Bestseller

Recenze Apple MacBook Air

Apple opět nabízí TOP produkt, který je oproti starším verzím o něco málo vylepšen. Nový Apple MackBook Air 13 je ještě rychlejší a vydrží více než 17 hodin. Za svými konkurenty však pokulhává kvalitou displeje a zasloužil by si též nový design.

KLADY:
  • Životnost baterie
  • Výkon

ZÁPORY:
  • Horší displej oproti konkurenci

Shrnutí uživatelských recenzí z Amazon.com – 9,2/10

alaTest shromáždil 445 recenzí 13 palcového Applu MacBook Air (MJVE2 / MJVG2 / Z0RJ / Z0RH) od uživatelů amazon.com Průměrné hodnocení tohoto produktu je 4,6/5 ve srovnání s průměrným hodnocením notebooků 4/5. Lidé jsou ohromeni displejem a cenou. Oceňují rovněž přenositelnost. Celkově je 94% recenzí pozitivních.

Klady: Výkon, použitelnost, přenositelnost, cena, displej

Recenze z notebookcheck.net – 8,7/10

Nové vnitřní hodnoty. Nový Apple MackBook Air 13 je ještě rychlejší než předchozí model, nicméně výkon není jediným pozitivním prvkem tohoto modelu. Na druhou stranu, nedostatky předchozích generací zde bohužel zůstaly.

Klady: Kvalitní tělo, hluk během běžného používání, výkon systému, životnost baterie

Zápory: Údržba, TN displej, 12měsíční záruka

Apple opět nabízí skvělý produkt vyšší třídy s malým vylepšením. Nedostatky známé z předchozích modelů jako je TN displej s průměrnými pozorovacími úhly nebyly vylepšeny. Rozlišení se rovněž nezměnilo. Nicméně ohromný výkon a rychlost disku jsou velmi působivé.

Recenze na pcmag.com – 8/10

Nejnovější upgrade 13palcového Apple MacBook Air přináší ještě silnější procesor s Intel Core i5 a neuvěřitelnou výdrž 17,5 hodin. Zůstává naší nejlepší volbou pro ultrapřenosné notebooky.

Klady: Elegantní design, vylepšený procesor Intel Core i5, více než 17 hodin výdrže, žádný bloatware

Zápory: Postrádá HDMI a Ethernet porty, relativně nízké rozlišení displeje, omezená úložná kapacita

Recenze na laptopmag.com – 8/10

Ačkoli jsme si přáli, aby měl lepší displej, MacBooku Air z roku 2015 je superrychlý notebook, který vydrží déle než kterýkoli jiným ultrapřenosný přístroj dneška.

Klady: Vynikající výdrž baterie, silný celkový výkon, zuřivé flash uložiště, pohodlná klávesnice

Zápory: Vzhled by zasloužil update, nižší rozlišení displeje než mají konkurenti

Recenze na cnet.com – 8/10

Starý dobrý MacBook Air, s ještě větší výdrží. Ačkoli je stále skvělým a užitečným notebookem, brzdí ho nízké rozlišení displeje a starý design.

Klady: Díky nové generaci procesorů MacBook Air dostal lepší výdrž baterie, přičemž si udržel svůj klasický tenký a lehký kovový vnějšek.

Zápory: Během posledních pár let se toho změnilo málo, zatímco konkurenti dohání svým designem, životností baterie a použitelností. Nízké rozlišení displeje působí zastaraleji než kdy předtím.

Vývoj ceny Apple MacBook Air

8.4 Celkové hodnocení
Skvělý

Apple opět nabízí TOP produkt, který je oproti starším verzím o něco málo vylepšen. Nový Apple MackBook Air 13 je ještě rychlejší a vydrží více než 17 hodin. Za svými konkurenty však pokulhává kvalitou displeje a zasloužil by si též nový design.

Uživatelé amazon.com
9.2
notebookcheck.com
8.7
pcmag.com
8
laptopmag.com
8
cnet.com
8
Uživatelské hodnocení: 0.15 (1 hlasů)

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte