Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Mobilní telefony

Recenze Samsung Galaxy a3 2014 sm a300f

13. 6. 2014 aktualizováno

Samsung Galaxy A3 (2017) - design

Samsung Galaxy A3 (2014) je inteligentní smartphone, který nabízí jedinečný design, funkční vlastnosti a vynikající uživatelský zážitek. Telefon je postaven na Androidu 4.4 (KitKat) a je poháněn čtyřjádrovým procesorem o frekvenci 1,2 GHz, který zajišťuje plynulý a efektivní výkon.

Design tohoto modelu je jedním z jeho největších kladů. Celokovové tělo dodává telefonu luxusní vzhled a odolnost. Displej Super AMOLED s rozlišením qHD poskytuje jasné a živé barvy a nabízí skvělý vizuální zážitek. Telefon je dostupný ve čtyřech stylových barvách, takže si uživatel může vybrat tu, která mu nejlépe vyhovuje.

Funkce Alive Super AMOLED Display a Adapt Display inteligentně upravují barvy a jas displeje podle okolního prostředí, což zajišťuje optimální zobrazování v různých světelných podmínkách. Funkce Adjustable Audio pak upravuje hlasitost zvuku podle hluku na pozadí.

Na poli fotografie se tento model vyznačuje schopností pořizovat chytré autoportréty. Uživatelé mohou pořizovat autoportréty pomocí svého hlasu nebo dlaně, což je praktická funkce pro zachycení dokonalých okamžiků. Kromě toho funkce širokoúhlého autoportrétu umožňuje vytvářet panoramatické autoportréty sloučením tří snímků.

Samsung Galaxy A3 také nabízí možnost personalizace zvuků a vyzvánění, takže uživatelé mohou svůj telefon přizpůsobit svému vkusu a náladě. Díky podpoře LTE mohou uživatelé využívat rychlého internetového připojení, což je skvělé pro streamování videí, stahování dat a multitasking.

Režim vysoké úspory energie je další výhodou tohoto modelu. Tato funkce inteligentně vypíná nepotřebné funkce, aby prodloužila životnost baterie.

Na druhé straně, operační systém Android 4.4 (KitKat) je nyní zastaralý a nemusí podporovat některé novější aplikace a funkce. Také hmotnost 110 g může být pro některé uživatele nedostačující.

Celkově je Samsung Galaxy A3 (2014) kvalitní smartphone s řadou chytrých funkcí, který může vyhovovat uživatelům, kteří hledají kompaktní a stylový telefon s dobrým výkonem. Je však třeba vzít v úvahu, že tento model je z roku 2014 a na trhu jsou nyní dostupné novější modely mobilů s pokročilejšími funkcemi a vylepšenými specifikacemi.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (11 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář