Recenze Huawei Mate 7

Šestipalcový phablet Huawei Ascend Mate 7, vydaný jako konkurent iPhone 6 Plus, potěší nejednoho milovníka „pádel“. Jasná Full HD obrazovka poskytne takřka televizní požitek ze sledování filmů a seriálů, zatímco čtyřjádrový procesor HiSilicon Kirin 925 zajistí dostatečný herní a uživatelský výkon.

KLADY:
  • Výkon
  • Výdrž baterie
  • Masivní a jasný displej
  • Nadprůměrný fotoaparát
  • Snímač otisků

ZÁPORY:
  • Je tak velký až se špatně ovládá
  • Nedostatečná kvalita zvuku
  • Hodně bloatware

Recenze na notebookcheck.com – 8,4/10

Kupující poohlížející se po alternativě zhruba o stejné velikosti jako iPhone 6, ale s o 500 euro nižší cenou, by měli zbystřit, pokud jde o nový, elegantní a rychlý phablet od Huawei.

Klady: Váha, elegantní a pevný hliníkový rám, jasný displej, dobré pozorovací úhly, bleskově rychlé CPU, velmi dobrý výkon, stylové a užitečné UI, aplikace „Phone manager“, na smartphone velmi dobrý fotoaparát, velmi přesná GPS

Zápory: Velmi špatně se ovládá jednou rukou, prohlížení by mohlo být jemnější, jeden reproduktor je nedostatečný na multimédia (filmy, apd.)

Recenze na cnet.com – 7,7/10

S vydáním iPhone 6 Plus je jasné že velké telefony si místo našly. Pro Huawei nic nového, jejich poslední přídavek do kategorie telefonů o velikosti palmy nese název Mate 7.

Klady: Velká baterie, jasná obrazovka, hodně dobrý fotoaparát, snímač otisků

Zápory: Stará verze OS, hodně bloatware

Recenze na androidauthority.com – 8,7/10

Pokus Huawei o invazi na západní trh pomalu přináší ovoce. V minulosti již firma slavila úspěch v oblasti designu, nyní však rozšiřuje nabídku s novým Ascend Mate 7.

Klady: Výborný průmyslový design, velký displej, dobrý výkon, odpovídající výdrž baterie, fotoaparát pořizuje kvalitní snímky, čtečka otisků prstů je vítané překvapení, Emotion UI vypadá slibně

Zápory: Velikost je nepraktická i pro velké ruce, kvalita zvuku z reproduktoru je průměrná, módy na fotoaparát jsou občas nepoužitelné

Recenze na techradar.com – 8/10

U Huawei Ascend Mate 7 je víc kladů než záporů. Výborný výkon a upravitelná životnost baterie s dobrým snímačem otisků prstů jsou hlavní taháky. Bohužel problémy s UI přetrvaly stejně jako přebytečné množství bloatware.

Klady: Hliníková konstrukce, dobrý snímač otisků prstů, výborná výdrž baterie

Zápory: Otravné umístění reproduktoru, zbytečný bloatware, ovládání gesty není úplně to pravé

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

Huawei Ascend Mate 7 je velmi velký telefon, s displejem svou velikostí bližší k tabletu. Hráči a milovníci filmů by měli zbystřit.

Klady: Dobrá hodnota, výborný design, masivní a kvalitní obrazovka, dobrá výdrž baterie

Zápory: Nový software není úplně dobrý, pár dalších chybek

8.2 Celkové hodnocení
Skvělé

Máte-li rádi velké telefony, Huawei Ascend Mate 7 je tu přesně pro Vás. Nabízí nejenom solidní porci výkonu, ale krom obrovského displeje také dva nadprůměrně dobré fotoaparáty. Celkový dojem však kazí naopak podprůměrný mono reproduktor a halda zbytečného bloatware.

notebookcheck.com
8.4
cnet.com
7.7
androidauthority.com
8.7
techradar.com
8
trustedreviews.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

 

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte