Recenze Apple iPhone 6

Apple iPhone 6 s 4,7-palcovým Retina HD displejem přináší skvělý výkon ve výborně zpracovaném balení. Nový vzhled je tenký a velmi pohodlný a iOS zůstává prvotřídním operačním systémem. Stručně řečeno: iPhone 6 je jedním z nejlepších telefonů, který postrádá větší nedostatky.

Náš tip: Přečtěte si naše velké srovnání nejlepších mobilních telefonů v různých cenových kategoriích a vyberte ten nejlepší. 
KLADY:
  • Vynikající kvalita zpracování
  • Parádní výkon
  • Slušný displej
  • Skvělý fotoaparát

ZÁPORY:
  • Drahý (09/2015)
  • Výdrž by mohla být lepší

Recenze na cnet.com – 9/10

iPhone 6 je výjimečný telefon v téměř každém ohledu, kromě průměrné životnosti baterie: je tenký, rychlý a běží na vynikajícím operačním systému iOS. Je to nejlepší telefon představený v roce 2014.

Klady: iPhone 6 přináší prostorný, ostrý 4,7 palcový displej, vylepšenou rychlost bezdrátového připojení, lepší autofokus fotoaparátu a maximální kapacitu nejvyšší verze až 128 GB. iOS zůstává prvotřídním mobilním operačním systémem s vynikajícím ekosystémem aplikací, a Apple Pay je hladký a bezpečný platební systém.

Zápory: Výdrž baterie není o tolik lepší než byla u loňského modelu iPhone 5S. A plýtvá se místem: do stejné velikosti by se vešla větší obrazovka. 

Recenze na notebookcheck.net – 8,7/10

iPhone 6 je opravdu skvělý chytrý telefon. Nový vzhled je velmi pohodlný a výrobce používá vysoce kvalitní materiály. Kvalita zpracování je na prvotřídní úrovni a stejně tak výkon. iPhone 6 je úspěšná evoluce průkopníka na poli smartphonů a je více než jen zařízení s větší obrazovkou. I když tentokrát nedošlo na skutečné inovace, řada funkcí je oproti konkurenci rozvinutější.

Klady: Vynikající kvalita zpracování, skvělý výkon, slušný fotoaparát, velmi dobrá kvalita hlasu, skvělý displej, slušná výdrž, dobrá sluchátka

Zápory: NFC lze využít pouze pro Apple Pay, mikro záseky, blesk přeexponovává fotky, paměť nelze rozšířit, chybí LTE kat. 6, napájecí adaptér je slabý, problémy s některými hands-free

Recenze na pcmag.com – 9/10

Apple iPhone 6 je správný iPhone ve správné velikosti.

Klady: Nejlepší aplikace třetích stran ze všech mobilních operačních systémů, vynikající výkon fotoaparátu při nízkém světle, rychlá Wi-Fi

Zápory: Výkon telefonu při volání je pouze ok

Recenze na techradar.com – 9/10

Apple udělal s iPhonem 6 velký skok dopředu – jeden z nejlepších telefonů, který byl kdy vytvořen.

Klady: Skvělý vzhled, lepší baterie, vylepšená klávesnice

Zápory: Stále drahý, příliš nízké rozlišení displeje

Recenze na trustedreviews.com – 8,7/10

iPhone 6 je dosud nejlepším telefonem od Applu (9/2015) – ale nic jiného jsme neočekávali. Není to sice designérská klasika jako iPhone 4 nebo iPad Mini, ale přesto vypadá a působí skvěle. Stejně jako předním iPhone 5S, tak i 6 zvládá všechny činnosti velmi sebejistě – nemá žádné závažné nedostatky.

Klady: Skvělý 4,7palcový displej, dobrý fotoaparát, špičkový výkon, skvělé nové softwarové funkce

Zápory: Drahý, kratší výdrž baterie než mají konkurenti

8.9 Celkové hodnocení
Skvělý

Apple iPhone 6 má skvělý 4,7-palcový Retina HD displej, parádní výkon a výborné zpracovaní. Design je tenký a velmi pohodlný. Výrobce se vyhnul jakýmkoli větším nedostatkům. Snad jen výdrž baterie by mohla být o něco lepší.

cnet.com
9
notebookcheck.net
8.7
pcmag.com
9
techradar.com
9
trustedreviews.com
8.7
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii mobilů dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte