Recenze Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 je nejlepší telefon běžící na Androidu, který si můžete koupit. Některé může však odradit vysoká cena a nic moc baterie.

Náš tip: Podívejte se na naše články o nejlepších mobilních telefonech, které pravidelně aktualizujeme.
KLADY:
 • Luxusní vzhled
 • Úžasný fotoaparát
 • Superostrý displej
 • Vysoký výkon

ZÁPORY:
 • Nic moc baterie
 • Cena

Shrnutí uživatelských recenzí z Amazon.com – 8,2/10

alaTest shromáždil a zanalyzoval 1798 uživatelských recenzí Samsungu Galaxy S6 z internetového obchodu Amazon.com. Průměrné uživatelské hodnocení tohoto mobilu je 4,1/5, ve srovnání s průměrným hodnocením ostatních mobilních telefonů na Amazonu, které mají v průměru 3,8/5. Lidé jsou nejčastěji ohromeni přenositelností a displejem. Velmi dobře je hodnocen také design a použitelnost. Některé méně příznivé komentáře se týkají konektivity a GPS navigaci. Smíšené názory jsou na příjem a spolehlivost. 83% recenzí je celkově kladných.

Klady: Výkon, použitelnost, vzhled, displej, přenositelnost

Zápory: baterie, GPS navigace, konektivita

Recenze na pcmag.com – 9/10

Samsung Galaxy S6 je nejlepší vlajková loď Androidu na startovní čáře, s atraktivním designem, brilantním displejem, výkonným procesorem a svěžím novým fotoaparátem.

Klady: atraktivní sklo-kovový vzhled, nádherný displej, rychlý procesor

Zápory: Postrádá rozšířitelné paměti a vyměnitelnou baterii.

Pět měsíců po svém vydání zůstával Samsung Galaxy S6 nejlepším mobilem na Androidu tohoto roku. S6 má vylepšený design, který zahrnuje prémiové tělo ze skla a kovu, nádherný displej a zuřivě rychlý procesor.

Recenze na cnet.com – 8,9/10

Galaxy S6 je znovuzrozený Samsung. Světový vzhled a prvotřídní specifikace z něho činí prvotřídní androidí smartphone roku 2015.

Klady: Luxusní hladké tělo ze skla a matného kovu, vylepšená čtečka otisků prstů a nové tlačítko fotoaparátu činí ze Samsungu Galaxy S6 naprostou krásku. Založený na operačním systému Android 5.0 však hýří krásou i uvnitř.

Zápory: Dlouholetí fanoušci se budou zlobit nad nevyměnitelnou baterií a nepřítomností rozšířitelného uložiště. Telefon má intenzivně reflexní zadní část a až příliš trapně připomíná iPhone 6. Životnost baterie je slušná, nicméně nedosahuje kvalit svého předchůdce.

Recenze z techradar.com – 9/10

Nejlepší androidí telefon, který v současnosti můžete koupit.

Klady: Skvělý pro média, superostrý displej, úžasný fotoaparát

Zápory: Nedostatečně dobrá baterie, příliš vysoká cena

Tak blízko dokonalosti, nebýt vysoké ceny a ošemetné baterie, která telefon sráží dolů.

Recenze z trustedreviews.com – 9/10

Galaxy S6 přichází v temném období pro Samsung, kdy se jeho vedení nad úhlavním nepřítelem Applem postupně zmenšuje. Navržen tak, aby tento trend zvrátil, Galaxy S6 naprosto mění pohled na aktuální nabídku smartphonů od Samsungu.

Klady: Vynikající fotoaparát, kvalitní vzhled a dojem, bezdrátové a rychlé nabíjení, vynikající obrazovka, vysoký výkon

Zápory: Nic moc baterie, problémy s některými aplikacemi.

Vývoj ceny Samsungu Galaxy S6

8.8 Celkové hodnocení
Perfektní

Samsung Galaxy S6 je nejlepší telefon běžící na Androidu, který si v současnosti můžete pořídit. Téměř dokonalý, nebýt vysoké ceny a ošemetné baterie.

Uživatelé Amazonu.com
8.2
pcmag.com
9
cnet.com
8.9
techradar.com
9
trustedreviews.com
9
Uživatelské hodnocení: 3.33 (2 hlasů)

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

1 komentář
 1. Odpovědět
  Peca 19.6.2016 at 19:30

  Super test pokud někdo napíše nic moc výdrž baterie. Stačí povypínat zbytečně běžící apky na pozadí a je vše OK. Telefon používám jako firemní (obchoďák) a baterie nemá problém vydržet tři dny aktivního volání.

Okomentujte