Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Mobilní telefony

Recenze Blackberry classic

29. 6. 2019 aktualizováno

Blackberry classic recenze a test testado
Představte si telefon, který spojuje to nejlepší z klasického BlackBerry s moderními prvky a funkcemi. To je BlackBerry Classic, přímý nástupce legendárního modelu BlackBerry Bold 9900. Nejenže přináší luxusní výkon a produktivitu, ale také se vyznačuje kompaktními rozměry a elegantním designem. Představme si ho blíže. Další zajímavé modely nejen od Blackberry najdete v našem velkém srovnání mobilních telefonů.

7.3

Velmi dobrý

BlackBerry Classic je kvalitní telefon, který se vyznačuje pohodlnou klávesnicí a efektivním ovládáním. Navzdory trochu zastaralému operačnímu systému poskytuje vynikající výkon a je ideální pro ty, kteří preferují klasický styl BlackBerry.

Klíčové funkce
6
Hardware a software
8
Displej a fotoaparát
7
Baterie a konektivita
8
Klady
  • Efektivní hardwarová klávesnice
  • Solidní výkon díky dvoujádrovému procesoru a 2 GB RAM
  • Rozšiřitelné úložiště až na 128 GB
  • Dobrá výdrž baterie
Zápory
  • Trochu zastaralý operační systém
  • Průměrný displej a fotoaparát
  • Chybí některé moderní funkce, jako je snímač otisků prstů

Klíčové funkce 6/10

BlackBerry Classic pokračuje v stopách svých předchůdců s plnohodnotnou klávesnicí a trackpadem. Poskytuje vynikající pracovní nástroje a efektivní ovládání pomocí gest. Svou šířkou zařízení optimálně využívá pro pohodlné a přesné psaní, které je srovnatelné s dotykovými zařízeními.

Hardware a software 8/10

Zařízení je vybaveno dvoujádrovým procesorem s frekvencí 1,5 GHz a 2 GB RAM, což zaručuje solidní výkon. S operačním systémem BlackBerry 10, který je přesto trochu zastaralý, je tento telefon zaměřený na produktivitu. Uživatelé ocení 16GB úložiště, které lze rozšířit pomocí microSDXC karty až na 128GB.

Displej a fotoaparát 7/10

BlackBerry Classic je vybaven 3,5palcovým IPS displejem s rozlišením 720 x 720 pixelů a poměrem stran 1:1. Displej poskytuje jemnost 291 PPI, což je průměrná hodnota. Fotoaparát s rozlišením 8 Mpx poskytuje kvalitní a ostré snímky, ale některé konkurenční modely nabízejí lepší fotoaparáty.

Baterie a konektivita 8/10

BlackBerry Classic nabízí výdrž baterie s kapacitou 2515 mAh, která vydrží v pohotovostním režimu 365 hodin a poskytuje až 700 minut hovoru. V oblasti konektivity je telefon vybaven funkcemi LTE, NFC, WiFi a Bluetooth. Kromě toho je zařízení kompatibilní se Slimport konektorem, který umožňuje připojení HDMI, DVI, USB host, VGA nebo DisplayPort.

Závěrečné hodnocení

BlackBerry Classic je dokonalý pro uživatele, kteří hledají telefon, který kombinuje klasické ovládací prvky BlackBerry s moderními funkcemi. I když je operační systém BlackBerry 10 trochu zastaralý, telefon nabízí vynikající produktivitu, kvalitní klávesnici a solidní výkon. Je to výborná volba pro ty, kteří oceňují efektivitu a praktický design v klasickém stylu BlackBerry.

Přestože BlackBerry Classic není průkopníkem v oblasti mobilních technologií, jeho pečlivě vybrané funkce a přívětivé uživatelské rozhraní ho činí silným nástrojem pro každodenní použití. Ať už hledáte telefon pro práci nebo pro osobní použití, BlackBerry Classic je schopen splnit vaše očekávání.

Technické specifikace BlackBerry Classic
Výrobce BlackBerry
Typ zařízení Smartphone
Operační systém BlackBerry 10.3
Hmotnost 178 g
Rozlišení displeje 720 x 720
Velikost displeje 3.5 “
Fotoaparát 8 Mpx
Kapacita baterie 2515 mAh
Operační paměť RAM 2 GB
Frekvence procesoru 1.5 GHz
Uživatelská paměť 16 GB
Možnost paměťové karty Ano
NFC Ano
Bluetooth 4.0

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář