Recenze Huawei Y3 II Dual SIM

Zástupce levných Dual SIM telefonů Huawei Y3 II potěší svižným chodem, podporou LTE, slušnou kvalitou zvuku a snadným ovládáním jednou rukou. Zajímavým prvkem, který telefon odlišuje od konkurence, je barevná dioda umístěná vedle fotoaparátu, která vás pozorní na příchozí zprávu, hovor či jinou notifikaci. Lze ji rovněž využít během párty nebo pro vyjádření momentální nálady. Za cenu do 3000 Kč se telefon bohužel nevyhnul řadě kompromisů. Je třeba se tak smířit se slabšími fotoaparáty, nepodsvícenými tlačítky či malým rozlišením displeje. Uživatelská paměť je pouze 8 GB, ale lze ji rozšířit 32 GB paměťovou kartou.

KLADY:
  • Cena
  • Dual SIM
  • Svižný chod
  • Barevná dioda

ZÁPORY:
  • Chybí podsvícení tlačítek
  • Nízké rozlišení displeje
  • Vnitřní paměť pouze 8 GB

Recenze na tabletowo.pl – 7,5/10

Huawei Y3 II je opravdu levný telefon, takže je těžké od něho očekávat něco výjimečného. Po několika dnech používání mohu bezpečně zhodnotit, že se jedná o slušný smartphone pro nenáročné uživatele nebo ty, kteří teprve s chytrými telefony začínají. Tento model nabízí stabilní chod, slušnou výdrž baterie, dobrou kvalitu zvuku a podporu Dual SIM a LTE. Kromě toho má kompaktní konstrukci, takže se snadno ovládá jednou rukou. Ze záporů je třeba zmínit nevalné fotoaparáty, slabé rozlišení obrazovky, malý výkon a pouze 1 GB paměti. Vzhledem k ceně se celkově jedná o zajímavý model, u kterého byla však učiněna spousta kompromisů.

Klady: Dual SIM, LTE, samostatný slot pro paměťové karty microSD, výdrž, plynulý chod, LED notifikace

Zápory: Malá uživatelská paměť, pouze 1 GB RAM, chybí podsvícení tlačítek, malý herní výkon, slabá přední kamera, mizerné rozlišení displeje

Recenze na readme.lk – 6/10

Huawei Y3 II je nástupcem populárního modelu Y3. Oba mají podobné charakteristiky jako je kvalita zpracování nebo dobrý reproduktor. Y3 II má navíc oproti svému předchůdci větší displej. Ve své cenové kategorii sice bojuje s těžkými konkurenty, ale určitě stojí za zvážení.

Klady: Dual SIM s podporou LTE, dobrý reproduktor, dostatečný výkon pro běžnou činnost, barevná dioda

Zápory: Nízké rozlišení displeje, průměrné fotoaparáty

Videorecenze na huafan.cz

6.8 Celkové hodnocení
Dobrý

Huawei Y3 II je kvalitní zástupce Dual SIM smartphonů nižší třídy, který vyniká zejména svou barevnou diodou. Je to sice blbinka, nicméně ho zajímavě odlišuje od řady uniformovaných konkurentů. Telefon je jinak vybaven dostatečným výkonem pro nenáročné uživatele, podporou LTE a kompaktním zpracováním. Z negativ lze jmenovat průměrné kamery, nízké rozlišení displeje nebo nepodsvícená tlačítka.

tabletowo.pl
7.5
readme.lk
6
Uživatelské hodnocení: 3 (2 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte