Bestseller

Recenze HP 250 G4

HP 250 G4 je základní kancelářský notebook, který má matný displej, tichý provoz, pouze zřídka se přehřívá a disponuje poměrně výkonným procesorem Core i5. Rozhodně musíme zmínit i nový design, který se opravdu povedl a notebook působí velmi stylově a elegantně, to u této cenové kategorie rozhodně nebývá běžné. HP někde muselo šetřit a nejvíce se to projevilo na displeji, rozhodně taky nepotěší absence dvířek pro výměnu hardwaru.

KLADY:
  • Elegantní design
  • Tichý provoz
  • Solidní procesor
  • Přehřívání

ZÁPORY:
  • Chybí dvířka pro výměnu hardwaru
  • Displej
  • Žádný výrazný hardwarový upgrade od minulé verze

Recenze na notebookcheck.net – 7,5/10

Procesor Core i5 plně dostačuje pro běžnou práci a grafika umožní i hraní méně náročných her. Notebook je velmi tichý, přehřívá se pouze zřídka a výdrž baterie je také dobrá. Zklame displej, kde jeho jediné výrazné pozitivum je jeho matnost. Můžeme říci, že zákazník za své peníze dostane základní, ale solidní kancelářský notebook.

Klady: Matný displej, tichý provoz, dobře pracuje s teplotou, dostatek úložného prostoru, slušná výdrž baterie, TPM 2.0

Zápory: Tmavý displej, chybí dvířka na údržbu

Recenze na ozlaptopreviews.com – 7/10

HP 250 G4 přichází se zcela novým vzhledem, který je velmi osvěžující. Výkon procesoru je dobrý stejně jako klávesnice a touchpad. HP ale stále neodstranilo chyby minulých modelů a chybí podstatný hardwarový upgrade. Horší displej můžeme zdůvodnit jako opatření pro snížení celkových nákladů, ale už těžko se vysvětluje absence dvířek pro možný upgrade hardwaru. Přes všechny nedostatky tento enty-level notebook postačuje jako základní kancelářský stroj a navíc vypadá opravdu elegantně.

Klady: Po redesignu působí notebook více prémiově a stylově, plná klávesnice pro příjemné psaní, výkonný procesor za rozumnou cenu

Zápory: Průměrný kontrast a jas displeje, chybí dvířka pro upgrade vnitřních komponent, žádný významný hardwarový upgrade od minulé generace

Recenze na techplaza.biz – 8/10

Nové HP 250 dokáže držet krok s dnešní nabídkou a své zákazníky si dokáže najít. Odolná šase dokáže ochránit notebook a zároveň vypadá stylově a profesionálně.

Klady: Výkonný procesor za danou cenu, odolné zpracování, rozumný poměr cena/výkon

Zápory: Chybí pokročilejší funkce

7.5 Celkové hodnocení
Skvělé

Pokud hledáte levný a přitom elegantní kancelářský notebook, tak by vás HP 250 G4 rozhodně mohlo zaujmout. Za danou cenu nabízí solidní výkon, tichý provoz, dobrou práci s teplotou, povedenou klávesnici a touchpad. Od displeje toho moc nečekejte a chybí dvířka pro výměnu hardwaru. HP 250 je základní kancelářský notebook, který by méně náročné uživatele neměl zklamat a ohromí elegantním vzhledem.

notebookcheck.net
7.5
ozlaptopreviews.com
7
techplaza.biz
8
Uživatelské hodnocení: 5 (1 hlasů)

Nejprodávanější notebooky dle heureka.cz

Právě zlevněné notebooky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte