Recenze Lenovo Ideapad G50-45 80E301UWCK

Lenovo G50-45 je velmi cenově dostupný notebook s jasným displejem a lehkým designem, nicméně jeho klávesnice a krátká životnost baterie kazí celkový dojem. Pro běžnou kancelářskou činnost je zcela dostatečný, ale příliš mnoho her si na něm nezahrajete.

KLADY:
  • Nízká cena
  • Lehký
  • Jasný displej
  • Tichý a úsporný

ZÁPORY:
  • Životnost baterie
  • Horší klávesnice

Recenze na amazon.de – 7,4/10

alaTest nahromáždil 109 hodnocení zákazníků Amazon.de a zjistil, že průměrné hodnocení Lenovo IdeaPad G50-45 je 3,7/5, což je výrazně méně než průměrné hodnocení kategorie notebooků (4,1). Řada recenzentů chválí spolehlivost tohoto modelu a jeho rozměry. Použitelnost je také hodnocena kladně. Tento produkt doporučuje 81% zákazníků.

Klady: Výkon, použitelnost, velikost, poměr cena/výkon, spolehlivost

Zápory: Přenositelnost

Recenze na notebookcheck.com – 7,5/10

V této cenové kategorii nelze od notebooků očekávat žádné zázraky, proto je až ohromující jak malá jsou omezení Lenova Idepad G50-45 vyplývající z nízké ceny.

Klady: Dobrá kvalita zpracování a vstupních zařízení, dostatečná konektivita, snadná údržba, velmi tichý, nízká spotřeba energie, SSHD disk, nízká cena

Zápory: Horší displej, ne moc vhodný na hry, nízká životnost baterie

Recenze na laptopmag.com – 5/10

Lenovo G50-45 je velmi cenově dostupný notebook s jasným displejem a lehkým designem, nicméně jeho klávesnice a krátká životnost baterie kazí celkový dojem.

Klady: Jasný displej, nejlehčí ve své třídě, relativně rychlý harddisk, dobrá cena

Zápory: Životnost baterie je nejhorší ve své třídě, nereagující klávesnice, působí dojmem na jedno použití 

Recenze na chip.de – 6,4/10

Lenovo G50-45 nabízí dostatečný výkon pro každodenní úkoly, jako jsou kancelářské práce, prohlížení internetu a přehrávání médií.

Klady: Dobrý poměr cena/výkon, hybridní pevný disk, dobrý Office Runtime

Zápory: Průměrný výkon, lesklý displej

6.6 Celkové hodnocení
Nadprůměrný

Lenovo G50-45 je velmi cenově dostupný notebook s jasným displejem vhodný pro běžnou každodenní činnost. Jeho celkový dojem kazí krátká životnost baterie a špatná klávesnice.

Uživatelé amazon.de
7.4
notebookcheck.com
7.5
laptopmag.com
5
chip.de
6.4
Uživatelské hodnocení: 4.18 (2 hlasů)

TOP 3 produkty v kategorii notebooků dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte