Recenze Lenovo Moto X Force (Motorola)

Štvou vás neustále rozbité displeje vašich mobilů? Pak sáhněte po novém Lenovo Moto X Force, který přichází s vysoce odolnou obrazovkou. A nenabízí pouze to. Své majitele nadchne rychlým procesorem, plynulým systémem, dlouhou výdrží baterie, povedeným 21 megapixelovým fotoaparátem, vysokým rozlišením a krátkou dobou nabíjení. Na druhou stranu nic z toho není zadarmo a tento telefon se řadí mezi nejdražší na trhu. Některé zájemce by navíc mohla odradit nepřítomnost čtečky otisků prstů nebo nic moc repráčky. Zklamáním je také chybějící voděodolnost.

KLADY:
  • Nerozbitný displej
  • Dlouhá výdrž
  • Vysoký výkon
  • Čistý Android 6.0

ZÁPORY:
  • Cena
  • Chybí čtečka otisků prstů
  • Není odolný vůči vodě
  • Slabý reproduktor

Recenze na gadgets.ndtv.com – 9/10

Moto X Force nepochybně vyniká mezi záplavou nejrůznějších smartphonů. Jedná se o výkonný přístroj s krásným vzhledem, skvělou obrazovkou a výborným fotoaparátem. Především má však jednu ojedinělou vlastnost – jeho displej je skutečně odolný, vydrží hrubé zacházení jako žádný jiný. Pokud vám telefon často padá na zem, nebo vás nebaví řešit neustále opravy displeje, rozhodně byste měli Moto X Force zvážit.

Klady: Nerozbitný pěkný displej, skvělá výdrž baterie, dobrý fotoaparát, vynikající design a kvalita zpracování, skvělý software a výkon

Zápory: Pouze 1 SIM karta, vysoká cenovka, nemá čtečku otisků prstů

Recenze na notebookcheck.net – 8,8/10

Motorola (Lenovo) svým modelem Moto X Force uhodila hřebík na hlavičku. Na jedné straně je 5,4 palcový displej vybavený nerozbitným sklem, na straně druhé by telefon rozhodně neměl být redukován pouze na svoji odolnost. Prémiový mobil s sebou přináší spoustu dalších výhod, jako je jasný AMOLED displej s vysokým rozlišením, výkonný osmijádrový procesor, elegantní kovové tělo, nejnovější Android, dlouhá výdrž baterie nebo 21 megapixelový foťák.

Klady: Android 6.0, nerozbitné sklo, extrémně robustní, dlouhá výdrž baterie, krátká doba nabíjení, velmi rychlý procesor, vysoká kvalita zpracování, rozlišení 2560 x 1440 pixelů, velmi dobrý 21 Mpix fotoaparát

Zápory: Pouze jeden mono reproduktor, není vodotěsný, sluchátka nejsou součástí balení, při vysoké teplotě se procesor seká

Recenze na recombu.com – 9/10

Moto X Force je jedním z nejodolnějších telefonů, který nečiní žádný kompromis vůči výkonu nebo funkcionalitě. Nerozbitný displej je nádherně živý a ostrý a skvělá je také výdrž baterie a výkonný fotoaparát. Samozřejmě si za tuto prémiovost budete muset dost připlatit. Pokud vám navíc záleží více na sexy vzhledu nebo prémiových funkcích jako je například čtečka otisků prstů, poohlédněte se spíše po konkurentech jako je Xperia Z5 nebo Galaxy S6.

Klady: Působivá odolnost, vynikající výdrž baterie, ostrý a jasný displej

Zápory: Není odolný proti vodě, nemá čtečku otisků prstů

Recenze na techradar.com – 8/10

Motorola (Lenovo) Moto X Force je skutečně originální telefon, který nabízí špičkové specifikace a plynulý čistý operační systém v neobvykle odolném těle. Chcete-li vlajkovou loď, která odolá nárazům a škrábancům každodenního života, aniž by činila kompromisy vzhledem k designu nebo výkonu, jedná se o jasnou volbu.

Klady: Vysoce odolný, hladký výkon, čistý systém Android

Zápory: Drahý, nic moc reproduktor, chránič obrazovky je viditelný

Recenze na trustedreviews.com – 7/10

Silný, rychlý a s dlouhou výdrží baterie. Moto X Force přináší do kategorie vlajkových lodí něco jiného – a z velké části to funguje. Pokud hledáte telefon, který můžete vzít na cestu a nerozbije se po prvním blízkém setkání s chodníkem, měli byste tento model zvážit.

Klady: Odolný displej, dvoudenní výdrž baterie, plynulý výkon

Zápory: Slabé reproduktory, vzhledem ke konkurenci poměrně drahý, velmi robustní, pofidérní kamera

8.4 Celkové hodnocení
Skvělý

Lenovo Moto X Force by sice mohl být voděodolný, ale i takto nabízí vůči svým konkurentům velmi vysokou nerozbitnost. Navíc je vybaven řadou špičkových parametrů, mezi něž se řadí skvělý displej, parádní baterie, rychlý procesor, povedený foťák nebo elegantní design. Jedinou vadou na kráse je tak jen vyšší cena.

gadgets.ndtv.com
9
notebookcheck.net
8.8
recombu.com
9
techradar.com
8
trustedreviews.com
7
Uživatelské hodnocení: 4.67 (3 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte