Recenze Beko DPY 8506 GXB1

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem Beko DPY 8506 GXB1 má kapacitu 8 kg, což je pro běžnou rodinu ideální. I poměr cena/kvalita je velmi příznivý a ne nadarmo tak patří mezi nejprodávanější modely. Může se pochlubit nejvyšší energetickou třídou A++ a nehlučným chodem. Z výbavy jistě potěší dětský zámek, odložený start, možnost připojení na odpad, automatický systém proti zmačkání či senzor sušení. Nabídka 16 programů je zcela dostačující. Naopak některé funkce by mohly být doladěnější – zvuková signalizace je málo slyšet a osvětlení bubnu je velmi kratičké. Rovněž filtr by mohl být řešen lépe. V celkovém pohledu jde však o pouhé detaily.

KLADY:
  • Tichá a úsporná
  • Kvalita sušení
  • Možnost připojení na odpad

ZÁPORY:
  • Tichá signalizace
  • Zpracování filtru
  • Krátké vnitřní osvětlení

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,8/10

Průměrné hodnocení 11 uživatelů je 4,9 hvězdiček, přičemž 100% zákazníků nákup sušičky Beko DPY 8506 GXB1 doporučuje. Model má dostatečnou kapacitu 8 kg, pěkný vzhled a je za příznivou cenu.

Klady: Cena, vzhled, kvalita sušení

Zápory: Žádné

Zákaznické recenze na datart.cz – 9,3/10

9 zákazníků dává průměrnou známku 4,65 hvězdiček. Prádlo je suché, nadýchané, voňavé.

Klady: Kvalita sušení

Zápory: Dlouhá doba sušení programu bavlna

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9,2/10

Průměr ze 185 hodnocení je 92%. Sušička Beko je tichá, úsporná, má jednoduché logické ovládání a její poměr ceny a kvality je výborný.

Klady: Objem, nízká spotřeba, hezký design, kvalitní sušení, možnost připojení na odpad, jednoduché ovládání, dobře přístupné čistící prvky, senzory upravující délku sušení, hodně funkcí, nehlučná, dětská pojistka, možnost vlastního nastavení doby sušení

Zápory: Okraj filtru mírně vyčnívá a občas se na něm zachytí drobné kusy, navíc úplně netěsní, nekvalitní návod, krátká doba vnitřního osvětlení, tiché upozornění ukončení programu

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,8/10

Průměrná známka 20 uživatelů je 4,9 hvězdiček. Tichý, úsporný a výkonný pomocník. Prádlo je do pár hodin od vypraní suché, nadýchané a zbavené prachu, žmolků a všemožných vlasů.

Klady: Cena/kvalita, spotřeba, nízká hlučnost, plno funkcí, snadné čištění filtrů

Zápory: Signál o ukončení sušení je málo hlasitý i při nastavení na maximum

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,6/10

31 recenzentů dává této sušičce průměrnou známku 4,8 z 5. Výrobek je skvělý a vše krásně vysuší. Už žádné věšení prádla na šňůru.

Klady: Cena, kvalita sušení, úsporný chod, tichá

Zápory: Žádné

9.5 Celkové hodnocení
Perfektní

Beko DPY 8506 GXB1 je skvělá sušička s tepelným čerpadlem a kapacitou 8 kg. Její chod je tichý a velmi úsporný. Navíc je vybavena řadou funkcí a širokým výběrem programů. Několik detailů jako je tichý signál ukončení cyklu, osvětlení bubnu či zpracování filtru ubírá pár bodíku na dokonalosti.

Zákazníci alza.cz
9.8
Zákazníci datart.cz
9.3
Zákazníci heureka.cz
9.2
Zákazníci kasa.cz
9.8
Zákazníci mall.cz
9.6
Uživatelské hodnocení: 5 (1 hlasů)

Nejprodávanější sušičky dle heureka.cz

Právě zlevněné sušičky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte