Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Mobilní telefony

Recenze Huawei y5

12. 11. 2019 aktualizováno

Huawei Y5 2019 2GB16GB Dual SIM recenze testado

V současné chvíli tento model již není dostupný, doporučujeme si přečíst testy a recenze novějších telefonů.

Huawei Y5 (2019) je smartphone, který kombinuje moderní design a solidní technické specifikace za dostupnou cenu. Nabízí širokou škálu funkcí, které vynikají i přes svůj cenově dostupný charakter.

Telefon je vybaven 5,71″ displejem, který téměř zcela pokrývá přední stranu zařízení, nechává jen místo pro kameru a úzký rámeček. S vynikajícími barvami a působivým jasem displeje se zobrazování filmů, hraní her a každodenní prohlížení internetu stane ještě poutavějším zážitkem.

Design Huawei Y5 (2019) je elegantní, s “koženým” vzhledem zadní strany, který je vyroben z materiálu příjemného na dotek. Tento materiál je navíc ekologicky šetrnější a odolá otiskům prstů, takže telefon vydrží dlouho vypadat jako nový.

Co se týče fotoaparátu, zadní 13Mpx objektiv s vylepšenou světelností f/1.8 umožňuje zachytit více světla než dříve, což vede k lepším fotografiím i za špatných světelných podmínek. 5Mpx přední fotoaparát s tónovacím selfie bleskem a funkcí Smart Beauty vytváří kvalitní selfie snímky, které dokážou vyniknout vaší přirozenou krásou.

Výkonově je Huawei Y5 (2019) solidní pomocník pro každodenní úkoly. Telefon je rychlejší a intuitivnější než jeho předchůdci a je vybaven 16GB interní pamětí, dvěma sloty pro SIM kartu a inteligentním Phone Managerem, který se postará o maximální efektivitu vaší práce.

Jedním z významných rysů tohoto smartphonu je jeho velkokapacitní 3 020mAh baterie. Společně s inteligentní technologií poskytuje výdrž až 74 hodin při přehrávání hudby nebo 16 hodin při sledování videa.

Další zajímavou vlastností je bezpečné odemykání pomocí obličeje, které dokáže bleskově zkontrolovat 1 024 různých bodů na vašem obličeji a umožní vám přístup do telefonu.

Celkově je Huawei Y5 (2019) vynikající volba pro ty, kteří hledají solidní a cenově dostupný smartphone, který nabízí širokou škálu funkcí a kvalitní výkon.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.4 (11 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář