Recenze Samsung RB31FERNBWW (série RB-F310G )

Samsung RB31FERNBWW/EF patří mezi oblíbené lednice, neboť za dobrou cenu nabízí vynikající kvalitu. Její chod je poměrně tichý a díky nejvyšší energetické třídě i úsporný. Kromě hezkého designu nadchne řadou užitečných funkcí jako je antibakteriální ochrana, nulová zóna, No Frost či super mrazení. Před nákupem je však třeba řádně prohlédnou vnitřní rozložení polic, protože není možné ho přestavět dle svého. Stejně tak je třeba se smířit s malým platem na vejce a držákem na lahve.

KLADY:
  • Úsporná
  • Prostorná
  • Množství funkcí
  • Cena/kvalita

ZÁPORY:
  • Problematická výměna dveří
  • Nelze změnit rozložení polic
  • Malý držák na lahev

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,7/10

Průměrné hodnocení 48 zákazníků je 4,35 hvězdiček. Recenzenti si pochvalují tichý a úsporný chod, pěkný vzhled a řadu užitečných funkcí jako je No Frost, nulová zóna či super mrazení. Pár výtek se týká držáků a celkového řešení vnitřního prostoru.

Klady: Tichý chod, dostatek prostoru, nízká spotřeba, No Frost technologie, hezký design, nulová zóna, dobré osvětlení, super mrazení

Zápory: Nelze přeskládat police dle svého, držák jen na sedmičkové lahve, miska na vajíčka jen pro 6 kusů

Zákaznické recenze na heuréka.cz – 9,1/10

Průměr z 238 hodnocení je 91%. Jedna z velmi oblíbených ledniček, jednoduše se ovládá, dobře chladí i mrazí. Navíc je tichá s velmi nízkou spotřebou.

Klady: Oddělené chlazení a mrazení, úspora el. energie, prostornost, tichý chod, nulová zóna, není nutné odmrazovat, hezký design, žádné překážející madlo, slušná cena

Zápory: Nedostatečné plato na vejce, krátký kabel, komplikovaná výměna otevírání dveří, zásuvky mrazáku jdou vyndat jen obtížně, nelze změnit rozložení poliček, horší viditelnost displeje

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 88 uživatelů je 4,8 hvězdiček. Lednice Samsung je kvalitní výrobek za rozumnou cenu, který běží tiše a úsporně. Je prostorný a má řadu užitečných funkcí. Jen pozor na náročnější výměnu otevírání dveří.

Klady: Cena/kvalita, tichý chod, nízká spotřeba, oddělená regulace, nulová zóna, prostorná, No Frost, jednoduché ovládání zvenku

Zápory: Náročnější výměna dveří, malá přihrádka na vejce, nemožnost měnit vzdálenost polic od sebe, do držáku na láhve se nevejdou dvoulitrové láhve

Zákaznické recenze na mall.cz – 9/10

14 zákazníků Mallu hodnotí tuto lednici v průměru 4,5 z 5. S její kvalitou jsou spokojeni, pouze někteří lidé si stěžují na vyšší hlučnost.

Klady: Srozumitelné ovládání, nízká spotřeba, No Frost

Zápory: Problematická výměna dveří, hlučnost

Zákaznické recenze na okay.cz – 9,5/10

Průměr z 29 recenzí je 95%. Recenzenti si nejvíce chválí nízkou spotřebu a tichý chod. Dále oceňují beznámrazový systém a další funkce. Cenu považují za velmi přijatelnou.

Klady: A+++, tichá, rychlomražení, prostorná, pěkný vzhled, No Frost, Cool Select Zone, cenově dostupná

Zápory: Mrazák nemá osvětlení, plato jen na 6 vajec, problémy s otočením dvířek

9.2 Celkové hodnocení
Skvělá

Jedna z oblíbených lednice Samsung RB31FERNBWW/EF vyniká skvělým poměrem cena/kvalita. Na pohled je pěkná a uvnitř prostorná, přičemž pracuje relativně potichu a úsporně. Mezi pozitiva patří spousta užitečných funkcí v čele s No Frost a CoolSelect Zone. Drobné výtky jdou občas na vrub vnitřnímu uspořádání a nemožnosti jeho přestavby.

Zákazníci datart.cz
8.7
Zákazníci heureka.cz
9.1
Zákazníci kasa.cz
9.6
Zákazníci mall.cz
9
Zákazníci okay.cz
9.5
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější lednice dle heureka.cz

Právě zlevněné lednice

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte