Recenze Zanussi ZRT18100WA

Zanussi ZRT18100WA je úzká lednice, která zcela postačí pro menší domácnost nebo na chalupě. Na dané rozměry potěší veliký a oddělený mrazák, jehož teplotu však bohužel nejde regulovat samostatně. V této cenové kategorii nicméně nečekejte žádné speciální funkce ani vysokou úspornost. Rovněž názory na hlučnost jsou velmi protichůdné. Každopádně jde o spotřebič s dobrým poměrem cena/kvalita.

KLADY:
  • Cena
  • Snadné ovládání
  • Oddělený velký mrazák

ZÁPORY:
  • Mrazák je nahoře
  • Hlučnost
  • Jen A+

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,2/10

18 uživatelů Alzy dává lednici Zanussi ZRT18100WA průměrnou známku 4,6 hvězdiček. Nákup doporučuje 88% zákazníků. Za dobrou cenu dobrá kvalita a lednice plně dostačuje pro dva lidi. Samostatný mrazák je výhodou hlavně v létě.

Klady: Na malé rozměry poměrně velký mrazák, cena/kvalita 

Zápory: Přihrádka jen na 6 vajec

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,7/10

61 zákazníků hodnotí tuto lednici v průměru známkou 4,35 hvězdiček. Malá šikovná lednice s přiměřeným mrazákem. Řada majitelů si však stěžuje na vyšší hlučnost.

Klady: Cena, nemá vyčnívající madla, malé rozměry

Zápory: Mrazák je nahoře, hlučnost

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9,0/10

Průměr ze 103 hodnocení je 90%. Pro malou domácnost či na chalupu více než dostačující. Na svou velikost velký mrazák. Názory na hlučnost jsou protichůdné.

Klady: Cena, velký prostor, jednoduchá obsluha, možnost vyměnit strany otevírání

Zápory: Hlučnost

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,4/10

Průměrné hodnocení 34 zákazníků je 4,7 hvězdiček. Vhodná pro 1-2 člennou domácnost či na chalupu. Pár drobných nedostatků, ale za danou cenu super.

Klady: Cena, malá, oddělený mrazák s dvířky, dobré uspořádání přihrádek, dobré zpracování, tichý chod

Zápory: Nemožnost regulovat teplotu zvlášť v mrazáku, mrazící část by byla výhodnější dole, ošklivé a velké logo výrobce

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,0/10

Průměrné hodnocení 74 zákazníků je 4,5 hvězdiček. Skvělý poměr cena/výkon/velikost. Pro dvě osoby dostačující prostor jak v lednici, tak v mrazáku, který by však mohl být umístěn dole.

Klady: Tichá, dobrá cena, snadné ovládání, velikost

Zápory: Mrazák by mohl být dole

9.1 Celkové hodnocení
Skvělá

Kombinovaná lednice Zanussi ZRT18100WA se díky úzkým rozměrům vejde i do menší místnosti. Přitom je velmi prostorná a disponuje velkým mrazákem, který je ale neprakticky umístěn nahoře. Názory na hlučnost se sice rozcházejí, ale není to nic hrozného. Stejně jako trochu vyšší spotřeba.

Zákazníci alza.cz
9.2
Zákazníci datart.cz
8.7
Zákazníci heureka.cz
9
Zákazníci kasa.cz
9.4
Zákazníci mall.cz
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější lednice dle heureka.cz

Právě zlevněné lednice

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte