Bestseller

Recenze Samsung Galaxy Note 7

Pokud hledáte telefon s velkým displejem a jste ochotní si sáhnout hlouběji do kapsy, tak lepší smartphone než je Samsung Galaxy Note 7 nenajdete. Samsung nedělal kompromisy a veškeré parametry jako výkon, fotoaparát, displej, výdrž baterie jsou na té nejvyšší možné úrovni. Bonusem je krásný a hlavně funkční design, pro někoho bude velkým plusem i stylus S Pen.

KLADY:
 • Krásný a funkční design
 • Prvotřídní fotoaparát
 • Excelentní výdrž baterie
 • Vynikající výkon
 • Špičkový displej
 • Stylus S Pen
 • Voděodolnost (certifikace IP68)
 • Rozšiřitelné úložiště

ZÁPORY:
 • Cena 8/2016
 • Bloatware
 • Reproduktor na spodní straně
 • Podobnost s S7 Edge

Recenze na androidauthority.com – 9,3/10

Obecně neradi říkáme o nějakém telefonu, že je nejlepší, ale v tomto případě je těžké to neudělat. Samasung Galaxy Note 7 nabízí krasný design s velkým displejem, dostatečně velké úložiště s možností rozšíření, skvělou výdrž baterie a nejlepší fotoaparát ve své třídě.

Klady: Symetrický design, umožňuje telefon dobře držet, špičkový dispej, IP68 certifikace, vynikající výkon, 64 GB úložiště s možností rozšíření, výdrž baterie, rychlé nabíjení a to i bezdrátové, S Pen je stále užitečné, top fotoaparát

Zápory: Potěšilo by více paměti RAM, specifikace velmi podobná Galaxy S7 Edge, spodní reproduktor není dobrý

Recenze na theverge.com – 9,3/10

Cena je vysoká, ale ne úplně šílená. Problémem je předinstalovaný bloatware, ale přesto je Note 7 nejlepší velký telefon, jaký kdy byl vyroben, který je v současnosti (8/2016) několik kroků před ostatní konkurencí. Pokud se rozhodujete mezi Samsung S7 Edge a Note 7, tak chybu neuděláte ani s jedním z těchto telefonů. Note poskytuje, ale o něco více funkcí a design je také o něco povedenější, a to vše při ceně jen o něco vyšší než se prodává S7 Edge.

Klady: Krasný a efektivní design, úžasný displej, nejlepší fotoaparát ve své třídě

Zápory: Vysoká cena, předinstalován bloatware a některé aplikace jsou duplicitní

Recenze na cnet.com – 9/10

Galaxy Note 7 je nejlepší telefon s velkým displejem jaký můžete koupit, pokud pro vás není tolik důležitá cena. Pokud nejste milovníkem stylusu, tak stejně dobrou službu vám odvede i levnější modely S7.

Klady: Galaxy Note 7 je krasný telefon, který ukazuje to nejlepší od Samsungu v designu, výdrži baterie, rychlosti a funkcích. Model s 64 GB úložištěm vám poskytne dostatek prostoru pro vaše fotky, videa a hry, a je tu vidět velký posun od modelu Note 5, který vyšel v roce 2015.

Zápory: Je dražší než skoro všechny další telefony s Androidem a trochu těžší. Po krátkém používání tu jsou stále menší problémy se stylusem. Částečky písku apod. se můžou dostat do držáku stylusu.

Recenze na engadget.com – 9,2/10

Jedna se o fantastický smartphone, který dává dohromady prvotřídní výkon s pohodlným, voděodolným designem. Displej je skvělý, stejně jako výdrž baterie a fotoaparát. Pak je tu S Pen, který není špatný, i když nepřináší žádnou revoluci.

Klady: Příjemný a povedený design, top výkon, skvělý-zakřivený displej, excelentní výdrž baterie, prvotřídní fotoaparát.

Zápory: Cena, Oční scaner nefunguje dobře s nasazenými brýlemi, S Pen nezíská nové uživatele, update S Pen je trochu kostrbatý.

Recenze na techradar.com – 9/10

Galaxy Note 7 je nejlepší telefon od Samsungu k dnešnímu dni (8/2016), jedná se vlastně o S7 Edge s 5,7 palce velkým, zakřiveným displejem a bonusem je stylus S Pen. Note má stejný fotoaparát (který je mimochodem naprosto vynikající) a stejnou specifikaci, ale je vhodný pro větší ruce a nutná i o trochu větší peněženka.

Klady: Elegantní, zakřivený displej, top fotoaparát od Samsungu, nové funkce S Pen, voděodolný slot pro microSD kartu.

Zápory: Extrémně drahý 8/2016, spodní reproduktor, citlivá kapacitní tlačítka.

9.2 Celkové hodnocení
Perfektní

Galaxy Note 7 je velký telefon bez kompromisů, a pokud se smíříte s vyšší cenou, tak lepší telefon v dané kategorii v současnosti prostě nenajdete. Bonusem je krásný design, kterému dominuje zakřivený displej a na svoji velikost se telefon velmi dobře ovládá.

androidauthority.com
9.3
theverge.com
9.3
cnet.com
9
engadget.com
9.2
techradar.com
9
Uživatelské hodnocení: 4.03 (2 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

2 komentáře
 1. Odpovědět
  Kryštof Klíčník 8.9.2016 at 21:35

  Souhlasím s vámi, lepší telefon byste jen těžko hledali. Jenom s výdrží baterie bych to moc nepřeháněl. Dle posledních dostupných informací se výdrž výrazně zkracuje při zapojení telefonu do nabíječky. A pokud se zkrátí až příliš, zkráti se i životnost předmětu v blízkém okolí telefonu, neboť tam může být poněkud žhavo. Ale nebojte, díky rychlému internetu a cloudovému uložišti o svá data nepřijdete ani po výbuchu.

 2. Odpovědět
  Testado 12.10.2016 at 20:23

  Samsung pozastavil u tohoto mobilu výrobu, protože problém s vybuchující baterii měly telefony i po výměně. Doporučujeme se tomuto mobilu vyhnout a raději sáhnout po Samsung Galaxy S7 nebo počkat na nové Galaxy S8, které se na trhu objeví někdy okolo nového roku.

Okomentujte