Recenze Samsung Galaxy J5 J500

Samsung Galaxy J5 J500 je ve své cenové kategorii bestsellerem, který se může pochlubit vynikajícím AMOLED displejem  a podporou LTE. S vyměnitelnou baterií a rozšířitelným úložištěm zachovává staré samsungácké ctnosti, které u vyšších zařízení vymírají. Je sice zcela vyroben z polykarbonátu, ale kvalita zpracování je víc než slušná.

Náš tip: Podívejte se na náš pravidelně aktualizovaný článek, kde porovnáváme nejlepší telefony v různých cenových kategoriích. 
KLADY:
  • Velikost a kvalita displeje
  • Vyměnitelná baterie
  • Slot pro microSD
  • Podpora LTE
  • NFC

ZÁPORY:
  • Dlouhá doba nabíjení
  • Malé vnitřní úložiště

Shrnutí recenzí na amazon.co.uk – 9,6/10

alatest.com shromáždil 12 uživatelských recenzí Samsungu Galaxy J5 od uživatelů amazon.co.uk a zjistil, že průměrné hodnocení je 4,8/5, což je výrazně více než průměr kategorie mobilů (4,1). Recenzenti nejvíce oceňují skvělou obrazovku a nádherný design. Dobře je hodnocen také výkon a velikost, nicméně jsou tu určité smíšené názory na přenositelnost. Všichni recenzenti nákup tohoto produktu vřele doporučují.

Klady: Cena, velikost, výkon, vzhled, displej

Recenze na notebookcheck.com – 8,1/10

Druhé zařízení ze série Samsung Galaxy J je slušný pětipalcový smartphone, jehož hlavní předností je Super-AMOLED displej. Má sice jen HD rozlišení, ale dokáže zapůsobit bohatými barvami, skvělým kontrastem a velmi dobrými pozorovacími úhly. Skutečnost, že Samsung používá starý design šasi, nemusí být nutně nevýhoda. Ano, je zcela vyroben z polykarbonátu, ale kvalita zpracování je dobrá a výrobce navrací staré přednosti jako jsou vyměnitelná baterie či rozšíření úložiště skrze microSD kartu.

Klady: Robustní šasi, dlouhá výdrž baterie, dobrý Super-AMOLED displej, vyměnitelná baterie, slot na microSD, dobrý GPS modul, LTE

Zápory: Velmi dlouhá doba nabíjené, šasi kompletně vyrobené z plastu, malé vnitřní úložiště, špatné repráčky, pouze 2,4GHz wi-fi, chybí světelný senzor

Recenze na techmagnifier.com – 7/10

Samsung Galaxy J5 je cenově dostupný smartphone, který má rychlé a jednoduché rozhraní.

Klady: Dobré zpracování, vynikající velikost displeje pro snadné použití, nové rozhraní TouchWizz, žádné problémy se zahříváním

Zápory: Fotoaparát není nic moc, malé interní úložiště, chybí světelné LED upozornění

Recenze na computerbild.de – 6,9/10

Bestseller ve své cenové kategorii. Vyniká 5palcovou AMOLED obrazovkou s rozlišením HD a podporou LTE. S vyměnitelnou baterií a rozšířitelným úložištěm zachovává staré samsungácké ctnosti, které u vyšších zařízení vymírají.

Klady: LTE, NFC, jasný a vysoce kontrastní displej, slot pro paměťové karty, vyměnitelná baterie, dobrá provozní rychlost, slušná výdrž

Zápory: Žádné

Recenze na tecnozoom.it – 7/10

Samsung Galaxy J5 je  smartphone střední třídy, s moderním designem se zaoblenými hranami. Technicky se jedná o standard, který zahrnuje čtyřjádrový procesor Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 1.2 GHz, operační systém Android verze 5.1 , 1,5 GB paměť RAM a 8 GB interní paměti rozšiřitelné pomocí microSD karty až do velikosti 128 GB.

Klady: Čtyřjádrový procesor; NFC modul; rozlišení fotoaparátu; FullHD video; velikost a kvalita displeje; Android; podpora LTE

Zápory: Rozlišení displeje; RAM; chybí podsvícení Soft Touch

7.7 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Skvělý smartphone za dobrou cenu, který se může pochlubit vynikajícím displejem a podporou LTE. S vyměnitelnou baterií a rozšířitelným úložištěm zachovává staré samsungácké ctnosti, které u vyšších zařízení vymírají. Je sice zcela vyroben z polykarbonátu, ale kvalita zpracování je více než slušná.

Uživatelé amazon.co.uk
9.6
notebookcheck.com
8.1
techmagnifier.com
7
computerbild.de
6.9
tecnozoom.it
7
Uživatelské hodnocení: 3 (1 hlasů)

TOP 3 produkty v kategorii mobilních telefonů dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte