Recenze Xiaomi Redmi 3

Čínský Xiaomi Redmi 3 překvapí zejména ohromnou výdrží baterie a skvělým systémem MIUI. Jeho další předností je slušná cena, následovaná kvalitním zpracováním, plynulým výkonem a kvalitou hovoru. Ačkoli má několik nedostatků v čele s průměrným fotoaparátem, díky vynikajícímu poměru cena/kvalita má potenciál zaujmout širokou skupinu uživatelů.

Náš tip: Přečtěte si náš pravidelně aktualizovaný výběr nejlepších mobilů do 5000 Kč.
KLADY:
  • Fantastická výdrž baterie
  • Skvělý software i výkon
  • Konstrukční kvalita
  • Cena
  • Dobrá kvalita hovoru

ZÁPORY:
  • Nevalný fotoaparát
  • MicroSD a druhá SIM karta využívají stejný slot

Recenze na androidauthority.com – 8,3/10

Jedná se o jeden z nejlepších telefonů této cenové kategorie a jeho vynikající design, skvělý software a šíleně dobrá baterie zastiňují jeho veškeré nedostatky.

Klady: Ohromná výdrž baterie, působivý design a kvalita zpracování, MIUI působí velmi vyladěně, IR Blaster, skvělá kvalita hovoru

Zápory: Nevalný fotoaparát, čitelnost na slunci by mohla být lepší, občasné výkonové problémy jsou iritující

Recenze na androidpit.com – 8/10

Xiaomi Redmi 3 předčí většinu ostatních zařízení ve své cenové kategorii a oproti předchozí verzi má lepší design, životnost baterie a výkon.

Klady: Konstrukční kvalita, design, výkon

Zápory: Nemá LTE 800 MHz

Recenze na notebookcheck.net – 8,2/10

Xiaomi zahajuje nový rok s jednou z dosud nejlepších mainstreamových nabídek a to modelem Redmi 3. Jeho podsvícení a výdrž baterie jsou výjimečné a to i ve srovnání se smartphony vyšších cenových tříd.

Klady: Tenčí a elegantnější design, větší displej oproti Redmi 2 s přesnějšími barvami i odstíny šedé, jasné podsvícení, dlouhá výdrž, IR Blaster, za danou cenu slušný fotoaparát, cena, plynulý výkon

Zápory: Nevyjímatelná baterie, microSD a druhá SIM karta využívají stejný slot, chybí USB C, MHL či NFC, žádná možnost 1080p, rozložení jasu by mohlo být lepší, modré barvy jsou méně přesné

Recenze na mojandroid.sk – 8/10

Xiaomi Redmi 3 je extrémně dostupný model od čínského výrobce, který nabízí vynikající poměr cena/kvalita a má potenciál zaujmout širokou skupinu uživatelů.

Klady: Fantastická výdrž baterie, skvělý výkon, kovový zadní kryt, cena (v zahraničí), kvalitní displej

Zápory: Kvalita fotoaparátu, množství čínských předinstalovaných aplikací

Recenze na pcadvisor.co.uk – 8/10

Xiaomi Redmi 3 je velmi slušný levný telefon s Androidem. Má plastické ale slušné zpracování s dobrý výkonem za dobrou cenu.

8.1 Celkové hodnocení
Skvělý

Cenově dostupný model Xiaomi Redmi 3 zaujme především obří výdrží baterie a skvělým softwarem, díky kterým může konkurovat i smartphonům vyšších cenových tříd. Mezi další klady patří hezký design a konstrukční zpracování, slušný výkon a kvalita hovoru. Z nedostatků lze naopak vypíchnout slabší kvalitu fotoaparátu.

androidauthority.com
8.3
androidpit.com
8
notebookcheck.net
8.2
mojandroid.sk
8
pcadvisor.co.uk
8
Uživatelské hodnocení: 4.25 (2 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte