Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz

Pravidla soutěže o dárkový poukaz Alza.cz na nákup zboží v hodnotě 1000 Kč

  1. Pořadatelem soutěže je portál Testado.cz.
  2. Soutěž se koná v termínu od úterý 6. září 2016 (00:01) do středy 21. září 2016 (23:59).
  3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  4. Zvítězit mohou pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), napíší komentář na stránky www.testado.cz a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  5. Jakékoli urážlivé a jinak nevhodné komentáře nebudou zveřejněny a tudíž ani zařazeny do soutěže.
  6. Po ukončení soutěže, vybereme nejlepší komentář a výherce kontaktujeme na uvedeném e-mailu, kam mu zašleme elektronický dárkový poukaz.
  7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.
  8. Každý účastník soutěže tímto poskytuje portálu Testado.cz souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailová adresa, mohly být zpracovány pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.
  9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  10. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude zvolen výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.