Náš tip

Recenze Siemens WM14T440BY

Pračka Siemens WM14T440BY se může pochlubit vysokými uživatelskými hodnoceními, které si vysloužila zejména díky velmi tichému chodu, nízké spotřebě a kvalitnímu praní. Svým velkým bubnem, který pojme až 8kg prádla se dokonale hodí pro větší rodiny. Nabídka programů je široká a navíc je možné upravovat jejich nastavení. Z funkcí jmenujme například odložený start, dětskou pojistku či AquaStop.

KLADY:
  • Velmi tichá
  • Skvěle pere
  • Nabídka programů

ZÁPORY:
  • Nemá předpírku

Zákaznické recenze na datart.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 10 zákazníků je u pračky Siemens WM 14T440BY 4,8 hvězdiček. Recenzenti jsou nadšeni z tichého chodu, snadného ovládání a dobrého výkonu. Pračka je stabilní při všech činnostech a programy lze snadno upravovat dle potřeby. Nějaká ponožka občas sice zůstane ve dvířkách, což lze vyřešit nákupem síťky na praní, ale jinak nenajdete žádná větší negativa.

Klady: Velmi tichá, poměr cena/výkon, velký buben, skvěle pere, stabilní, intuitivní ovládání, velký počet upravitelných programů, systém aquastop

Zápory: Občas zůstane ponožka ve dvířkách

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,9/10

17 zákazníků Mall.cz dává této pračce vysoké hodnocení 4,95 hvězdiček. S nákupem jsou naprosto spokojeni.

Klady: Velmi tichý chod, kvalita praní, prací programy

Zápory: Nemá předpírku

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9,9/10

Součet průměrného hodnocení 23 zákazníků české a slovenské Heuréky je vysokých 99%. Prádlo z pračky vychází voňavé, měkké, skoro úplně suché.

Klady: Tichá, intuitivní ovládání, velký buben, různé možnosti nastavení programu, rychlý program, přehledný LCD

Zápory: Žádné

9.8 Celkové hodnocení
Perfektní

Předem plněná pračka Siemens WM14T440BY patří jednoznačně mezi nejlepší spotřebiče na trhu. Nadchne vás téměř neslyšným motorem, uživatelskou přívětivostí, nízkou spotřebou, širokým výběrem programů a výbornou kvalitou praní. Díky velkému bubnu se perfektně hodí i do větší domácnosti.

Zákazníci datart.cz
9.6
Zákazníci mall.cz
9.9
Zákazníci CZ a SK Heuréky
9.9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte