Recenze Indesit IWSC 61253 C ECO EU

Jak již název napovídá, Indesit IWSC 61253 C ECO nabízí velmi úsporný chod, který zajišťuje nejvyšší energetická třída A+++ a funkce Eco Time či Energy Saver. Díky úzkým rozměrům se pračka vejde i do menší místnosti. Za cenu lehce nad 5 000 Kč nabízí dobrou kvalitu praní i ždímání a spoustu programů. Za největší nedostatek lze zmínit pisklavý zvuk při ždímání. Někomu může též chybět displej s ukazatelem času.

KLADY:
  • Úsporná
  • Cena/kvalita
  • Vhodná i do menší místnosti

ZÁPORY:
  • Při ždímání píská
  • Nemá displej
  • Delší doba praní

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,4/10

Průměrné hodnocení 28 recenzentů je 4,7 hvězdičky. Celkově nákup pračky Indesit IWSC 61253 C ECO doporučuje 89% zákazníků Alza.cz. Ideální  do malé koupelny, při ždímání trochu hvízdá, ale jinak se nepohne. Dobře pere, nastavení programů je jednoduché. Chod je úsporný a poměrně tichý.

Klady: Úzká, dobře pere i ždímá, úsporná, odložený start, zkrácený program, neskáče, spousta programů, dobrá cena

Zápory: Nemá displej, při ždímání na vyšší otáčky trochu píská

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9/10

Průměr z 92 hodnocení je 90%. Za příjemnou cenu velmi dobrá kvalita, malé rozměry a jednoduché ovládání. Pere dobře a úsporně, pouze při ždímání je hlučnější.

Klady: Široký výběr úsporných funkcí, jednoduché ovládání, odložený start, cena/výkon, lze zkrátit program, třída A+++, čeština, neskáče

Zápory: Celkem hlučná při odstřeďování, chybí displej s časem, delší programy

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,4/10

68 zákazníků mall.cz dává této pračce průměrnou známku 4,7/5. Za přijatelnou cenu velmi dobrá a úsporná pračka, s intuitivním ovládáním, která velmi dobře pere. Výběr programů je dostačující a pračka nezabere příliš mnoho místa.

Klady: Levná, tichá, jednoduchá, pere dobře, necestuje po koupelně, rozměry, programy, A+++

Zápory: Při odstřeďování vydává nepříjemný pískavý zvuk

9.3 Celkové hodnocení
Skvělá

Indesit IWSC 61253 C ECO je velmi úsporná pračka se skvělým poměrem cena/výkon. Díky SLIM provedení se navíc vejde i do menších koupelen. Kvalita praní je bezproblémová, stejně jako nabídka programů. Na druhou stranu pračka postrádá displej a při ždímání trochu píská.

Zákazníci alza.cz
9.4
Zákazníci heureka.cz
9
Zákazníci mall.cz
9.4
Uživatelské hodnocení: 2.6 (1 hlasů)

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte