Recenze Indesit IWCN 61051 X9

Levná pračka Indesit IWCN 61051 X9 naprosto splní veškeré vaše základní potřeby – dobře vypere i vyždímá. Z nabídky 16 programů si vybere každý. Chybí ji sice displej, ale ovládání je přesto (či právě proto) velmi snadné. Za danou cenu je nicméně nutné se smířit s určitými nedostatky, mezi něž patří energetická třída pouze A+, maximální počet otáček 1000 či delší doba praní. Hlučnost také není ideální, ale nic tragického.

KLADY:
  • Cena
  • Jednoduchost
  • Nabídka programů

ZÁPORY:
  • Jen 1000 otáček
  • Pouze A+
  • Chybí displej
  • Dlouhá doba praní

Zákaznické recenze na alza.cz – 9/10

Průměrné hodnocení 215 zákazníků eshopu Alza je 4,5 hvězdičky, přičemž koupi pračky Indesit IWCN 61051 X9 doporučuje 92% z nich. Cena odpovídá kvalitě, takže nečekejte žádné zázraky. Nicméně pračka pere i ždímá dobře. Počet programů je dostatečný a hlučnost ucházející. Energetická třída pouze A+.

Klady: Cena/výkon, možnost zkrátit programy, jednoduché ovládání, dobře pere i ždímá, výběr programů (např. sportovní program, program na boty), odložený start

Zápory: Není možnost předpírky ke všem programům (pouze u 90°), nemá displej (ukazatel času), delší doba praní

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,6/10

Průměr ze 110 hodnocení je 86%. Za dobrou cenu dobře pere i ždímá a navíc se snadno ovládá. Co víc si přát.

Klady: Jednoduchost ovládání, nízká cena, dobře ždíme i pere

Zápory: Hloubka ve skutečnosti 53 cm, dlouhá doba praní

Zákaznické recenze na mall.cz – 9/10

19 zákazníků Mall.cz dává této pračce výslednou známku 4,5 hvězdičky. Pračka je levná, jednoduchá a dobře pere. Na druhou stranu by mohla prát rychleji a být o něco tišší. Někomu také nemusí vyhovovat zvuková signalizace po doprání.

Klady: Cena, jednoduchost, pere dobře

Zápory: Trochu hlučnější, delší doba praní, nemá 15 minutový rychloprogram

8.9 Celkové hodnocení
Velmi dobrá

Indesit IWCN 61051 X9 má sice své mouchy (vyšší spotřebu, průměrnou hlučnost, delší dobu praní, pouze 1000 otáček), ale za cenu pod 5000 Kč se jedná o skvělou koupi. To hlavní totiž plní na jedničku - dobře pere a ždímá. Navíc se snadno ovládá a nabízí dostatečnou variabilitu programů.

Zákazníci alza.cz
9
Zákazníci heureka.cz
8.6
Zákazníci mall.cz
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte