Recenze Zanussi ZRA22800WA

Na pohled pěkná lednice Zanussi ZRA22800WA nabízí velký objem chladničky (214 litrů) za nízkou cenu. Naopak mrazící box je poměrně malinkatý (jen 18 litrů). Dále potěší relativně tichý chod. Spotřeba ale patří k vyšším. Rovněž je třeba se smířit s horší kvalitou zpracování, několika zákazníkům se například podařilo ulomit madlo dveří. Celkově však lednice dobře chladí i mrazí a to je to hlavní.

KLADY:
  • Cena
  • Objem
  • Vzhled

ZÁPORY:
  • Jen A+
  • Kvalita zpracování
  • Menší mrazák

Zákaznické recenze na alza.cz – 8,6/10

Průměrné hodnocení 13 recenzí na alza.cz je 4,3/5. Koupi lednice Zanussi ZRA22800WA přitom doporučuje 84% zákazníků. Někteří z nich reportují, že se jim po pár letech odlomilo dveří.

Klady: Design

Zápory: Křehké madlo dveří 

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,3/10

Průměrné hodnocení 29 zákazníků je 4,15 hvězdiček. Za dobrou cenu nabízí dostatek prostoru. Jen pozor na ostré hrany na dolní zadní liště, při neopatrné manipulaci mohou poškrábat podlahu.

Klady: Prostorná, levná, hezký design

Zápory: Zadní stěna se orosuje a namrzá, menší mrazící box, trochu hlučnější

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,3/10

Průměr z 56 hodnocení je 83%. Standardní výrobek za slušnou cenu, který potěší velkým objemem chladničky. Naopak mraznička je poměrně malá.

Klady: Cena, pěkný design, tichý chod, prostorná

Zápory: Špatně se vytahují poličky kvůli očištění, menší mrazák, tenká plastová horní deska

Zákaznické recenze na kasa.cz – 8,8/10

13 uživatelů dává průměrné hodnocení 4,4 z 5. Pochvalují si zejména dobrou cenu a rozměry. Naopak jsou trochu zklamáni horší kvalitou zpracování.

Klady: Cena, rozměry

Zápory: Jen A+, kvalita zpracování

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,9/10

Průměrná známka 26 zákazníků Mallu je 4,95 hvězdiček. S koupí této lednice Zanussi jsou nadmíru spokojeni. Za dobrou cenu je dostatečně prostorná a má relativně tichý chod. Dobře chladí i mrazí.

Klady: Cena, variabilita rozmístění polic ve dveřích, tichý chod, dobrá velikost, chladí i mrazí dobře

Zápory: Nízká přední strana přihrádek ve dveřích (věci občas vypadávají)

8.8 Celkové hodnocení
Velmi dobrá

Zanussi ZRA22800WA je pěkná, levná a prostorná lednice s malým mrazákem. Chod je poměrně tichý, ale ne příliš úsporný. Mezi negativa patří také horší kvalita zpracování. Navíc postrádá jakékoli pokročilejší funkce. Lze ji tedy doporučit jen pro nenáročné uživatele, kteří chtějí co nejlepší poměr cena/objem.

Zákazníci alza.cz
8.6
Zákazníci datart.cz
8.3
Zákazníci heureka.cz
8.3
Zákazníci kasa.cz
8.8
Zákazníci mall.cz
9.9
Uživatelské hodnocení: Be the first one!

Nejprodávanější lednice dle heureka.cz

Právě zlevněné lednice

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte