Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Mobilní telefony

Recenze Samsung Galaxy Note 7

20. 8. 2016 aktualizováno

Samsung Galaxy Note 7 recenze testado

Samsung Galaxy Note 7 je již zastaralý model a v současné době není k dispozici k prodeji. Pro aktuální a dostupné modely mobilních telefonů doporučujeme sledovat aktuální nabídky v kategorii mobilních telefonů.

Samsung Galaxy Note 7, uvedený na trh v roce 2016, byl ve své době bezesporu jedním z nejlepších smartphonů na trhu. Telefon s operačním systémem Android 6.0 (Marshmallow) je vybavený 5,7″ zakřiveným Super AMOLED displejem, což z něj činí ideální zařízení pro sledování videí a hraní her.

Jedním z jeho nejvýraznějších rysů je jeho elegantní a symetrický design s tenkým kovovým rámečkem a zaoblenou zadní částí. Díky tomu je telefon pohodlný k držení a snadno se ovládá jednou rukou. Telefon je dostatečně odolný a splňuje normu IP68, což znamená, že je odolný vůči prachu a vodě.

Perem S Pen, které je také voděodolné, můžete psát, kreslit a zaznamenávat myšlenky stejně, jako se skutečným perem. Navíc lze pomocí S Pen zapisovat poznámky přímo na obrazovku, aniž byste museli telefon odemykat.

Galaxy Note 7 je vybaven výkonným procesorem, což zaručuje hladký výkon bez zpoždění. Díky velké kapacitě baterie 3500 mAh můžete telefon používat po delší dobu. Navíc telefon podporuje rychlé bezdrátové nabíjení, což je velmi praktické.

Telefon je vybaven skenerem oční duhovky a otisků prstů, které jsou jedny z nejbezpečnějších metod ochrany dat. Díky tomu můžete být jisti, že vaše data jsou v bezpečí.

Fotografické schopnosti telefonu jsou také vynikající. Dual Pixel Sensor a objektiv s vylepšenou světelností a většími pixely zaručují, že všechny vaše snímky budou vždy perfektní, i v slabém osvětlení.

Navzdory svým mnoha pozitivním aspektům je třeba vzít v úvahu, že tento model je z roku 2016 a jeho operační systém Android 6.0 (Marshmallow) je nyní zastaralý. Mnoho moderních aplikací již nemusí být s tímto systémem kompatibilní a novější verze Androidu nabízejí více funkcí a lepší zabezpečení.

Celkově lze říci, že Samsung Galaxy Note 7 byl v době svého uvedení na trh výjimečným telefonem s řadou skvělých funkcí. Dnes však existují novější modely s modernějšími funkcemi a lepším výkonem, které by mohly lépe vyhovovat aktuálním potřebám uživatelů.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář