Recenze Huawei Mate 8

Čínský výrobce Huawei přichází s novým modelem Mate 8, který vylepšuje svého předchůdce Mate 7. Elegantní celokovové tělo zůstává, ale výkon a výdrž baterie se zvýšil. Snímač otisků prstů je přesnější a na svou velikost je relativně tenký a lehký. Pokulhává jen systém a fotoaparát.

Testado radí: Přečtěte si naše velké srovnání mobilních telefonů a vyberte si ten s nejlepším poměrem cena/výkon. 
KLADY:
  • Rychlý snímač otisků prstů
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Skvělý design a kovové tělo
  • Dual SIM

ZÁPORY:
  • Uživatelské rozhraní
  • Průměrný fotoaparát
  • Rozlišení obrazovky

Recenze na notebookcheck.net – 8,7/10

Huawei Mate 8 Dual SIM zanechal skvělý dojem díky svému elegantnímu vzhledu a vysokému výkonu. Se šestipalcovým displayem jde o velký telefon, ovšem díky tenkému rámu se snadno drží. Díky baterii se 4000 mAh vydrží i dva dny používání na jedno nabití.

Klady: Skvělý obal, jasný display, vynikající výkon, velmi dobrá výdrž baterie, dual-SIM, slot pro microSD kartu, snímač otisků prstů, bez bloatwaru (předinstalovaných aplikací)

Zápory: vysoké barevné odchylky display, špatná přední kamera, vysoká cena, průměrné GPS, při dlouhodobém zatížení se mírně zpomaluje, reproduktor

Recenze na cnet.com – 7,4/10

Obrovský kovový Huawei Mate 8 Dual SIM přitahuje mnohým a má jen malé nedostatky, avšak je příliš drahý, aby přetáhl fanoušky Nexusu 6P nebo Samsungu Galaxy Note 5 na svou stranu.

Klady: Baterie Huawei 8 Mate běží stále dál a dál, snímá skvělé fotografie a má rychlý a přesný snímač otisků prstů.

Zápory: Tento možná až přespříliš velký 6-palcový telefon je do malých rukou nevhodný. V porovnání s ostatními telefony má nejasnou obrazovku a nízké rozlišení.

Recenze na techradar.com – 8/10

Huawei Mate 8 možná nebude jedním z nejznámějších phabletů na trhu, avšak nabízí solidní výbavu za dostupnější ceny než u konkurence. Není bezchybný, ale je jednou z nejlepších možností, pokud chcete velký telefon s Androidem.

Klady: Skvělý snímač otisků prstů, ohromující velký display, dlouhá životnost baterie

Zápory: Prostředí Emotion UI, rychlonabíjecí kabel není součást balení, nehezké krytí reproduktoru

Recenze na trustedreviews.com – 6,9/10

Huawei Mate 8 je dobře vypadající telefon se skvělou výdrží a vysokým výkonem. Avšak nestálý fotoaparát a hrozný software ho táhne ke dnu.

Klady: Hezký design, skvělá životnost baterie, vysoká rychlost

Zápory: Otřesný software, nestálý fotoaparát, problémy s barvami display, rozbité Google notifikace

Recenze na phonearena.com – 7/10

Náhlý růst Huawei je zcela evidentní. Nejsou žádné dohady o tom, jak vše během jednoho roku zlepšili. Huawei Mate 8 je dalším telefonem v jejich portfoliu, který ukazuje, že oni v dohledné době ustupovat nebudou.

Klady: Elegantní, celokovový design, vzhledem k velikosti tenký a lehký, nadprůměrná výdrž baterie

Zápory: Bez vyvážení barev displaye, špatně organizované uživatelské prostředí, slabý reproduktor, zelený odstín u snímku foceným uvnitř, kolísavé natáčení s kamerou

7.6 Celkové hodnocení
Velmi dobré

Huawei Mate 8 Dual SIM je 6-palcový velikán, který se nehodí do menších rukou. Svým designem a kvalitním provedením ohromí, stejně jako výkonem a výdrží baterie. Disponuje však nepřehledným uživatelským rozhraním a nestálým fotoaparátem. Své cenové kategorii sedí.

notebookcheck.net
8.7
cnet.com
7.4
techradar.com
8
trustedreviews.com
6.9
phonearena.com
7
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

 

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte