Recenze LG G4 (H815)

Stylový LG G4 H815 nepochybně zaujme rozměrným displejem, který září barvami, rychlým výkonem a skvělým fotoaparátem s řadou ovládacích prvků. Mezi další klady patří rozšířitelná paměť a vyjímatelná baterie, jejíž výdrž je však pouze průměrná. Rovněž kvalita konstrukce zaostává za konkurencí.

Náš tip: LG G4 jsme zařadili do našeho výběru nejlepších fotomobilů. 
KLADY:
  • Pěkný, rozměrný displej
  • Skvělý fotoaparát
  • Silný výkon
  • Slot na microSD
  • Vyměnitelná baterie

ZÁPORY:
  • Průměrná výdrž
  • Vzhled neosloví každého

Recenze na cnet.com – 8/10

Ačkoli se LG G4 příliš podobá loňské G3, je to vynikající smartphone s velkým displejem, který bude přitahovat začínající fotografy a který má old-schoolové prvky, jež konkurenčním vlajkovým lodím chybí.

Klady: LG G4 má ostrý a velkoryse rozměrný displej, spoustu ovládacích prvků fotoaparátu a focení ve formátu raw, vyměnitelnou baterii a rozšířitelnou paměť.

Zápory: Přestože je výdrž baterie adekvátní, zaostává za konkurencí. Chybějí jakékoli nové významné funkce a vzhled působí nenápaditě.

Recenze na notebookcheck.net – 8,9/10

Elegantní design se snoubí s prvotřídním fotoaparátem a dělá z LG G4 atraktivní telefon v mnoha ohledech.

Klady: Skvělá konstrukce, volitelný kožený zadní kryt, prvotřídní fotoaparát, velmi dobrý, jasný displej, rozšířitelná paměť, vyjímatelná baterie, podporované moderní standardy připojení

Zápory: Kvalita hlasu, uživatelské rozhraní není vždy hladké, nemá bezdrátové nabíjení, obrazovka se automaticky ztlumí, když se příliš zahřeje, vysoká spotřeba energie

Recenze na techradar.com – 8/10

LG se pokusil soustředit na to, co od smartphonu vlastně všichni chceme – skvěle vypadající vzhled, displej s bohatými barvami a skvělý fotoaparát – avšak výsledek není tak působivý, jak jsme doufali.

Klady: Slušný fotoaparát, živý displej, silná výbava

Zápory: Launcher aplikace fotoaparátu není dostatečně rychlý, na vlajkovou loď slabá výdrž, nezajímavá konstrukce

Recenze na trustedreviews.com – 9/10

LG G4 je úspěšná evoluce velkého telefonu. Jedná se o další vynikající všestrannou vlakovou loď LG, ale jeho výdrž a použití tvrdého plastu působí dojmem méně kvalitního telefonu, i když tomu tak není.

Klady: Phabletí velikost obrazovky v těle telefonu, vynikající fotoaparát, skvělý displej, microSD, vyměnitelná baterie

Zápory: Postrádá kvalitní povrch jeho kovových konkurentů, průměrná životnost baterie

Recenze na theverge.com – 7,9/10

G4 je velký telefon s velkým displejem, skvělým fotoaparátem a baterií, která vydrží po celý den. Nemá design, za kterým se každý otočí, ani emocionální půvab, která mohou mít iPhone nebo Galaxy S6. Není to špatný smartphone – ve skutečnosti funguje v pohodě – ale neuvidíte ho v rukách každého.

Klady: Skvělý displej, skvělý fotoaparát, rychlý výkon

Zápory: Plastické tělo, ošklivý software

8.4 Celkové hodnocení
Skvělý

Stylový LG G4 H815 nepochybně zaujme rozměrným displejem, který září barvami, rychlým výkonem a skvělým fotoaparátem s řadou ovládacích prvků. Mezi další klady patří rozšířitelná paměť a vyjímatelná baterie, jejíž výdrž je však pouze průměrná. Rovněž kvalita konstrukce zaostává za konkurencí.

cnet.com
8
notebookcheck.net
8.9
techradar.com
8
trustedreviews.com
9
theverge.com
7.9
Uživatelské hodnocení: 3.95 (5 hlasů)

TOP 3 produkty v kategorii mobilů dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte