Cena / kvalita

Recenze Lenovo A7010 Dual SIM

Dvě simkarty můžete umístit do skvěle vybaveného zástupce střední třídy s velkým full HD displejem, čtečkou otisků prstů a kvalitními stereo reproduktory. Jedná se o plně funkční multimediální smartphone za rozumné peníze. Hlavní nevýhodou je nevyjímatelná baterie, která má jen průměrnou výdrž.

Testado radí: Přečtěte si náš pravidelně aktualizovaný výběr nejlepších mobilních telefonů v různých cenových kategoriích, poradíme i s výběrem fotomobilu nebo nejlepšího smartphonu pro hraní her.
KLADY:
  • Výborná čtečka otisků
  • Kvalitní přední reproduktory
  • Uživatelsky příjemné ovládání
  • Displej
  • Cena/výkon

ZÁPORY:
  • Nevyjímatelná baterie
  • Průměrný fotoaparát (hlavně při špatném osvětlení)
  • Malá výdrž baterie
  • Plastová konstrukce

Recenze na mojandroid.sk – 8/10

Lenovo A7010  je výborný multimediální smartphone. Má velký displej, čtečku otisků prstů, kvalitní přední reproduktory, a to vše za rozumnou cenu. Android není změněn, ale doplněn drobnými vylepšeními. Celkově jde o dobře vyladěné zařízení, které nikoho neurazí a může nabídnout opravdu velmi příjemné uživatelské zážitky.

Klady: Hlasité přední reproduktory, systém, čtečka otisků je velmi přesná

Zápory:  Fotografie při špatném osvětlení, pouze průměrná výdrž baterie

Recenze na mobilmania.azet.sk – 8/10

Tento telefon je důstojný zástupce střední třídy. Trochu lacinější konstrukci, nahrazuje kvalitní displej, stereo reproduktory a povedené čtečka otisků prstů. Lepší mohl být fotoaparát, výdrž baterie, ale telefon stále nabízí dobrý poměr cena/výkon.

Klady: Výborny Full HD displej, dva kvalitní reproduktory, podpora dual SIM, spolehlivá čtečka otisků prstů, poměr cena/výkon

Zápory: Výdrž baterie, občas nutné systém restartovat kvůli zpomalení, starší Android, průměrný fotoaparát

Recenze na androidpit.com – 9/10

Tento telefon je velmi povedený zástupce střední třídy, který nabízí dobrý poměr cena/výkon. Osobně řadím Lenovo A7010 spolu s Quantum GO a Asus Zenfone 2 mezi nejlepší telefony střední třídy.

Klady: Displej, kvalita zvuku, UI, zpracování, zadní fotoaparát

Zápory: Přední fotoaparát, zadní povrch

Recenze na fony.sk – bez hodnocení

Lenovo přišlo se smartphonem střední třídy, který má rozhodně, co nabídnout. Výbavou občas převyšuje i výrazně dražší konkurenty a s jeho koupí neuděláte chybu.

Klady: Kvalitní stereo reproduktory, full HD displej, podpora dual SIM, spolehlivá čtečka otisků

Zápory: Občas trochu pomalejší reakce, tlačítka displeje nejsou podsvícená, nevyjímatelná baterie

Recenze na laptopmedia.com – bez hodnocení

Lenovo A7010 má vše potřebné proto stát se jedním z nejlepších mobilů střední třídy. Velmi dobře dopadl ve výkonnostních a teplotních testech. Příliš konkurentů nemá ani jeho čtečku otisků a uživatelsky je pohodlný.

Klady: 5,5palcový full HD displej, čtečka otisků, maximální úsporný mód, 13 Mpx fotoaparát s více možnostmi nastavení

Zápory: Poněkud objemnější tělo

8.3 Celkové hodnocení
Skvělý

Pokud hledáte telefon střední třídy s dobrým poměrem cena/výkon a podporou Dual SIM, tak je Lenovo A7010 stvořen přímo pro vás. Potěší spolehlivá čtečka otisků prstů, která v této cenové třídě rozhodně není standardem, kvalitní displej a výkon. Naopak výdrž baterie je pouze průměrná a fotoaparát pořídí kvalitní fotky jen za dobrého osvětlení.

mojandroid.sk
8
mobilmania.azet.sk
8
androidpit.com
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte