Cena / kvalita

Recenze Huawei P9 Lite

Lehký, dobře vybavený smartphone Huawei P9 Lite za téměř poloviční cenu standardní verze P9 nemůže být šlápnutím vedle. Bohatá výbava, vysoký výkon, řada senzorů – to jsou pozitiva, která přitáhnou mnoho zákazníků, především z řad zájemců o smartphone střední třídy.

Náš tip: Přečtěte si náš pravidelně aktualizovaný výběr nejlepších mobilních telefonů do 7000 Kč.
KLADY:
  • Výhodná cena
  • Kvalitní fotoaparát
  • Možnost rozšíření pomocí microSD karty
  • Výkonný osmijádrový procesor
  • Kvalitní 5,2 palcový displej

ZÁPORY:
  • Schází podpora rychlého nabíjení
  • Horší kvalita fotoaparátu za nižšího osvětlení
  • Kluzký zadní kryt

Recenze na computerbild.de – 7/10

Huawei P9 Lite doplňuje stávající P rodinu o zajímavý smartphone. Ostrý a jasný displej, výkonný procesor a baterie s velkou výdrží, takový je tento nový přístroj střední třídy.

Klady: Skvělý displej, dobrá baterie, výborný poměr cena/výkon, hybridní slot (funkce Dual SIM nebo slot pro paměťové karty), snímač otisků prstů

Zápory: Baterie není vyměnitelná, kluzké a lacině vyhlížející zadní část, absence duálního fotoaparátu Leica

Recenze na androidpit.com – 8/10

Huawei P9 Lite je dobře postavený přístroj střední třídy bez vážnějších nedostatků. Pochlubit se může zejména pěkným displejem, bezproblémovým výkonem, dobrou baterií a slušným fotoaparátem. Na druhou stranu postrádá jakékoli výraznější prvky.

Klady: Dobré zpracování, Full HD displej s dobrým jasem a barvami, dobrý fotoaparát a fotografické aplikace, velmi dobrá výdrž baterie

Zápory: Horší kvalita fotek za špatných světelných podmínek, chvíli trvá si zvyknout na předinstalovaný software, bez možnosti rychlého nabíjení

Recenze na computerhoy.com – 7,8/10

Huawei P9 Lite nabízí dostatek argumentů pro koupi a za své peníze dostanete dobrou hodnotu. Oproti předchozím rokům si ale připlatíte a cena startuje vysoko nad psychologickou hranicí 200 eur.

Klady: Životnost baterie, čtečka otisků prstů, fotoaparát

Zápory: Cena vyšší než u předchozího modelu, bez rychlého nabíjení

Recenze na notebookcheck.net – 8,5/10

Model P9 Lite představuje silný telefon střední třídy, které je v mnoha ohledech lepší než jeho předchůdce Huawei P8 Lite. Výbavou však nemůže konkurovat mnohem dražšímu bratříčkovi – vlajkové lodi Huawei P9.

Klady: Jasný Full HD displej, vysoká kvalita zpracování, osmijádrový procesor a 3GB RAM, LTE a Dual SIM, Android 6.0, slušné fotoaparáty, dlouhá výdrž baterie

Zápory: Kluzký zadní kryt, pouze jeden mono repráček, displej není ideálně kalibrován

Recenze na curved.de – 8,6/10

Telefon je dostačující pro běžné úkoly a navrch přidává vynikající fotoaparát a velmi slušnou výdrž baterie. Zklamáni jsme byli pouze displejem, který není na slunci příliš čitelný.

Klady: Dobrý fotoaparát, rozšiřitelná paměť pomocí Micro-SD karty až na 128 GB, cena/výkon

Zápory: Displej je špatně čitelný v jasném světle, baterie není vyměnitelná

8 Celkové hodnocení
Skvělý

Huawei P9 Lite je dobře vybavený smartphone s výkonným fotoaparátem, pěkným displejem a dlouhou výdrží baterie bez závažnějších nedostatků. Ve srovnání s modelem P9 je cenovka skoro poloviční, nicméně kvalitou předčí řadu stejně drahých konkurentů.

computerbild.de
7
androidpit.de
8
computerhoy.com
7.8
notebookcheck.net
8.5
curved.de
8.6
Uživatelské hodnocení: 3.4 (5 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

 

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte