovědi i uzavřením nové smlouvy.

Přehlednost webu
10
Kvalita informací a zpracování nabídek
9
Kontakty a zákaznická podpora
9
Klady
  • Transparentní přístup
  • Přehledný web
  • Jednoduché online kalkulačky
  • Možnost nahrát fakturu
  • Ochotná podpora
Zápory
  • Slabší nabídka pojištění

Základní informace o srovnávači Ušetřeno.cz

Transparentní a férová společnost Ušetřeno se zabývá nezávislým porovnáváním celé řady produktů. Kromě nejrůznějších finančních služeb, jako je sjednání hypotéky, úvěru či spoření, vám experti z Ušetřeno pomohou najít nejvýhodnější pojištění, ale i nový tarif pro váš mobilní telefon. Mezi hlavní výhody této společnosti patří široké spektrum porovnávaných produktů, rychlé jednání i přehlednost webových stránek.

srovnání pojištění ušetřeno

Kromě online kalkulaček, které vám pomohou s výběrem nejvýhodnějších služeb, na Ušetřeno.cz najdete také magazín. Zde na vás čekají nejen praktické rady, jež vám usnadní rozhodování, ale také aktuální informace týkající se bankovních služeb ale třeba i cen energií.

Testado radí

Kromě Ušetřeno.cz vám s výběrem pojištění pomohou i tyto online srovnávače pojištění.

2. Přehlednost webu – 10/10

Přehledné webové stránky jsou nesmírně důležité, a to nejen pro ty, kteří se v bankovních a finančních pojmech příliš neorientují. Ušetřeno.cz se pyšní opravdu přehlednými stránkami, kde najdete všechny důležité informace, aniž byste byli zahlceni kopou neznámých pojmů. Každá služba je stručně a jasně popsána, přičemž detailní informace či podrobnější popis jsou dostupné na pár kliknutí.

Na horní liště domovské stránky se můžete rovnou prokliknout ke konkrétní službě, která vás zajímá. Zároveň zde vidíte kontakt na telefonickou podporu, kde vám proškolený personál ochotně poradí či zodpoví vaše dotazy. Z hlavní stránky se snadno dostanete, přesně tam, kam potřebujete, aniž byste se museli složitě proklikávat celým webem.

Pochvalu si rozhodně zaslouží i praktické online kalkulačky. Služby jsou rozděleny do několika kategorií, z nichž každá disponuje vlastním kalkulátorem. Co jsme při testování opravdu ocenili, je rychlost, s jakou získáte kalkulaci. Do kalkulačky totiž vždy zadáte jen pár základních údajů. Kromě emailové adresy a telefonního čísla navíc nemusíte sdílet žádné citlivé údaje, jako je například rodné číslo.

srovnání cen elektřiny

Použitím online kalkulačky s portálem Ušetřeno.cz uzavíráte smlouvu, o čemž vás společnost transparentně informuje. Smlouva, kterou si můžete jedním klikem přečíst, se týká pouze vytváření nabídek. Ničemu se tedy neupisujete a nejste nuceni sjednat si služby, o než nemáte zájem. Smlouvu s Ušetřeno.cz lze navíc poměrně snadno vypovědět, a to i emailem.

3. Kvalita informací a zpracování nabídek – 9/10

K základnímu porovnání dostupných nabídek se dostane opravdu snadno. Díky přehledným a jednoduchým online kalkulačkám se vám výsledky zobrazí takřka okamžitě. Jednotlivé nabídky jsou pak přehledně srovnány od těch nejlevnějších. U každého produktu vidíte pouze základní informace a parametry, tudíž se ve výsledcích neztratíte. U jednotlivých nabídek si však můžete zobrazit detailní informace a daný produkt si lépe porovnat.

srovnání cen elektřiny

Přestože Ušetřeno nespolupracuje úplně se všemi dodavateli na současném trhu, nabídka je víc než široká. Pokud si z nabízených produktů vyberete, následné sjednání smlouvy je velmi rychlé a jednoduché. Navíc vše zvládnete z pohodlí vašeho domova. V případě, že potřebujete s výběrem poradit, můžete využít telefonické podpory. Po kalkulaci navíc obdržíte krátký email, v němž najdete stručný návod, jak postupovat dále. V případě, že jste vázáni předchozí smlouvou, termín fixace za vás pohlídají proškolení poradci, kteří vás následně sami kontaktují.

srovnání povinné ručení

4. Kontakty a zákaznická podpora – 9/10

V případě, že potřebujete poradit s výběrem či máte dotaz ke konkrétnímu produktu, lze využít zákaznickou podporu. Ta je dostupná prostřednictvím telefonu každý pracovní den od 9 do 17 hodin. Pokud upřednostňujete písemný kontakt, své dotazy můžete zaslat na emailovou adresu. Všechny kontakty najdete přehledně na webových stránkách, případně v emailu.

Obáváte se, že vás budou poradci denně bombardovat s nabídkami a přemlouvat vás ke změnám, o něž zrovna příliš nestojíte? To vám s Ušetřeno.cz nehrozí. Specializovaný poradce vás bude kontaktovat pouze v případě, že si z nabídek po kalkulaci nevyberete sami. Telefonickou podporu ocení zejména ti, kteří se v porovnání nabídek nevyznají či nechtějí další kroky podnikat po vlastní ose.

Další služby

Společnost Ušetřeno.cz nabízí vskutku komplexní výpomoc při řešení vašich financí. Proškolení poradci vám pomohou najít levnějšího dodavatele energií, mobilních služeb ale také výhodnější pojištění, povinné ručení i hypotéku. Využít můžete i konsolidaci půjček. Pokud si z nabídek vyberete, Ušetřeno.cz vám pomůže vyřídit novou smlouvu i vypovědět tu stávající. Porovnání nabídek si můžete nechat vypracovat i předem. Stačí sdělit vašemu poradci, kdy vám končí úvazek či fixace a on vám posléze s dostatečným předstihem připraví nové nabídky. Vy si tak nemusí hlídat termín fixace ani myslet na výpovědní lhůty.

Zejména cenové nabídky u elektřiny mohou být poněkud komplikované. V případě, že vám pojmy jako tarif či distribuční sazby nic neříkají, lze využít služby Nahrát fakturu. Prostým nahráním faktury získáte nabídku na nejvýhodnějšího dodavatele elektřiny či plynu. Nabídku vám navíc po telefonu detailně vysvětlí specializovaný poradce, jež vám ochotně zodpoví i všechny vaše dotazy.

Klíčové vlastnosti

Parametry

Srovnání nabídek pojištění

Povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění domácnosti, cestovní pojištění

Informace u vybraných produktů

Pojišťovna, cena, parametry produktu, dokument s podrobnostmi

Možnost přímo sjednat vybrané pojištění

Možnost dotazu/kontakt na asistenci

telefonicky i emailem

Telefonická podpora

Po-Pá 9:00-17:00 hod.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.5 (11 hlasů)

Autor recenze

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář